POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 95 dostępnych

Co kupić Żonie na gwiazdkę?

Trafiony prezent pod choinkę dla Żony to prawdziwe wyzwanie. Przejrzyj nasze świąteczne propozycje i pomyśl – czy Twoja żona wspominała ostatnio, że jest zmęczona i potrzebuje odpoczynku? A może od dawna chciała zrobić coś szalonego, ale codzienne obowiązki skutecznie jej to uniemożliwiają? Wybierz prezent tylko dla niej. Inni mężowie najchętniej wybierają dla swoich żon te przeżycia:

#1 Popołudnie SPA dla Niej – Twoja Żona dużo ostatnio pracuje? Codzienne obowiązki dają w kość każdemu z nas. Boże Narodzenie to świetna okazja, żeby podarować jej w prezencie błogi odpoczynek. Sama wybierze ulubione zabiegi i na chwilę oderwie się od rzeczywistości w profesjonalnym salonie SPA.

#2 Stwórz swoją własną torebkę – To zupełnie wyjątkowy prezent pod choinkę! Twoja Żona będzie mogła stworzyć torebkę własnego projektu. Niech da upust swojej wyobraźni! Pozytywne zaskoczenie gwarantowane!

#3 Romantyczna kolacja we dwoje – Pamiętasz Wasze pierwsze randki? Wróćcie razem do tych chwil. Romantyczna kolacja to zawsze dobry pomysł! Sprawi Twojej żonie ogromną radość. To klasyczny, ale nieśmiertelnie wyjątkowy pomysł na prezent pod choinkę dla Żony.

Prezent świąteczny dla Żony

Święta to magiczny czas dzielenia się radością. Wyraź wdzięczność i okaż miłość swojej Żonie w postaci prezentu, który wywoła uśmiech na Jej twarzy. Zrealizuje go z przyjemnością i jeszcze długo będzie w szoku – jak on na to wpadł?! ;)

#4 Sesja zdjęciowa – Pokaż Jej, jak bardzo Ci się podoba. Podaruj Żonie w prezencie coś tylko dla Niej. Zdjęcia to zaklinacze czasu. Podczas sesji poczuje się jeszcze bardziej pewna siebie i na nowo uwierzy w swoją kobiecość. Poza tym… Sesja zdjęciowa to po prostu świetna zabawa i pamiątka na całe życie w postaci profesjonalnych fotografii!

#5 Szybkie fury – Kto powiedział, że tylko faceci lubią ryk silnika i zapach spalin? Jeśli masz w domu fankę motoryzacji, podaruj jej voucher na przejazd szybkim autem! Ferrari, Lamborghini, Porshe, bolidy… I już nie ma problemu, co wybrać dla żony na gwiazdkę. Serce na pewno zabije Jej mocniej!

#6 Skok ze spadochronem – A może by tak zaszaleć w te Święta? Prezent dla Żony na gwiazdkę nie musi być nudny! Rzuć Jej wyzwanie. Myślisz, że odważy się skoczyć ze spadochronem? Przekonajmy się!

Potrzebujesz więcej inspiracji? Sprawdź, co wybrały same Panie w głosowaniu na najlepszy pomysł na prezent dla niej!