To już wszystko, co znaleźliśmy dla Ciebie w mieście, zobacz atrakcje w okolicy oraz online!
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Taty
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot balonem - Koszalin
Lot balonem | Koszalin (1 opinia) 799 zł 759 zł
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Niej
Pakiet Marzeń Dla Niej (1 opinia) 219 zł
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
PROMOCJA
BESTSELLER
Escape room - Cała Polska (online)
Escape room | Cała Polska (online) (13 opinii) 25 zł 21 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie - Wiele torów
BESTSELLER
Pakiet Marzeń Przygoda
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 372 dostępnych

Prezenty ze Słupska, czyli inwestuj w siebie bez wychodzenia z domu

Szukasz pomysłu na prezent ze Słupska, dzięki któremu Ty albo Twoi bliscy będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi dyktatorzy mody? W takim razie w Katalogu Marzeń mamy dla Was propozycję idealną. Metamorfoza szafy ze stylistką online to pomysł, który z pewnością docenią wszyscy miłośnicy najnowszych trendów. Jeśli w Twojej szafie od wielu sezonów zalegają niepotrzebne i dawno już niemodne ubrania, to znak, że konsultacja ze stylistką jest nieunikniona! Zaufaj profesjonalistce i ciesz się wyjątkowymi stylizacjami bez wychodzenia z domu.

Możesz też zdecydować się prezent ze Słupska w postaci vouchera na internetowy kurs językowy. Znajomość języków obcych otwiera niejedne drzwi, a jeśli chciałbyś dopasować częstotliwość i długość lekcji do własnego stylu życia, zamiast zapisywać się do tradycyjnej szkoły językowej, wybierz raczej nowoczesną wersję – kurs online.

Prezenty ze Słupska dla miłośników natury

W Słupsku z pewnością nie brakuje też miłośników dzikiej przyrody, którzy najchętniej spędzają czas pod gołym niebem. Właśnie dla nich przygotowaliśmy prezent ze Słupska w postaci niezapomnianego kursu przetrwania. Wiesz, że survival to coś, o czym Twoi bliscy marzyli od zawsze? Teraz spełnij to pragnienie i pozwól im poznać tajemnice pomagające przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach.

Alternatywą może być też udział w bezkrwawych łowach, czyli profesjonalnym polowaniu na zwierzynę z aparatem fotograficznym. Dzięki takiej formie spędzenia wolnego czasu obdarowani będą mogli poznać najbardziej niezwykłe zwyczaje poszczególnych gatunków zwierząt. Czy można wyobrazić sobie wspanialszą niespodziankę?

Marzysz o spotkaniu z bohaterem? Odwiedź Słupsk!

Ciekawym pomysłem na prezent ze Słupska jest też szansa na spotkanie z idolem. Miłośnikom muzyki i rytmicznego potupywania z pewnością przypadnie do gustu możliwość rozmowy z Żorą Korolyovem – jednym z najbardziej znanych w Polsce tancerzy i uczestnikiem popularnego tanecznego show telewizyjnego.

A jeśli chcesz nauczyć się, jak pokonywać nawet największe przeciwności i nigdy się nie poddawać, koniecznie porozmawiaj z Przemysławem Saletą. Ten światowej sławy kick-bokser i bokser wagi ciężkiej dla wielu jest prawdziwym symbolem sztuk walki, który z powodzeniem wychodził nawet z największych opresji na ringu. W Katalogu Marzeń doskonale wiemy, że taki prezent ze Słupska będzie prawdziwym źródłem inspiracji dla fanów sportu w każdym wieku.

Sposób na pokonanie nudy? Kreatywne prezenty ze Słupska!

W Słupsku nie można się nudzić, o czym doskonale wie każdy, kto choć raz wypróbował nasze propozycje prezentowe z tego miasta. Szukasz pomysłu na to, jak zainspirować do działania miłośniczki mody, które chciałyby wyróżnić się podczas codziennych spacerów? Pozwól im stworzyć torebkę w kreatorze Mana Mana. Jeśli natomiast chcesz zaskoczyć przyszłego solenizanta, podaruj mu samodzielnie przygotowany film urodzinowy. Gwarantujemy, że takiego prezentu ze Słupska obdarowany nie zapomni na długo.