Urodziny… Rok w rok problem, co kupić, żeby sprawić radość obdarowanej osobie. Odpowiedź jest prosta – pomóż jej spełnić marzenie! Jeżeli nie znasz skrytych marzeń osoby, której chcesz podarować prezent, pędzimy z pomocą i polecamy prezenty inspirowane marzeniamiDla dziewczyny mamy apetyczny kurs gotowania, degustację win, kurs makijażu, relaks w SPA, a na prezent urodzinowy dla chłopaka polecamy drifting, skok spadochronowy, lot szybowcem, jazdę samochodem rajdowym, flyboard, przygodę na strzelnicy sportowej, kurs barmański i wiele innych niezapomnianych atrakcji! A jeżeli chcesz, żeby solenizant sam sobie wybrał prezent, Gift Voucher - karta podarunkowa - będzie idealnym rozwiązaniem.

Zobacz 10 najczęściej wybieranych prezentów dla Niej: SPRAWDŹ oraz dla Niego: SPRAWDŹ

Prezent na urodziny

Liczba prezentów: 606
Liczba prezentów: 606

Pamiętasz jak za młodu na urodziny dostawałeś od kolegów i koleżanek te same pluszaki, książki czy skarbonki? Zapewne przy nadarzającej się okazji obdarowywałeś innego znajomego tymi właśnie prezentami.

Jeśli chcesz być osobą, która daje niezapomniane prezenty, a wręcz słynie z tego, to czas zaopatrywać się w Katalogu Marzeń! W swojej ofercie posiadamy niezliczoną ilość wymarzonych prezentów dla każdego niezależnie od wieku - dla dziadka, dla dziecka, dla żony, brata czy mamy - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie martw się, że Twój prezent na urodziny może się nie spodobać - w Katalogu Marzeń jest możliwość wymiany prezentu na dowolną usługę z Naszej oferty. A jeśli nie znasz zbyt dobrze solenizanta, to idealnym pomysłem na prezent będą Nasze Księgi Marzeń lub Vouchery kwotowe.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost