BESTSELLER
Kolacja we dwoje - prezent dla babci i dziadka
BESTSELLER
Kolacja w ciemności - prezent dla babci i dziadka
BESTSELLER
Weekend dla dwojga - prezent dla dziadków
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga Premium
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Ekskluzywny Weekend we Dwoje
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Kolacja dla Dwojga
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 75 dostępnych

Prezent na święta dla babci – dużo emocji

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym powinniśmy szczególnie celebrować rodzinne więzi. To też doskonała okazja do tego, aby znaleźć idealny prezent dla babci na święta. Może będzie nim na przykład kwotowy voucher do SPA? Za każdym razem z takim prezentem gwiazdkowym Twoja babcia przeżyje masę emocji i będzie się naprawdę doskonale bawiła. Poza tym, trafiony w dziesiątkę prezent świąteczny dla babci to także wyjątkowa okazja do tego, aby powiedzieć jej „kocham Cię” i przypomnieć, jak wiele dla nas znaczy. W zakładce „Prezent na święta dla babci” w Katalogu Marzeń znajdziesz mnóstwo różnorodnych inspiracji, spośród których na pewno wybierzesz coś idealnego. Pamiętaj, że w prezencie dla babci na święta Bożego Narodzenia najbardziej liczy się to, aby zawierał w sobie emocje.

Prezent dla dziadka na święta – pomysły dla fana sportu

Dziadek to prawdziwa „złota rączka”, opoka w najtrudniejszych sytuacjach, a do tego najgłębsza skarbnica fantastycznych pomysłów. Z nim po prostu nie sposób się nudzić, więc myśląc nad prezentem na święta dla dziadka, również warto mu wręczyć mnóstwo emocji i gwarancję doskonałej zabawy. Jeśli myślisz podobnie, poszukaj wśród propozycji Katalogu Marzeń prezentu na święta dla dziadka, dzięki któremu obdarowany będzie mógł spróbować swoich sił w najbardziej ekscytujących dyscyplinach sportowych. Wizyta na strzelnicy zagwarantuje mu emocje i doskonałą zabawę. Lot widokowy nad Warszawą to propozycja prezentu na święta dla dziadka, który nie boi się wystrzału adrenaliny i marzy, aby oderwać się od powierzchni Ziemi. Jeśli zaś szukasz prezentu dla dziadka, który woli spokojne aktywności na stałym lądzie, wybierz jazdę off road po torze. Dzięki temu Twój bliski spędzi czas na świeżym powietrzu, a przy tym nie zmęczy się zanadto. Taki sport na prezent dla dziadka to połączenie idealne!

Wieczór w teatrze dla dwojga – bo każdy pretekst jest dobry, aby wybrać się na randkę

Kto powiedział, że na miłość jest kiedyś za późno?! Trwałe i gorące uczucie warto pielęgnować przez cały czas i dlatego wspólny prezent dla babci i dziadka to zdecydowanie najlepsze, co możesz podarować rodzicom swoich rodziców na przykład z okazji rocznicy ślubu. Ale zamiast tradycyjnej, dobrze wszystkim znanej kolacji, zdecyduj się na wieczór w teatrze dla dwojga. Dzięki niewielkiemu karnetowi ukrytemu w kopercie, Twoich dziadków przywita wyjątkowa atmosfera jednej z najlepszych scen w całej Polsce. Dokąd wybiorą się obdarowani w ten sposób bliscy? Możliwości jest naprawdę wiele, a każda z nich kryje w sobie odrobinę tajemnicy. Dlaczego? To proste! Teatr jest przecież jednym z najbardziej magicznych miejsc, dzięki których widzowie mogą przenieść się nawet w najdalsze zakątki wyobraźni i to bez konieczności wstawania z fotela. Zafunduj swoim dziadkom taki prezent z okazji ich rocznicy ślubu, Walentynek albo innego święta i w ten sposób wraz z nimi celebruj tę ważną chwilę.

Relaks w grocie solnej dla dwojga – odrobina wypoczynku w formie vouchera

Fantastycznym pomysłem na prezent dla babci i dziadka jest też wspólny relaks w grocie solnej. Spędzony w niej czas to nie tylko okazja do prowadzenia niekończących się rozmów i wypoczynku, ale też szansa na wzmocnienie zdrowia. Wszystko dzięki kojącemu i regenerującemu działaniu soli, która tworzy wewnątrz niepowtarzalny mikroklimat. Podczas relaksu w grocie solnej dla dwojga, Twoim dziadkowie zapomną o codziennych obowiązkach i będą mogli całkowicie poświęcić się sobie nawzajem. Taki prezent dla dziadka i babcie to więc świetna propozycja na przykład z okazji ich święta lub Wielkanocy.

Prezenty dla babci i dziadka – pomysł na zadbanie o zdrowie

Prawdziwa miłość oznacza troskę, a ta z kolei często koncentruje się także na dbaniu o zdrowie ważnych dla nas osób. Pomogą w tym wyjątkowe prezenty dla babci i dziadka, takie jak specjalistyczny masaż. Jego przebieg, natężenie i długość zostaną idealnie dopasowane do potrzeb seniora, dzięki czemu Twoi dziadkowie wyjdą z salonu wypoczęci i zrelaksowani. Masaż dla seniora to prezent dla babci i dziadka, który spodoba się zarówno osobom aktywnym zawodowo, jak i cieszącym się emeryturą w domowym zaciszu.