Lot widokowy samolotem Cessna
(89 opinii) od 299 zł
NOWOŚĆ
Lot widokowy nad Poznaniem
Lot widokowy nad Tatrami
(50 opinii) od 749 zł
Lot widokowy śmigłowcem nad Tatrami
(1 opinia) od 1 629 zł
Lot widokowy śmigłowcem
(1 opinia) 499 zł
Widokowy lot nad Tatrami we dwoje
(19 opinii) od 1 189 zł
Lot widokowy dla grupy
(5 opinii) od 699 zł
Lot awionetką we dwoje
(6 opinii) od 389 zł
Lot motolotnią z filmowaniem
(8 opinii) od 195 zł
Lot szybowcem za samolotem
(39 opinii) od 349 zł od 307 zł
Lot motoszybowcem
(5 opinii) od 319 zł
Lot odrzutowcem
(6 opinii) od 9 500 zł
Lot helikopterem
(7 opinii) od 1 599 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 71 dostępnych

Loty widokowe nad Warszawą

Kto z nas nie chciał choć raz wznieść się ponad powierzchnię Ziemi i poczuć naprawdę wolny jak ptak? Z prezentami z Katalogu Marzeń to możliwe. Podaruj swoim najbliższym jeden z lotów widokowych nad Warszawą. Może będzie to na przykład lot widokowy samolotem Cessna, wręczony mamie z okazji jej święta? Możesz też sprawić, że w tym roku spełni on funkcję prezentu gwiazdkowego dla młodszej siostry. Możliwości jest naprawdę wiele. Taki lot widokowy nad stolicą to okazja do doskonałej zabawy, ale także do ujrzenia świetnie znanego miasta na nowo i poznania jego najbardziej ukrytych zakamarków, które na co dzień chowają się przed wzrokiem nawet najbardziej uważnego turysty pieszego.

Loty widokowe dla dwojga

Loty widokowe to również doskonała propozycja dla osób szukających pomysłu na niebanalną randkę. Nie każde spotkanie zakochanych musi przecież wiązać się z tradycyjnymi kolacjami przy świecach czy spacerami. Czasem można naprawdę zaszaleć i  dać się ponieść fantazji. Wówczas przydadzą się właśnie vouchery na lot widokowy nad Tatrami we dwoje. Ośnieżone szczyty, słońce zachodzące pomiędzy skałami, dzikie ptactwo powoli zniżające swój lot i szykujące się do zapadnięcia w sen – to wszystko i o wiele więcej czeka na uczestników lotu widokowego dla dwojga. Czy trzeba mówić coś więcej?

Lot widokowy szybowcem – emocje gwarantowane

Ciekawym pomysłem na prezent jest też lot widokowy w Warszawie na pokładzie szybowca. Tutaj siłę napędową stanową wyłącznie podmuchy wiatru, a o tym, jak daleko poleci szybowiec, decyduje zdolność pilota do odnajdywania korytarzy powietrznych. Taki prezent pełen adrenaliny z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym wyzwania. Jeśli więc szukasz upominku dla przyjaciela z okazji imienin, wybierz właśnie widokowy lot szybowcem i pozwól mu poczuć się naprawdę swobodnie.

Za sterami szybowca usiądzie doświadczony pilot, który nie tylko zapewni załodze całkowite bezpieczeństwo, ale też podzieli się z nią wiedzą zdobytą podczas setek godzin spędzonych w przestrzeni powietrznej. Takie połączenie teorii i praktyki to natomiast idealny prezent dla wszystkich, którzy marzą o lataniu, ale stawiają w nim dopiero pierwsze, nieśmiałe kroki.

Spróbuj lotu widokowego z paczką przyjaciół

Szukając pomysłu na weekendowy wypad z przyjaciółmi, weź pod uwagę przelot widokowy dla grupy, podczas którego zobaczycie panoramę Tatr z naprawdę wysoka. Loty widokowe poza miastem mają to do siebie, że pozwalają na własnej skórze poczuć prawdziwą więź z naturą i mieć ją na wyciągnięcie ręki. Bliskość słońca dostarczy całej Waszej paczce mnóstwa dobrej energii, a zawrotna wysokość zagwarantuje emocje nie z tej ziemi. Wybierzcie jedną z czterech lokalizacji w dwóch miastach Polski i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem. Taki pomysł na prezent doskonale sprawdzi się w przypadku nadchodzących urodzin Twojego przyjaciela albo z okazji Bożego Narodzenia. To będzie prawdziwy odlot!

Wyjątkowe loty widokowe – maszyna na miarę Leonarda de Vinci

W lot widokowy można się oczywiście udać helikopterem albo szybowcem, a czasem nawet balonem. Nieco inną propozycję mamy natomiast dla wszystkich, którzy poza niecodzienną rozrywką, lubią też klimaty retro. Lot widokowy wiatrakowcem nad Poznaniem, Gdynią, Warszawą, Gorzowem Wielkopolskim albo Białymstokiem dostarczy wrażeń estetycznych i mnóstwa emocji. Te modele maszyn latających, po raz pierwszy wykorzystane w latach 20. XX wieku, są dziś stosunkowo mało znane – a to błąd! Ich niecodzienna konstrukcja sprawia, że przelot widokowy na pokładzie takiego wiatrakowca pozostaje w pamięci naprawdę na długo. Co ważne, czas spędzony w wiatrakowcu nie będzie się wiązał z żadnymi niedogodnościami, bo maszyna jest wyjątkowo odporna na turbulencje i silne porywy wiatru. To będzie prawdziwa przyjemność, którą z pewnością zapamiętasz na lata. A o to przecież chodzi w naprawdę udanych prezentach dla bliskich i przyjaciół, prawda?