POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 383 dostępnych

Pomysł na prezent dla taty

Prezent nie musi być nudny, dlatego zebraliśmy najciekawsze pomysły na prezenty dla ojca. Aby prezent dla taty był bardziej trafiony, dopasuj go do obdarowanego – zastanów się, czego potrzebuje, co lubi robić w wolnym czasie, czym się interesuje. W naszych pomysłach znajdziesz prezenty:

  • z adrenaliną, 
  • sportowe i aktywne, 
  • kulinarne i degustacyjne, 
  • kreatywne,
  •  odprężające. 

Wśród tylu propozycji z pewnością znajdziesz prezent dla taty, który wszystko ma. 

Wyjątkowy prezent dla taty?

Jeśli zastanawiasz się, co na prezent dla taty, w Katalogu Marzeń znajdziesz oferty pełne emocjonujących przeżyć. Każdy prezent dla taty, który będzie przyjemnym doświadczeniem, zyska przewagę nad materialnymi upominkami. W tym roku, w prezencie dla taty, zamiast kolejnej pary skarpetek i kosmetyków, podaruj niezapomniane doświadczenia. Zobacz też prezenty dla taty na święta, które sprawią, że Boże Narodzenie będzie bardziej wyjątkowe.

Prezent dla taty od dziecka na Dzień Ojca lub urodziny

Jakie jeszcze propozycje chętnie wybierają mężczyźni? Chodzący z głową w chmurach wybiorą lot szybowcem. Pasjonaci motoryzacji pokochają jazdę Lamborghini i możliwość przetestowania go na torze. Zmęczeni ojcowie, którzy pragną chwilę odetchnąć, opowiedzą się za męskim popołudniem SPA, gdzie będą mogli doładować swoje baterie. Ci tatusiowie, którzy chcą przełamać swoje największe lęki, być może zdecydują się na pełen emocji skok spadochronowy w tandemie. Ciekawym pomysłem na prezent od dziecka dla taty będzie voucher na wspólny biwak.

Elegancki prezent dla taty – koszula szyta na miarę

Twój tata jest dla Ciebie ikoną stylu? Stworzyliśmy idealny elegancki prezent dla taty, czyli voucher otwarty na stworzenie koszuli na miarę dla niego. Wolisz zapewnić ojcu niezapomniane przeżycia? Zdecyduj się na warsztaty z sommelierem i degustację win, ewentualnie kurs kiperski z degustacją piwa.

Szukasz luksusowego prezentu? Sprawdź nasze inspiracje >>

Praktyczny prezent dla taty

Zamiast obdarowywać swojego tatę czymś materialnym, wręcz mu voucher na doskonalenie umiejętności lub zdobywanie nowej wiedzy. Nie ma nic bardziej praktycznego, jak kursy zgodne z zainteresowaniami. W Katalogu Marzeń mamy m.in. vouchery na kursy: fotografii, baristy, barmański, gotowania czy bezpiecznej jazdy.

Prezent dla starszego taty

Chociaż dzieciństwo już dawno za Tobą, nadal możesz okazywać swojemu tacie uczucia. Wybierz prezent dla starszego taty, który przypomni o wspólnie spędzonych chwilach, np. rejs po Wiśle w Warszawie czy voucher na wymarzony rower. Wyślij go na relaksującą sesję w grocie solnej lub ekskluzywną kolację, np. sushi. Dobrym pomysłem będzie też wręczenie prezentu dla starszego taty w postaci biletów do teatru.

Wybierz prezent dla taty, który lubi gotować i smakować. Sprawdź rozkosze podniebienia na prezent >>

Prezent dla taty, który nic nie chce

Szukasz prezentu dla taty, który wszystko ma, dlatego trudno go zadowolić? Może Twój ojciec uważa, że upominki nie są potrzebne, ale Ty chcesz sprawić mu przyjemność? Może wybierzcie się wspólnie na degustację wódek starzonych i okowit lub whisky, aby znaleźć chwilę na spokojne rozmowy. Dobrym pomysłem dla taty – miłośnika techniki, będzie voucher na lot zapoznawczy w symulatorze lub lot widokowy szybowcem. Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego prezentu dla taty, zafunduj mu sesję treningową z rajdowym Mistrzem Polski.

Prezent dla ojczyma

Chcesz budować dobre relacje z ojczymem i szukasz prezentu, który pomoże zacieśniać więzi i lepiej się poznać? Wybierz coś, co możecie zrobić wspólnie, np. wyprawę na quadach czy wspólną kolację. Szukasz czegoś niezobowiązującego, ale wyjątkowego na prezent dla ojczyma – fana piłki nożnej? Idealne będą życzenia złożone przez Roberta Lewandowskiego.

Prezent dla taty – pomysły dla młodego ojca na pępkowe

Co podarować młodemu tacie na pępkowe? Świeżo upieczony tata ma sporo obowiązków na głowie. Szczególnie gdy jest to pierwsze dziecko. Wtedy młody tata musi odnaleźć się w nowej roli, stawiać czoła nowym wyzwaniom i często nie ma czasu dla siebie. Idealnym rozwiązaniem będzie podarowanie szalonego prezentu, który przypomni młodemu tacie, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Jednym z ekstremalnych prezentów będzie Pojedynek KTM X-Bow vs Ariel Atom. To szczególna propozycja dla taty-motomaniaka, który kocha motoryzacyjne programy, rajdowe wyścigi i majsterkowanie w garażu.