POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 404 dostępnych

Oryginalny prezent dla taty

Prezent nie musi być nudny, dlatego zebraliśmy najciekawsze pomysły na prezenty dla ojca! Aby prezent dla taty był bardziej trafiony, dopasuj go do obdarowanego – zastanów się, czego potrzebuje, co lubi robić w wolnym czasie, czym się interesuje. Wybierz prezent odpowiedni dla Twojego Taty. ;) W naszych pomysłach znajdziesz prezenty z adrenaliną, sportowe i aktywne, kulinarne i degustacyjne, kreatywne oraz odprężające. Wśród tylu propozycji z pewnością znajdziesz prezent, który zachwyci Twojego tatę.

Prezent dla młodego taty

Co podarować młodemu tacie na pępkowe? Świeżo upieczony tata ma sporo obowiązków na głowie. Szczególnie gdy jest to pierwsze dziecko. Wtedy młody tata musi odnaleźć się w nowej roli, stawiać czoła nowym wyzwaniom i często nie ma czasu dla siebie. Idealnym rozwiązaniem będzie podarowanie szalonego prezentu, który przypomni młodemu tacie, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Jednym z ekstremalnych prezentów będzie Pojedynek KTM X-Bow vs Ariel Atom. To szczególna propozycja dla taty-motomaniaka, który kocha motoryzacyjne programy, rajdowe wyścigi i majsterkowanie w garażu.

Prezent dla taty od dziecka

Jakie jeszcze propozycje chętnie wybierają mężczyźni? Chodzący z głową w chmurach wybiorą lot szybowcem. Pasjonaci motoryzacji pokochają jazdę Lamborghini i możliwość przetestowania go na torze. Zmęczeni ojcowie, którzy pragną chwilę odetchnąć opowiedzą się za męskim popołudniem SPA, gdzie będą mogli doładować swoje baterie. Ci tatusiowie, którzy chcą przełamać swoje największe lęki być może zdecydują się na pełen emocji skok spadochronowy w tandemie.

Jaki prezent dla ojca wybrać?

Jak widzisz, w Katalogu Marzeń znajdziesz oferty pełne emocjonujących przeżyć dla swojego taty. Każdy prezent dla taty, który będzie przyjemnym doświadczeniem, zyska przewagę nad materialnymi upominkami. W tym roku, w prezencie dla taty, zamiast kolejnej pary skarpetek i kosmetyków, podaruj niezapomniane doświadczenia. Zobacz upominki dla taty na święta, które sprawią, że Boże Narodzenie będzie bardziej wyjątkowe.

Twój tata jest superbohaterem? Koniecznie zobacz artykuł z propozycjami dla supertaty!