BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1169 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(491 opinii) 279 zł
BESTSELLER
Escape room
(319 opinii) 25 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga
(284 opinii) 359 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga
(398 opinii) od 159 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(525 opinii) od 95 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(131 opinii) od 19 zł
Kąpiel w piwie
(4 opinie) od 289 zł od 260 zł
Kąpiel w winie
od 289 zł od 260 zł
Kąpiel w mleku
od 389 zł
Stwórz własną Fotoksiążkę
(3 opinie) od 50 zł
NOWOŚĆ
Usługi concierge
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(113 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga - warsztaty z sommelierem
Floating dla dwojga
(49 opinii) od 195 zł
BESTSELLER
Gokarty dla dwojga
(308 opinii) od 109 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(486 opinii) od 200 zł
Skok ze spadochronem dla dwojga
(17 opinii) od 1 599 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(76 opinii) od 125 zł
Sesja zdjęciowa dla par
(15 opinii) od 279 zł
NOWOŚĆ
Rejs elektrycznym katamaranem
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(598 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 286 dostępnych

Prezenty dla par na każdą okazję

Wybierając doskonały prezent dla pary, warto połączyć w nim pasje obojga osób. I choć mówi się, że związek idealny to dwie połówki jabłka, czasami jednak zakochani różnią się między sobą zainteresowaniami. Prezent idealny? Coś dla każdego! Jeśli szukasz upominku dla pary na święta, wybierz na przykład wyjazd w jedno z najpiękniejszych miejsce Polski. Prezentem dla pary znajomych może być natomiast wspólny udział w wyścigu gokartowym, podczas którego emocji na pewno nie zabraknie. A jaki prezent dla pary wybrać na rocznicę? Być może będzie to romantyczna kolacja, pełna wspólnych rozmów i wspomnień na lata. Jakikolwiek prezent dla pary ostatecznie wybierzesz, pamiętaj o tym, że ma on uszczęśliwić dwoje ludzi. A nie od dziś wiadomo, że nic nie sprawia większej frajdy, niż spędzany wspólnie czas!

Prezenty dla par, które kochają ruch

Nic nie zbliża bardziej niż wspólna aktywność sportowa. Przekonają się o tym wszyscy, którzy jako prezent dla pary na święta otrzymają vouchery pełne endorfin. Pomysłem na prezent dla pary, która nie lubi siedzieć w miejscu, jest na przykład wspólny spływ kajakowy. Piękno i bliskość natury to świetny sposób na wspólny odpoczynek, podczas którego na pewno nie zabraknie czasu dla siebie. Inną propozycją na prezent dla pary, może też być aktywny weekend, idealnie dopasowany do zainteresowań znajomych. Ciekawym prezentem dla pary, która chciałaby spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie sportu, jest również lot szybowcem dla dwojga. Niecodzienny widok Ziemi z wysokości chmur z pewnością dostarczy wielu wrażeń i sprawi, że czas spędzony pod niebem będzie niezapomniany.

Muzyczne upominki dla par

„Tam, gdzie słowa zawodzą, do głosu dochodzi muzyka” – mówi stare porzekadło. Idąc tym tropem, wybierz prezent dla pary, który będzie z nią naprawdę zgrany. Może zdecydujesz się na kartę podarunkową serwisu eBilet, dzięki której obdarowana para spędzi wspólnie czas na niezapomnianym koncercie? A może lepszym prezentem dla pary muzykalnych znajomych będzie wizyta na prawdziwej rewii, w jednym z najlepszych polskich teatrów? Wszystko zależy od Ciebie. Liczy się tylko to, aby po takim podarunku, znajoma para była naprawdę szczęśliwa.

Jeśli szukasz prezentu dla pary, która poza muzyką uwielbia również sztukę, warto rozważyć wspólny wieczór w teatrze dramatycznym. Najlepsi aktorzy w kraju rozbawią widzów do łez albo skłonią do refleksji, wcielając się w postaci z kultowych międzynarodowych przedstawień. Bilety do teatru to świetny pomysł na prezent dla pary na święta, a także na rocznicę ślubu. Dzięki nim randka w ważnym dla nich dniu będzie naprawdę udana.

Prezent dla pary w zgodzie z naturą

Jeżeli masz wśród znajomych lub bliskich parę, której szczególnie bliskie są idee zero waste i eko, wybierając dla niej prezent, pamiętaj o tych zasadach. Śmiesznym pomysłem dla pary żyjącej w harmonii z naturą, może być na przykład weekend spędzony w lapońskiej wiosce. Łagodne światło gwiazd, ciepło ogniska i tradycyjne namioty to prawdziwy raj dla wszystkich miłośników natury. Idealnym prezentem dla pary znajomych, którzy kochają przestrzeń, będzie też wspólny aktywny weekend na łonie przyrody albo romantyczna sesja zdjęciowa. Jej rezultatem będą nie tylko wyjątkowe zdjęcia, które doskonale ozdobią wnętrze wspólnego mieszkania i strony albumu, ale przede wszystkim niezwykłe wspomnienia, pełne wspólnej radości. A może Twoi znajomi marzą, aby odkryć tajemnice podwodnego świata? W takim razie nie wahaj się i jako prezent dla pary wybierz kurs nurkowania. Wspólna podróż w głębiny z pewnością dostarczy obdarowanym wielu wrażeń!

wSPAniałe prezenty dla pary

A co powiesz na wspólny wypoczynek? Jeśli na liście twoich prezentów dla pary jest odrobina relaksu, rozważ wizytę w salonie SPA dla dwojga. Aromatyczne masaże, kompleksowe zabiegi, a przede wszystkim czas tylko dla siebie, po brzegi wypełniony wspólnymi rozmowami – oto pomysł na idealny prezent dla każdej pary. Jeśli chciałbyś, żeby twój prezent dla pary był strzałem w dziesiątkę – wybierz wizytę w SPA pełną kosmetycznych rytuałów.