POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 485 dostępnych

Sposób na odpoczynek – wSPAniałe prezenty z Tarnowa

Taka wyprawa w rejony województwa małopolskiego mogą być doskonałą okazją do wypoczynku i regeneracji po intensywnym okresie w pracy. Wiesz, że któraś z bliskich Ci osób skrycie marzy o pobycie w profesjonalnym salonie SPA? Chciałbyś zagwarantować jej pakiet zabiegów, dzięki którym będzie miała szansę na chwilę zapomnieć o obowiązkach? W Tarnowie znajdziesz ideale miejsce do realizacji takiego prezentu! Wręczając rodzinie lub przyjaciołom voucher na masaż gorącymi kamieniami w Piwnicy SPA możesz mieć pewność, że wspomnienia z tego zabiegu pozostaną z nimi naprawdę na długo. Nic nie może się równać z uczuciem przyjemnego ciepła, powoli rozchodzącego się wzdłuż kręgosłupa. To się nazywa błogość…

W tarnowskiej Piwnicy SPA znajdzie się też pomysł na prezent dla nieco bardziej zabieganych. Profesjonalny zabieg manicure i pedicure w tarnowskim salonie piękności sprawi, że Twoja koleżanka albo siostra poczuje się naprawdę piękna. Tradycyjny french, ognista czerwień, a może kolorowe wzorki? Którą metodę ozdabiania paznokci wybierze obdarowana dziewczyna?

Odjazdowe prezenty z Tarnowa – będzie się działo!

Odwiedzającym Tarnów miłośnikom motoryzacji spodoba się natomiast wizyta na tamtejszym torze gokartowym. Najmłodsi będą mogli skorzystać z a href="/pl/o/gokarty-dla-dzieci/tarnow">wyścigu gokartowego dla dzieci w Tarnowie, zaś zakochanych i parę najlepszych przyjaciół z pewnością uszczęśliwi voucher na gokartowe intro dla dwojga w Tarnowie.

Za każdym razem, wybierając właśnie taki upominek z Tarnowa, wręczasz bliskim szansę doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Co ważne, cały każdy przejazd jest całkowicie bezpieczny, a to dzięki profesjonalnemu strojowi i licznym zabezpieczeniom zastosowanym na trasie wyścigu.

Pomysły na prezenty dla dwojga z Tarnowa

Nieco innym pomysłem na prezent z Tarnowa dla dwojga może być udział w paintballowej rozgrywce w okolicach Tarnowa. Tutaj liczy się umiejętność strategicznego myślenia i zdolność szybkiej analizy. Paintball to rozrywka dla każdego, kto uwielbia aktywnie spędzać czas i… nie boi się pobrudzić.

Chcącym przeżyć nieco mniejsze emocje proponujemy natomiast pakiet „Masaż dla dwojga w Tarnowie”. Otrzymując taki voucher w prezencie, będzie go można zrealizować w kultowej Piwnicy SPA, położonej przy ul. Lwowskiej. Taki zabieg to nie tylko sposób na rozluźnienie mięśni i relaks, ale też niecodzienna okazja do spędzenia czasu wspólnie z ukochaną osobą, dla której zwykle brakuje nam okazji do rozmowy.

Jesteśmy pewni, że po wspólnym czasie spędzonym właśnie w ten sposób, osoby obdarowane takim upominkiem z Tarnowa staną się sobie jeszcze bliższe niż dotychczas!