POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 162 dostępnych

Pomysł na prezent dla szefa

Istnieje wiele propozycji na prezenty dla szefa, jednak z pewnością każdy z nas chociaż raz stanął przed dylematem „co wręczyć mojemu szefowi”? Prezenty dla przełożonych przynoszą kłopot, ponieważ chcemy jak najlepiej wypaść i nie popełnić prezentowego faux-pas. Zazwyczaj pracownicy decydują się na prezent składkowy, wtedy należy szukać prezentu w większym budżecie. Bez względu na okazję, upominek dla szefa powinien być taktowny. Aby prezent był taktowny, musimy zastanowić się nad preferencjami szefa – woli rzeczy praktyczne, kreatywne, czy rozwojowe? Co robi w wolnym czasie i jakie są jego zainteresowania? Jeśli nie wiesz, najlepiej wybrać coś uniwersalnego w myśl zasady „nic na siłę”.

Prezent dla szefa na urodziny

Trafionym prezentem możemy podtrzymać dobre relacje i zyskać jego sympatię. Idealną do tego okazją są urodziny szefa. Twój szef jest melomanem? Podaruj mu voucher na występ w Sali Koncertowej Fryderyk. Twój szef kocha motoryzację? Wręcz mu przejażdżkę Lamborghini na torze. Kocha trunki, a w szczególności te tworzone samodzielnie? Podaruj mu kurs warzenia piwa. Szef zaczyna swoją przygodę z golfem? Z pewnością ucieszy go lekcja golfa z profesjonalistą. Praktyczne prezenty, które nawiążą do pasji Twojego przełożonego, z pewnością będą trafionym wyborem.

Jeżeli jednak nie znasz preferencji szefa, podaruj coś uniwersalnego jak Pakiet Marzeń w wybranym mieście. Dzięki niemu obdarowany sam wybierze, jaką atrakcję zrealizuje.

Prezent dla szefa na święta

Okres świąteczny to czas, w którym pracownicy otrzymują premie, podwyżki oraz prezenty od pracodawców. Nie powinniśmy zapominać o drugiej stronie i w Boże Narodzenie odwdzięczyć się szefowi upominkiem. To ważne, aby cała firma pamiętała o sobie w wyjątkowych okazjach. Co proponujemy jako upominek świąteczny? Zdecydowanie voucher na relaks, którego wszyscy tak bardzo potrzebują. Doceń swojego szefa za cały rok pracy i podaruj mu masaż sportowy, bilet do SPA, czy voucher na konkretny zabieg z oferty Wellness. Jeżeli w Twojej firmie organizowana jest Wigilia, będzie ona idealnym momentem do wręczenia szefowi prezentu.

Prezent dla szefa na imieniny

Imieniny to również okazja do wręczenia szefowi drobnego upominku. Niech imieniny będą okazją do podarowania odrobiny wiedzy. A tej – szczególnie na stanowisku szefa – nigdy za wiele. Proponujemy ebooki i audiobooki bez limitu.

Elegancki czy śmieszny? Czyli idealny prezent dla szefa

Przy wyborze tego odpowiedniego powinniśmy w pierwszym kroku zastanowić się nad rodzajem relacji. Jeżeli Wasze stosunki są swobodne, możesz pozwolić sobie na śmieszny prezent dla szefa jak np. spacer z Alpaką, czy przejażdżka na niszczarce. Takie prezenty proponujemy jednak, gdy masz pewność, że zostaną pozytywnie odebrane. Jeżeli łączą Cię z szefem bardziej oficjalne relacje i potrzebujesz eleganckiego prezentu dla szefa, wybierz degustację koniaku, czy voucher do teatru.