BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(665 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią we dwoje
(52 opinii) od 399 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Chmurach
Kurs pilotażu - paralotnia
(1 opinia) od 499 zł
Akrobatyczny Lot Paralotnią
(15 opinii) 309 zł

Załadowano 9 z 9 dostępnych

Lot paralotnią a lęk wysokości

Paralotniarstwo to sport, który można uprawiać praktycznie w każdym wieku. Wystarczy tu odrobina chęci, sprawności fizycznej oraz odpowiedniej wiedzy. A co z osobami, które cierpią na lęk wysokości? Spokojnie, lot paralotnią będzie idealną szansą do przełamania swoich lęków i przesunięcie granicy śmiałości. Wysokość kilkuset metrów nad ziemią nie przynosi tak wiele strachu, ponieważ rekompensuje to wspaniały widok rozciągający się pod stopami.

Wrażenia z lotu paralotnią

Co przyciąga tak wielu miłośników latania, przy możliwości wyboru wielu sportów powietrznych, właśnie do paralotniarstwa? Moglibyśmy rozpisywać się dlaczego… ale odpowiedź nie jest łatwa do opisania – aby się o tym przekonać, należy po prostu poczuć to, co przeżywają paralotniarze podczas swoich lotów. Można się o tym przekonać podczas lotów tandemowych z instruktorem, na które nie musimy mieć specjalnych uprawnień. Wystarczy kilka minut spędzonych w niebie, pośród całkowitej ciszy, aby zakochać się w tym, co podsuwa nam świat – przepięknymi widokami, odwróceniem perspektywy, zmianą punktu widzenia. Dopiero wtedy możemy przekonać się, dlaczego paralotnie są tak cudowne! A jeśli nie chcesz próbować… Wystarczy uwierzyć nam na słowo. Uczucie ciepłego wiatru, który delikatnie pieści naszą twarz, jest warte przeżycia!

Który z lotów na prezent?

Jeśli szukasz prezentu dla osoby, która ceni poczucie wolności i kocha adrenalinę, jednym z najlepszych pomysłów będzie podarowanie vouchera na przelot paralotnią. Dostępnych jest kilka rodzajów lotu, aby każda osoba wyniosła z tej atrakcji jak najwięcej. Dla każdego, kto kocha uwieczniać swoje doświadczenia oraz wracać do nich podczas rodzinnych spotkań świetnie sprawdzi się lot widokowy z nagraniem wideo, który pozwoli na zatrzymanie wspaniałej chwili dzięki ujęciom i pamiątkowym nagraniom. Dla wszystkich, którzy próbowali już klasycznego lotu, świetnie sprawdzi się akrobatyczny lot, podczas którego pilot wykona kilka skomplikowanych akrobacji. Takie urozmaicenie z pewnością doda temu wspomnieniu pikantnego smaku. A dla wszystkich, którzy kochają przeżywać dobre chwile we dwoje, sprawdzi się lot paralotnią dla dwóch osób. U boku bliskiej osoby doświadcza się jeszcze lepszych emocji.

Przy wyborze lotu paralotnią na prezent decydujesz się na wspaniałą przygodę w chmurach. Dodatkowo voucher jest ważny 12 miesięcy, a wspomnienia nie mają terminu ważności i są absolutnie bezcenne!

Przekonaj się, że czas spędzony pod chmurami z szeleszczącym skrzydłem nad głową, otwartą przestrzenią pod stopami i adrenaliną krążącą w żyłach to niezapomniane doświadczenie! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o podniebnych lotach, zapraszamy do lektury naszego artykułu, gdzie zdradzamy tajemnice glajdów.