POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 95 dostępnych

Prezent świąteczny dla pary

Podaruj parze znajomych voucher dla dwojga, dzięki któremu spędzą wspaniały czas razem. W świecie pełnym codziennych obowiązków ciężko o czas tylko i wyłącznie dla siebie. To właśnie charakteryzuje najlepsze prezenty – generuje piękne wspomnienia na całe życie! Nasi Marzyciele najczęściej wybierają:

#1 Kolacja w ciemności – Niby zwykła kolacja, a jednak zupełnie magiczna. Kolacja w ciemności to świetny pomysł na nietuzinkowo spędzony wieczór. Czy każdy poradzi sobie z wszechobecną ciemnością? Different to jedyna restauracja w Polsce, w której goście są obsługiwani przez niewidomych kelnerów. Oprócz zwykłej rozrywki kolacja zmusza do refleksji. To naprawdę trzeba przeżyć!

Kulinarny prezent dla pary na święta

#2 Degustacja win dla dwojga – warsztaty z sommelierem – Podaruj znajomej parze garść wiedzy na temat tego uwielbianego przez wszystkich trunku! Nie tylko skosztują różnych rodzajów wina. Nauczą się łączyć je z konkretnymi potrawami i poznają metody jego serwowania. Degustacja win to idealny prezent dla pary!

#3 Kolacja we dwoje – absolutny klasyk i bestseller Katalogu Marzeń. Codzienna rutyna potrafi skutecznie osłabić kreatywność i pomysły na spędzanie wolnego czasu we dwoje. Podaruj na święta znajomej parze romantyczne chwile tylko dla nich – niech idą razem na randkę jak za dawnych czasów! Kolacja we dwoje to idealny prezent świąteczny dla małżeństwa.

Prezent na Gwiazdkę dla dwojga

#4 Masaż dla dwojga – Szukasz sprawdzonego prezentu na święta dla pary? Masaż dla dwojga sprawdzi się dla par w każdym wieku. Bez względu na to, czym zajmują się na co dzień – każdemu potrzebna jest chwila relaksu. To wymarzony prezent na święta dla mamy i taty!

#5 Paintball laserowy dla dwojga – A może trochę ruchu? Klasyki sprawdzają się świetnie, ale jeszcze lepiej nakłonić znajomych do aktywnego spędzania czasu! Paintball laserowy dla dwojga to gwarancja niecodziennej rozrywki i… treningu z głowy ;)

#6 Poznaj nurkowanie dla dwojga – Voucher na nurkowanie może wydawać się niepozornym prezentem, ale zbiera same najlepsze opinie! Nurkowanie dla dwojga to prezent, który można zrealizować bez względu na porę roku. Gwarantujemy, że rozbudzi marzenia o samodzielnym nurkowaniu Twoich znajomych!

Najlepszy prezent na święta dla dwojga

Jeśli szukasz prezentu na święta dla mamy i taty, babci i dziadka, dla narzeczonych albo małżeństwa – nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! Podaruj im wspólnie spędzony czas, który jest najcenniejszą ze wszystkich niespodzianek.