To już wszystko, co znaleźliśmy dla Ciebie w mieście, zobacz atrakcje w okolicy oraz online!
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Lot balonem - Koszalin
Lot balonem | Koszalin (1 opinia) 799 zł
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Niej
Pakiet Marzeń Dla Niej (1 opinia) 219 zł
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
Escape room - Cała Polska (online)
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie - Wiele torów
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Przygoda
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 385 dostępnych

Prezenty ze Słupska, czyli inwestuj w siebie bez wychodzenia z domu

Szukasz pomysłu na prezent ze Słupska, dzięki któremu Ty albo Twoi bliscy będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi dyktatorzy mody? W takim razie w Katalogu Marzeń mamy dla Was propozycję idealną. Metamorfoza szafy ze stylistką online to pomysł, który z pewnością docenią wszyscy miłośnicy najnowszych trendów. Jeśli w Twojej szafie od wielu sezonów zalegają niepotrzebne i dawno już niemodne ubrania, to znak, że konsultacja ze stylistką jest nieunikniona! Zaufaj profesjonalistce i ciesz się wyjątkowymi stylizacjami bez wychodzenia z domu.

Możesz też zdecydować się prezent ze Słupska w postaci vouchera na internetowy kurs językowy. Znajomość języków obcych otwiera niejedne drzwi, a jeśli chciałbyś dopasować częstotliwość i długość lekcji do własnego stylu życia, zamiast zapisywać się do tradycyjnej szkoły językowej, wybierz raczej nowoczesną wersję – kurs online.

Prezenty ze Słupska dla miłośników natury

W Słupsku z pewnością nie brakuje też miłośników dzikiej przyrody, którzy najchętniej spędzają czas pod gołym niebem. Właśnie dla nich przygotowaliśmy prezent ze Słupska w postaci niezapomnianego kursu przetrwania. Wiesz, że survival to coś, o czym Twoi bliscy marzyli od zawsze? Teraz spełnij to pragnienie i pozwól im poznać tajemnice pomagające przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach.

Alternatywą może być też udział w bezkrwawych łowach, czyli profesjonalnym polowaniu na zwierzynę z aparatem fotograficznym. Dzięki takiej formie spędzenia wolnego czasu obdarowani będą mogli poznać najbardziej niezwykłe zwyczaje poszczególnych gatunków zwierząt. Czy można wyobrazić sobie wspanialszą niespodziankę?

Marzysz o spotkaniu z bohaterem? Odwiedź Słupsk!

Ciekawym pomysłem na prezent ze Słupska jest też szansa na spotkanie z idolem. Miłośnikom muzyki i rytmicznego potupywania z pewnością przypadnie do gustu możliwość rozmowy z Żorą Korolyovem – jednym z najbardziej znanych w Polsce tancerzy i uczestnikiem popularnego tanecznego show telewizyjnego.

A jeśli chcesz nauczyć się, jak pokonywać nawet największe przeciwności i nigdy się nie poddawać, koniecznie porozmawiaj z Przemysławem Saletą. Ten światowej sławy kick-bokser i bokser wagi ciężkiej dla wielu jest prawdziwym symbolem sztuk walki, który z powodzeniem wychodził nawet z największych opresji na ringu. W Katalogu Marzeń doskonale wiemy, że taki prezent ze Słupska będzie prawdziwym źródłem inspiracji dla fanów sportu w każdym wieku.

Sposób na pokonanie nudy? Kreatywne prezenty ze Słupska!

W Słupsku nie można się nudzić, o czym doskonale wie każdy, kto choć raz wypróbował nasze propozycje prezentowe z tego miasta. Szukasz pomysłu na to, jak zainspirować do działania miłośniczki mody, które chciałyby wyróżnić się podczas codziennych spacerów? Pozwól im stworzyć torebkę w kreatorze Mana Mana. Jeśli natomiast chcesz zaskoczyć przyszłego solenizanta, podaruj mu samodzielnie przygotowany film urodzinowy. Gwarantujemy, że takiego prezentu ze Słupska obdarowany nie zapomni na długo.