BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Escape room
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 309 dostępnych

Jaki prezent dla przyjaciółki?

Chcesz zrobić niespodziankę swojej przyjaciółce z okazji urodzin, imienin, mikołajek, Bożego Narodzenia, a może rocznicy Waszej znajomości? Z wyjątkowymi okazjami zbliża się wielka radość, ale czasami również niepewność. W głowie pojawia się wiele pytań. Jaki prezent podarować? Co zaskoczy naszą kompankę życia? Co wręczyć, aby nie być powtarzalnym i wywołać prawdziwą radość? W końcu znacie się z przyjaciółką jak łyse konie i nie chcesz, aby Twoje prezentowe plany zostały rozpracowane. Dlatego doradzamy, co zaskoczy każdą kobietę.

Pomysły na prezent dla przyjaciółki

Co sprawdza się na upominek dla najlepszej psiapsiółki? Możesz zdecydować się na tradycyjne upominki jak pakiet kosmetyków, biżuterię, praktyczne podarunki… albo postawić na potężne doznania, których Twoja kompanka nigdy nie zapomni! A mowa tutaj oczywiście o voucherach na atrakcje. Głęboko wierzymy, że obdarowywanie pozytywnymi emocjami będzie zapamiętane na znacznie dłużej niż przedmioty. Co wśród prezentów-przeżyć wybierają kobiety?

#1 Voucher SPA 200 zł – kto z nas nie marzy o chwili dla siebie? Głębokim odprężeniu oraz zupełnej ciszy, podczas której będziemy mogli zebrać myśli oraz siły na nowe wyzwania. Podczas zabiegów w SPA przyjaciółka odetchnie od codziennych problemów. Czy właśnie nie od wspierana są najlepsze koleżanki?

#2 Degustacja win z sommelierem – kobiety kochają wino… Kojarzy się ono nam z radosnymi momentami, kiedy wspólnie z przyjaciółką świętowałyście jej obronę. Było również przy Was po bolesnym rozstaniu oraz przy wspólnych wieczorach. Może zamiast zwykłej butelki wina dla przyjaciółki, podarujesz voucher na degustację? To nie tylko wspaniała zabawa, ale również cenna wiedza, która wprowadzi w fascynujący świat win.

#3 Stwórz własną szminkę – jeżeli pragniesz jednak, żeby prezent, choć w małym stopniu był materialny, proponujemy warsztaty z tworzenia kosmetyków. Na specjalnych zajęciach obdarowana pozna sekrety tworzenia szminek, błyszczyków oraz pomadek. Indywidualnie dopasuje kolor kosmetyku do swojej urody oraz użyje specjalnych dodatków, dzięki którym stworzy unikatową szminkę w idealnym odcieniu.

Najlepszy prezent dla przyjaciółki

To tylko 3 propozycje na prezent dla przyjaciółki. Więcej inspiracji znajdziesz niżej. Jeżeli jednak chcesz, żeby Twoja przyjaciółka osobiście wybrała sobie prezent, polecamy Pakiet Marzeń dla Niej. To zbiór ponad 450 atrakcji, spośród których obdarowana będzie mogła realizować tę, która najbardziej jej się spodoba.

Vouchery na atrakcje możesz również pięknie zapakować! W artykule na naszym blogu poznasz najlepsze propozycje na zapakowanie prezentu. Wszystkie stworzysz własnoręcznie w domu, koniecznie sprawdź :)