BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(239 opinii) od 199 zł od 179 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Chmurach
Lot motoparalotnią z filmowaniem
(25 opinii) od 269 zł od 242 zł
Lot motoparalotnią dla dwojga
(16 opinii) od 349 zł

Załadowano 9 z 9 dostępnych

Jakie są rodzaje lotów motoparalotnią?

Jeśli już zdecydujemy się na przelot tą wspaniałą maszyną, pojawia się pytanie – jaki rodzaj lotu wybrać? Oto kilka propozycji:

1. Klasyczny lot motoparalotnią: Najczęściej wybierana opcja, gdzie dostaniemy kilkanaście minut lotu z doświadczonym instruktorem. Lot dostępny jest w ponad 20 lokalizacjach w całej Polsce. 

2. Lot motoparalotnią z nagrywaniem: Do klasycznego przelotu otrzymamy także pamiątkowe wideo lub zdjęcia. Do takiej pamiątki chce się wracać po latach, aby przeżyć na nowo emocje, które towarzyszyły podczas lotu.

3. Akrobatyczny lot motoparalotnią: Dla głodnych mocniejszych wrażeń mamy również opcję lotu z akrobacjami, podczas których instruktor wykona kilka figur. Wiatr we włosach będzie wiał ze zdwojoną siłą, a adrenalina będzie krążyła znacznie szybciej, niż podczas klasycznego lotu.

4. Pierwszy kurs pilotażu motoparalotni: Jeśli zasmakowałeś już w klasycznych lotach, pora na samodzielną wyprawę! Czeka Cię szkolenie teoretyczne, podczas którego poznasz zasady sterowania motoparalotnią, określania pogody do startu oraz prawidłowego i bezpiecznego lądowania. Po wstępie teoretycznym będziesz miał okazję samodzielnie wyznaczać kurs motoparalotni. Wszystko pod okiem instruktora, który wprowadzi Cię w fascynujący świat motoparalotniarstwa.

Kto powinien spróbować lotu motoparalotnią?

Motoparalotnia pozwala na przeżycie świetnych chwil w powietrzu każdemu, kto zdecyduje się na taką przygodę. Nie ma większych przeciwwskazań do odbywania lotów tandemowych w towarzystwie instruktora, dlatego sport jest dostępny dla większej liczby osób niż paralotniarstwo. Komu spodoba się lot motoparalotnią? Na pewno osobie, która chce doświadczać nowego i nie boi się żadnych przygód, ale także dla wszystkich, którzy są gotowi przełamywać swoje lęki.

Motoparalotnia – na jaką okazję podarować?

Voucher na kilkunastominutowy lot dostarcza wielu niesamowitych emocji. Taki upominek idealnie sprawdzi się jako prezent na 18 urodziny, aby wejść w dorosłe życie z przytupem. Każdy nastolatek ma swoje większe i mniejsze marzenia, a lot motoparalotnią spełni to o lataniu i uczuciu wolności. Voucher będzie również idealną propozycją na prezent świąteczny dla żony. Kto nie marzy o tym, aby szybować pośród chmur? :)

Jeśli chcesz poznać różnice między motolotnią, motoparalotnią oraz paralotnią — zapraszamy do przeczytania specjalnego artykułu, w którym wyjaśniamy charakterystykę glajdów.