POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 134 dostępnych

Co kupić na prezent na święta dla dziewczyny?

Dziś niemal każdy prezent, jaki przyjdzie nam do głowy, okazuje się dostępny na wyciągnięcie ręki. Wystarczy udać się do sklepu stacjonarnego albo zamówić go przez internet. Czy na pewno jednak chcesz podarować dziewczynie na Gwiazdkę kolejną rzecz, którą prędzej czy później odłoży w kąt? Daj jej coś, dzięki czemu spełni swoje marzenie - voucher na prezent-przeżycie! Obdarowana zrealizuje go w najbardziej dogodnym dla siebie terminie. Jakie atrakcje na prezent świąteczny dla dziewczyny nasi Marzyciele wybierają najczęściej?

#1 Floating – odpoczynek dla dziewczyny

Ta forma relaksu nieustannie zyskuje na popularności. Floating polega na odprężeniu w zupełnej ciemności w towarzystwie wody. Kładziesz się na niezmąconej tafli i odcinasz od codziennych trosk. Możesz wybrać floating w kapsule lub w specjalnie stworzonym do tego pomieszczeniu. To naprawdę wyjątkowy sposób na odstresowanie i wyciszenie myśli, ponieważ floating odbywa się z dala od codziennego zgiełku i pośpiechu.

#2 Popołudnie SPA dla Niej – coś dla ciała i ducha

Twoja dziewczyna była ostatnio mocno zabiegana? Taki natłok codziennych obowiązków dopada każdego z nas. A jeśli dodamy do tego gorączkę przedświątecznych przygotowań… W takiej sytuacja każdemu przyda się odpoczynek! Właśnie dlatego wybór świątecznego prezentu dla dziewczyny to świetna okazja, żeby podarować drugiej połówce tak bardzo potrzebne chwile odpoczynku. Sama wybierze swoje ulubione zabiegi i spędzi zasłużone kilka godzin w profesjonalnym salonie SPA. Wykwalifikowani masażyści i specjaliści od pielęgnacji ze starannością zadbają o najwyższą jakość tej wizyty.

#3 Stwórz las w słoiku – prezent dla dziewczyny pełen natury

Wielu z nas zachwyca się widzianymi w kwiaciarniach, pięknymi słojami, w których umieszczone są miniaturowe lasy. Coraz częściej spotykamy je na parapetach restauracji, jako elementy wystroju hoteli, ale takie lasy w słoiku pięknie wyglądają także w domu! Pamiętając o tym, podaruj swojej dziewczynie pod choinkę możliwość stworzenia własnego lasu w słoiku. Spędzi cudowny czas na warsztatach artystycznych i opuści to miejsce z własnoręcznie wykonanym dziełem sztuki. Taki prezent gwiazdkowy na pewno będzie wyjątkowy!

Chcesz zaskoczyć swoją dziewczynę kreatywnym albo szalonym prezentem na święta? Przychodzimy z pomocą :) Wybierz coś, czego na pewno się nie spodziewa. Najlepszy prezent to wspaniale spędzony czas! Podaruj jej chwile, podczas których zdobędzie nowe umiejętności albo zapisze w swojej pamięci nieznane dotąd emocje, krajobrazy i wspomnienia. Spraw, żeby tegoroczny prezent na święta dla dziewczyny był naprawdę wyjątkowy!

Prezent na święta dla miłośniczek mody

Wspominaliśmy o kreatywności? Możliwość zaprojektowania własnej torebki to wspaniała propozycja dla każdej dziewczyny. Puści wolno wodze swojej wyobraźni i wykorzysta wyobraźnię. Woli ciemne kolory i luźne fasony? Gotowe! Preferuje jaskrawe, kwiatowe wzory i bardziej elegancki styl? Proszę bardzo. Torba, worek, nerka, kopertówka – wszystkie (u)chwyty dozwolone! Same warsztaty w kreatorze online to naprawdę świetna zabawa, a na dodatek wynosi się z nich wymarzoną torebkę!

Świąteczny prezent dla dziewczyny pełen adrenaliny

Twoja dziewczyna marzy o lataniu? Gwarantujemy, że lot w tunelu aerodynamicznym wywoła wielki uśmiech na jej twarzy. Dzięki nowym technologiom i pracy wybitnych inżynierów, obdarowana doświadczy uczucia swobodnego spadania, tak lubianego przez skoczków spadochronowych. Szukasz prezentu, dzięki któremu ona poczuje się wolna jak ptak? Kto wie, może wizyta w aerotunelu okaże się pierwszym krokiem do skoku ze spadochronem? Taki voucher to wymarzony prezent na święta dla dziewczyny, która chciałaby choć przez moment pobujać w obłokach!

Prezent gwiazdkowy dla dziewczyny, która chciałaby oderwać się od ziemi

Baloniarstwo to magia. Każdy, kto choć raz przetestuje lot balonem, od razu zakochuje się w tej aktywności. Taka podróż w koszu to zupełnie wyjątkowy prezent. Gwarantuje nie tylko piękne widoki, ale też niemałe emocje. Ponadto lot balonem to oryginalna lekcja geografii i fizyki, bo podczas tej niezwykłej przygody Twoja dziewczyna dowie się, jak działa balon i będzie mogła podziwiać świat z góry. Przejdzie nawet pasowanie na Zdobywczynię Przestworzy - trudno więc znaleźć bardziej oryginalny prezent na święta.