Załadowano 11 z 11 dostępnych

Dlaczego warto podarować voucher na nurkowanie swoim bliskim?

Przede wszystkim dlatego, że taka aktywność to gwarancja doskonałej przygody dla osób w każdym wieku. Nie ma znaczenia, czy próbowałeś już wcześniej swoich sił w tym (pod)wodnym sporcie, czy jesteś dopiero amatorem. Wśród propozycji Katalogu Marzeń znajdziesz coś dla siebie i sprawisz, że Twoja pasja wypłynie na szerokie wody.

Sport, jakim jest nurkowanie, to również doskonała propozycja dla osób szukających ucieczki od codzienności i zgiełku wielkiego miasta. Wystarczy, choć na chwilę zanurzyć głowę pod wodę, aby poczuć przyjemne kołysanie i usłyszeć kojący szum otaczającej nas wody. Jeśli zatem masz wśród rodziny lub przyjaciół kogoś, komu z pewnością należy się odpoczynek, na najbliższą okazję podaruj mu voucher na lekcję nurkowania. Kto wie, być może już niebawem rozrywka zamieni się w sposób na życie, umiejętności zdobyte w basenie treningowym pozwolą z bliska podziwiać najbardziej okazałe rafy koralowe na świecie..?

Coś dla początkujących, czyli poznaj nurkowanie

Dopiero stawiasz pierwsze kroki w nurkowaniu i, choć świetnie pływasz, o spędzaniu wielu godzin pod wodą nie wiesz jeszcze zbyt wiele? Nic straconego! W takiej sytuacji wybierz voucher „Poznaj nurkowanie” i wraz z doświadczonym trenerem zanurz się w świecie wielkiej, błękitnej przygody. Podczas zajęć poznasz poszczególne elementy obowiązkowego ekwipunku każdego nurka, nauczysz się obowiązującej pod powierzchnią wody komunikacji, a także zapanujesz nad oddechem i zaczniesz czerpać prawdziwą frajdę z nurkowania. Jeśli natomiast szukasz pomysłu na prezent dla dwojga osób, które chciałyby spróbować swoich sił w nurkowaniu, postaw na kurs „Poznaj nurkowanie dla dwojga”. Możliwość uczestnictwa w lekcji z ukochanym, przyjaciółką, mamą lub dowolnie wybraną bliską osobą sprawia, że nurkowanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

Kiedy wiesz już co nieco – kursy nurkowania

Jeśli pierwsze spotkanie z nurkowaniem masz już za sobą, czas na doszkolenie umiejętności. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się voucher na jeden z naszych kursów nurkowania. Bardziej wymagającym polecamy kurs nurkowania PADI/PSAI, a tym, którzy nie planują na razie wiązać z tym sportem przyszłości, proponujemy kurs nurkowania „Discovery Scuba Diving”. Pierwszy voucher zawiera zajęcia praktyczne i teoretyczne w grupie. Kursant będzie mógł nie tylko zdobyć książkową wiedzę, ale też sprawdzić nabyte podczas zajęć umiejętności na otwartych wodach. W przypadku drugiego, obdarowany ma do wykorzystania cztery godziny, podczas których przybliży się do zdobycia upragnionego patentu, o którym marzy każdy profesjonalny nurek.

Ahoj, przygodo! Vouchery na nurkowanie dla żądnych przeżyć

Wyjątkowo ciekawą opcją prezentu dla fanów nurkowania są też vouchery na niezwyczajne odkrywanie podwodnych krain. Wizyta w zatopionym kamieniołomie stanie się okazją do odkrycia najciemniejszych zakamarków, a to wszystko w asyście doświadczonego instruktora. Co to oznacza? Tyle, że aby skorzystać z vouchera na nurkowanie w kamieniołomie nie potrzebne są żadne certyfikaty! Nie wahaj się i podaruj ten prezent bliskim Ci miłośnikom sportów ekstremalnych!

Możesz też postawić na nurkowanie w Bałtyku i przemierzyć Zatokę Gdańską w towarzystwie profesjonalnych nurków. Taka przygoda to nie tylko świetna zabawa, ale też praktyczna lekcja nurkowania dla tych, którzy nie boją się wyzwań.

Wodny świat dla najmłodszych, czyli nurkowanie dla dzieci

Twoje dziecko jest zafascynowane przygodami popularnej syrenki z bajek Disneya, a Ty chciałbyś, aby już „od małego” mogło rozwijać swoje pasje? W takiej sytuacji lekcja pod nazwą „Bubblemaker” będzie prezentowym strzałem w dziesiątkę. Poziom trudności zajęć zostanie dopasowany do umiejętności najmłodszych, dzięki czemu na basenie zapanuje przyjazna, radosna atmosfera. Podczas treningu, Twoja pociecha pozna tajniki nurkowania, a to wszystko w ciągu zaledwie godziny. Taka długość sprawia, że uczestnik kursu nie zmęczy się, ale zdoła pokochać nurkowanie i zarazić się nową pasją. Zajęcia z serii „Bubblemaker” odbywają się aż w sześciu miastach całej Polski. Znajdziesz je m.in. na terenie Warszawy, Poznania i Gdyni, więc o wielogodzinnych dojazdach nie będzie mowy.