POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 118 dostępnych

Prezent dla mamy na 60. urodziny

Mama – na co dzień pełni wiele ról, jest doradczynią, przyjaciółką, stylistką, organizatorką czasu wolnego… Dla mamy nie ma rzeczy niemożliwych, a doba nigdy nie jest za krótka. Jak to robi? To jeden z najpilniej strzeżonych sekretów. Nie trzeba jednak znać odpowiedzi na to pytanie, żeby w dniu jej 60tych urodzin, choć na kilka godzin odciążyć ją i przejąć część jej obowiązków. Początek wymarzonego dnia pełnego relaksu niech oznacza wizytę w kapsule floatingowej. Przyciemnione światło, szum wody i łagodne fale wprowadzające ciało pacjenta w ruch – brzmi, jak wizyta w całkiem innej rzeczywistości.

W dzieciństwie to mama najpiękniej czytała baśnie do poduszki, w sobotnie popołudnia organizowała teatr cieni z pomocą lampki biurkowej i koca, albo wspólnie z Tobą tworzyła kolorowe wycinanki z papieru. Z okazji 60. urodzin mamy, zamieńcie się rolami. Zabierz ją na wieczór w teatrze, podczas którego będzie mogła w kilka chwil przenieść się do świata największej polskiej i światowej literatury.

Wymarzony prezent dla mamy na 60tkę

Dzień urodzin, Twoja mama powinna spędzić w sposób, o którym marzy. Wstępem do dalszych przyjemności może być na przykład masaż czekoladą albo profesjonalny zabieg czekoladowy w SPA. Prawdziwe oderwanie się od codziennych problemów zapewni wizyta w domku na wodzie. Cisza, spokój i łagodny szum jeziora to coś, co pozwala na odzyskanie równowagi i poczucie, że 60. urodziny to dopiero początek prawdziwej przygody.

Upominek dla taty na 60. urodziny - pełen męskich pasji

„100 lat, niech żyje nam!” - te słowa z pewnością niejeden raz zabrzmią podczas urodzinowej imprezy Twojego taty. Do życzeń na 60. urodziny dołącz prezenty, które spełnią nawet najbardziej niezwykłe marzenia. Szkolenie survivalowe pozwoli twojemu tacie poczuć się jak prawdziwy Rambo. Jazda Monster Truckiem i Ferrari F430 pozwolą spełnić marzenie o prowadzeniu najszybszych maszyn świata, a masaż sportowy sprawi, że 60. urodziny tata spędzi jak prawdziwa gwiazda sportu.

Najlepszy prezent dla taty na 60tkę

A jeśli w dniu urodzin chciałbyś spędzić razem z tatą, wręcz mu upominek w postaci wizyty w Krainie Wygasłych Wulkanów. Wielogodzinne poszukiwania poprzedzone profesjonalnym szkoleniem GPS to połączenie zabawy z rywalizacją. Doskonałym zwieńczeniem dnia urodzin będzie natomiast filiżanka aromatycznej, świeżo parzonej kawy. Tajniki jej przygotowania zdradzą bariści podczas kompleksowego kursu baristycznego w jednym z sześciu polskich miast.

Prezent na 60tkę na już!

Każdy prezent możesz zamówić z opcją dostawy "eVoucher PDF", dzięki czemu już po kilku minutach na Twoim mailu pojawi się voucher. To doskonała deska ratunku, gdy przypomniałeś sobie o urodzinach w ostatniej chwili. Więcej inspiracji na prezenty na urodziny znajdziesz na naszej stronie.

Jak Zrobić Urodzinową Niespodziankę Marzycielowi? Zobacz najlepsze inspiracje na zaskoczenie swoich bliskich.