BESTSELLER
Kurs Sushi
(279 opinii) od 249 zł
Otwarty kurs gotowania
(62 opinii) od 269 zł
Warsztaty kulinarne
(29 opinii) od 269 zł
Kurs gotowania: kuchnia indyjska
(2 opinie) od 329 zł
Warsztaty czekoladowe
(61 opinii) od 75 zł
Kurs Sushi dla dwojga
(47 opinii) od 489 zł
Cukierkowe warsztaty dla dwojga
(57 opinii) od 25 zł
Kurs gotowania: kuchnia włoska
(11 opinii) od 149 zł
Kurs gotowania: kuchnia tajska
(25 opinii) od 325 zł
Kurs gotowania: kuchnia wegańska
(30 opinii) od 339 zł
Rodzinne warsztaty cukierkowe
(5 opinii) od 65 zł
Lody Willisch z dostawą do domu
(2 opinie) od 120 zł
Rodzinne warsztaty kulinarne
(7 opinii) od 159 zł
Warsztaty cukiernicze
(4 opinie) 489 zł
NOWOŚĆ
Kurs gotowania: ramen
NOWOŚĆ
Kurs sushi vege
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 38 dostępnych

Czy warto wybrać się na kurs gotowania?

Nawet jeżeli nie jesteśmy nowicjuszami w gotowaniu, podczas kursów dowiesz się również o kulturze danego kraju oraz historii potraw. Na kursie poznasz również potrawy, których nie znajdziesz w żadnych książkach kulinarnych. To mnóstwo inspiracji oraz możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych kucharzy. My byliśmy na kilku kursach gotowania i z głębi serca możemy powiedzieć, że było warto!

Jaki kurs gotowania?

Możesz wybrać kurs ze względu na rodzaj kuchni oraz swojego stopnia zaawansowania. Kurs sushi będzie idealnym prezentem dla tych, którzy marzą, aby poznać Japonię od kuchni. Idealnie zwinięte rolki, odpowiednio dobrane składniki, wyśmienicie przyrządzony ryż – to wszystko nie będzie już czarną magią! Po kilkugodzinnych warsztatach nauczysz się techniki przygotowania sushi, aby móc przygotować idealną porcję w domu.

Nietypowe warsztaty gotowania

Jakie jeszcze kursy gotowania można wypróbować? Kurs kuchni wegańskiej sprawdzi się jako upominek dla fanów zdrowego, kolorowego i smakowitego odżywiania. W ofercie mamy również kursy gotowania kuchni włoskiej, hiszpańskiej, indyjskiej czy meksykańskiej. Wszystkie sprawdzą się dla łowców nowych smaków. Mamy również coś dla najmłodszych – warsztaty, które rozbudzą pasję do gotowania wśród dzieci i młodzieży. Może tym razem zamiast kolejnej zabawki podarujesz dziecku możliwość stworzenia własnoręcznie słodyczy? Cukierkowe warsztaty to słodki powrót do przeszłości i smaków dzieciństwa.  Łasuchy docenią również kursy pieczenia ciast. W końcu sztuką jest stworzyć idealny sernik, kruche ciasto oraz wszystkie wypieki, które kiedyś Cię przerastały! Po warsztatach już żadna potrawa nie będzie stanowiła problemu.

Kurs gotowania na prezent

Kurs gotowania to wyjątkowy prezent dla żony na urodziny czy mamy na imieniny, ale sprawdzi się również jako prezent dla faceta, który kocha gotować. Jaka okazja jest dobra, aby podarować możliwość rozwoju z warsztatami kulinarnymi? Polecamy je na prezent dla taty na 50. oraz prezent walentynkowy dla chłopaka. Taki prezent można również wręczyć bez okazji! Podaruj apetyczne emocje w prezencie kulinarnym.

Niedawno byliśmy na jednym z kursów gotowania. Zastanawiasz się, jak wygląda w praktyce? Wszystko opisujemy w artykule z relacją na naszym blogu. Kuchnia śródziemnomorska nie jest już dla nas tajemnicą!