BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1289 opinii) 150 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(615 opinii) 175 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(666 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(274 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(443 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(270 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(730 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(245 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(34 opinii) 599 zł
BESTSELLER
Degustacja whisky
(324 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Escape room
(350 opinii) od 25 zł od 19 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(319 opinii) od 35 zł
BESTSELLER
Floating
(191 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga
(513 opinii) od 159 zł
BESTSELLER
Lot motolotnią
(287 opinii) od 189 zł
Masaż kobido
(34 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(290 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(279 opinii) od 249 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Relaks w SPA
Kurs makijażu
(142 opinii) od 219 zł
Lot awionetką
(80 opinii) od 199 zł
Jazda Ferrari Italia
(42 opinii) od 449 zł
BESTSELLER
Dream Jump - przygoda na wysokości
Masaż klasyczny
(147 opinii) od 139 zł
Kurs fotografii
(40 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 103 dostępnych

Aktywny prezent imieninowy dla dziewczyny

Twoja dziewczyna uwielbia się ruszać, taniec to jej żywioł i naprawdę trudno jest ją zatrzymać na dłużej w jednym miejscu? Jeśli tak, niech prezent z okazji jej imienin będzie właśnie taki, jak ona. Sportowe wyczyny na dworze lub w hali to doskonały pomysł na spędzenie imieninowego dnia. W parku trampolin, twoja ukochana poczuje się niczym Tygrysek ze Stumilowego Lasu – fikołki, salta i inne podniebne szaleństwa będą na wyciągnięcie ręki. Podczas zajęć salsy, solenizantka pozna tajniki jednego z najbardziej słonecznych tańców, a już jedne zajęcia wprawią ją w naprawdę szampański nastrój. Niewielkie grupy, profesjonalni instruktorzy i żywiołowa muzyka – oto przepis na trening idealny. Nie ma znaczenia, czy Twoja dziewczyna dopiero zaczyna swoją przygodę z tańcem, czy trenuje od dawna – na kursie każdy znajdzie coś dla siebie, a kto wie – może z jakiś czas dołączysz do niej również Ty i wspólnie ruszycie na podbój dyskotek i klubów?

Prezent imieninowy dla dziewczyny, która pokocha sport

Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na imieniny wybrać dla dziewczyny, która chciałaby spróbować czegoś nowego, a jednocześnie odzyskać wewnętrzną równowagę, bez wahania zdecyduj się na indywidualne zajęcia jogi. Zdolność głębokiego oddechu i wewnętrzny balans to elementy, dzięki którym Twoja dziewczyna będzie wypoczęta nawet na kilka dni po treningu.

Słodki upominek imieninowy dla dziewczyny

Czekolada to złoty sposób na wszystko. Nie komentuje, nie doradza – po prostu jest i wywołuje uśmiech.  I właśnie dlatego, szukając uniwersalnego prezentu na imieniny dla swojej dziewczyny, wybierz taki, który zawiera właśnie czekoladę. Czy będzie to aromatyczny masaż czekoladą w SPA, dzięki któremu ona odpocznie i rozluźni mięśnie? A może degustacja, podczas której jej kubki smakowe wprost oszaleją z zachwytu? A jeśli Twoja dziewczyna kocha czekoladę, a do tego ma naprawdę artystyczną duszę, doskonałym prezentem imieninowym może się również okazać udział w zajęciach z tworzenia tabliczki czekolady według własnego pomysłu. Tu nie ma ograniczeń, wszystkie kształty i dodatki dozwolone! Jeśli więc chciałbyś, żeby Twoja druga połówka spędziła naprawdę słodki i kreatywny dzień – na imieniny wręcz jej voucher na tworzenie czekoladowej słodkości. Kto wie, może będzie ci tak wdzięczna, że kilka kostek zostawi dla ciebie?

Muzyczny prezent imieninowy dla dziewczyny

Jeśli chcesz wiedzieć, co gra w duszy Twojej dziewczynie, z okazji imienin podaruj jej… muzyczny prezent! Nie ma znaczenia, czy będzie to wspólny kurs tańca, czy udział w zajęciach wokalnych – liczy się to, żeby twoja ukochana mogła rozwinąć swoje muzyczne pasje. Podczas lekcji tańca instruktorzy nauczą ją wszystkiego, co powinna wiedzieć o wybranych stylach, dzięki czemu wszystkie parkiety w mieście staną przed nią otworem. A jeżeli ona od tańca woli śpiew, jako upominek imieninowy dla takiej dziewczyny wybierz lekcję wokalu. Niech w dniu jej święta będzie mogła poczuć się jak prawdziwa gwiazda estrady i spełnić marzenie o pierwszych krokach postawionych w branży muzycznej!

Więcej inspiracji na prezenty imieninowe dla dziewczyny

Co podarować dziewczynie, która kocha ekstremalne emocje? Odpowiedź zdradzamy w artykule z pomysłami na prezenty dla ekstremalnej kobiety. Zapraszamy do lektury!