BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
PROMOCJA
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 368 dostępnych

Jaki prezent dla mamy wybrać?

Z pewnością chociaż raz każdy stanął przed tym wyborem - podarować coś praktycznego, śmiesznego, ciekawego, czy własnoręcznego? Odpowiedź na to pytanie wbrew pozorom jest prosta. Najlepsze są prezenty, które wywołują szczery uśmiech oraz są zapamiętane na dłużej. W Katalogu Marzeń zbieramy propozycje upominków, które sprawiają większą radość, niż prezenty materialne. Czy Twoja mama pamięta, jakie skarpetki dostała kilka lat temu na Boże Narodzenie? Z pewnością jednak zapamięta, jakie emocje towarzyszyły jej podczas pierwszego lotu samolotem. Proponujemy więc prezenty, które dostarczą wielkich przeżyć.

Ciekawe pomysły na prezent dla mamy

Które z voucherów na atrakcje sprawdzą się na upominek dla ukochanej mamy?

#1 Kolacja w ciemności - idealny prezent, jeżeli szukamy kulinarnych przygód. Nie możemy kłócić się z teorią, że to właśnie mamy są najlepszymi kucharzami. Na wyjątkową okazję możesz jednak podarować kolację, która pobudza wszelkie zmysły.

#2 Lot awionetką - latanie to jedna z przyjemniejszych aktywności. Możesz podziwiać przepiękne krajobrazy z nieziemskiej perspektywy. Lot awionetką to propozycja dla miłośników dobrych przeżyć, które nie są ekstremalne. Pasażer czuje się bezpieczny, a doświadczony pilot prowadzi wycieczkę po niebie. Strzał w dziesiątkę na urodzinowy prezent dla mamy.

#3 Masaż w SPA - każdy zasługuje na chwilę błogiego relaksu. Jednak mamy zasługują na niego podwójnie! Kto inny pilnuje tak dobrze domowego kalendarza i dba o wszystkich domowników? Voucher do spa będzie małym podziękowaniem dla mamy za jej poświęcenie.

#4 Zakupy ze stylistką - każdy z nas potrzebuje sezonowego odświeżenia szafy. Jeżeli Twoja mama interesuje się modą lub nie wie, w czym wyglądałaby dobrze… najlepiej doradzi jej doświadczona stylistka. Kobiety kochają zakupy! A te pod okiem stylistki będą jeszcze bardziej ekscytujące.

Najlepszy prezent dla mamy

Kierujemy się zasadą, że najlepszy prezent to ten, przy którego wyborze kierowaliśmy się sercem. Jeżeli potrzebujesz więcej pomysłów na prezent, zastanów się, jakie jest marzenie mamy. Czego potrzebuje, jakie są jej zainteresowania, czego zawsze chciała spróbować. Może wspominała Ci, że chciałaby skoczyć ze spadochronem? Lub od dawna marzy o kursie parzenia kawy? Wybierz idealny prezent dla mamy i podaruj spełnienie marzeń.