Moc atrakcji dla każdego Taty! Off-road, quady, lot szybowcem lub paralotnią, jazda samochodem rajdowym, przygoda na strzelnicy sportowej, pełen emocji skok spadochronowy, a może weekend SPA? To tylko niektóre pomysły na prezent dla Twojego Taty! W ofercie serwisu Katalog Marzeń znajdziesz prezenty z adrenaliną, sportowe i aktywne, kulinarne i degustacyjne, kreatywne oraz odprężające – prezenty w przeżycia, które zagwarantują każdemu Tacie niezapomniane przeżycia i wspaniałe wspomnienia. Na Dzień Ojca, z okazji urodzin i imienin Taty, na Boże Narodzenie – zainspiruj się niezwykłymi prezentami!

Zobacz 10 najczęściej wybieranych prezentów dla Niego: SPRAWDŹ

 

Prezent dla Taty

Liczba prezentów: 234
Liczba prezentów: 234

Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną - tata zawsze będzie Twoim bohaterem! To on sprawiał, że czuliśmy się bezpiecznie i zawsze potrafił stworzyć COŚ z niczego. To tata nauczył jeździć na rowerze, nartach czy rolkach, a jak trzeba było to i ranę po upadku potrafił opatrzyć. 

Obdaruj swojego tatę prezentami, na które zapracował sobie nie tylko przez całe Twoje dzieciństwo. Pokaż mu, że zależy Tobie na jego szczęściu i okaż mu należyty szacunek podarowywując odpowiedni dla niego prezent. Spraw, by poczuł się wyjątkowy w tym dniu!

W Katalogu Marzeń znajdziesz zbiór najlepszych prezentów-marzeń dla swojego bohatera! Od jazdy quadem czy gokartem, przez relaks w SPA, aż po degustację whisky czy lot w aerotunelu. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Urodziny, imieniny, dzień taty, boże narodzenie, walentynki - każdy dzień jest dobry żeby pokazać tacie jak bardzo go kochasz!

 

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost