Nauka gry w bilarda
(9 opinii) od 109 zł
Kurs bilarda
(4 opinie) od 249 zł
Nauka gry w snookera
(17 opinii) 189 zł
Szkolenie z gry w snookera
(17 opinii) 375 zł
Gra w bilarda z profesjonalistą
(4 opinie) od 149 zł

Załadowano 5 z 5 dostępnych

Gra w bilard z profesjonalistą – tylko dla najwytrwalszych

Wyobraź sobie emocje towarzyszące rozgrywkom sportowym na najwyższym poziomie. Adrenalina buzuje we krwi. Widownia wstrzymuje oddech, a zawodnicy obmyślają karkołomne strategie, aby pokonać swoich przeciwników. Brzmi jak wielka przygoda? Tak właśnie jest, a dzięki voucherom z Katalogu Marzeń na grę w bilard z profesjonalistą niebawem możesz wziąć w niej udział!

Podczas spotkania z doświadczonym zawodnikiem, który swoją karierę zawodową powiązał z bilardem, każdy uczestnik kursu dowie się, o co tak naprawdę chodzi w tej grze. Nie będzie jednak mowy o podstawach i tłumaczeniu reguł. Tym razem gra będzie się toczyła o znacznie wyższą stawkę.

Gra w bilard z profesjonalistą to prawdziwa lekcja strategii, pokory i umiejętności szybkiego reagowania. Dzięki takiemu spotkaniu, obdarowany voucherem z Katalogu Marzeń przyjaciel będzie mógł spełnić swoje marzenie o udziale w zapierającej dech w piersiach rozgrywce.

Szkolenie z gry w snookera – dla małych i dużych

Chcesz grać w snookera? W takim razie na początku drogi do mistrzostwa dowiedz się, czym różni się snooker od bilarda. W snookerze stół jest nieco większy niż ten używany do gry w bilard. Poza tym, podczas szkolenia z gry w snookera będziesz miał do czynienia z mniejszymi niż tradycyjnie bilami. Wśród różnic pomiędzy tymi dwiema grami można zauważyć jeszcze na przykład długość kija stosowanego do wprawiania kolorowych bili w ruch.

Kiedy już opanujesz wiedzę teoretyczną, przyjdzie czas na odrobinę praktyki. Na tym etapie doskonale sprawdzi się prezent w postaci vouchera na szkolenie z gry w snookera. W Katowicach, Sosnowcu lub Warszawie spotkasz się oko w oko z zawodowym graczem i pod jego opieką zdobędziesz niezbędne umiejętności. Nie tylko dowiesz się, co kryje w sobie frame czy inhand, ale przede wszystkim nauczysz się wykorzystywać te pojęcia na stole do snookera.

Nauka gry w bilard – tu liczy się strategia

Szukając gry, która zapewni szansę na pobudzenie szarych komórek, warto postawić na bilard. Choć rozrywka ta jest przez wielu łączona tylko ze sposobem spędzania weekendowych wieczorów w barze, w rzeczywistości nauka gry w bilard to szansa na ćwiczenie koordynacji i strategicznego myślenia.

Wybierając voucher na naukę gry w bilard dla bliskich znajomych lub rodziny, dajemy im niepowtarzalną szansę sprawdzenia się w całkiem nowym zadaniu. Na stronie Katalogu Marzeń do wyboru są aż cztery lokalizacje, w których można w kilka chwil zrealizować taki prezent. Poza świetną rozrywką obdarowani otrzymają też garść cennych informacji dotyczących historii tego sportu. Nie każdy wie na przykład, że bilard jest dyscypliną, która swoimi korzeniami sięga aż… XV wieku! Skorzystaj z możliwości nauki gry w bilard i przekonaj się, jak wiele może dać satysfakcji.

Komu warto podarować voucher na kurs bilarda i snookera?

Przede wszystkim każdemu, kto nie boi się wyzwań i nowych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Bilard i snooker to dyscypliny, które spodobają się zarówno młodzieży, jak i nieco starszym graczom. Nie wymagają dużej sprawności ruchowej, ale otwarty umysł to coś, czego absolutnie nie może zabraknąć przy stole. Weź udział w lekcji bilarda lub snookera albo zaproś na nią ważne dla Ciebie osoby. Każdy z Was wyniesie z sali treningowej mnóstwo wspomnień!