BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
  • Kolacja we dwoje
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
  • Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 653 dostępnych

Jaki prezent na czterdziestkę?

Jak wybrać idealny prezent na 40 urodziny? Odpowiedź nie jest zawsze prosta. W ciągu tylu lat obdarowany dostał już tyle prezentów… jak więc sprawić, aby nasz upominek wyróżnił się spośród pozostałych? Mamy na to pewne rozwiązanie – niech solenizant poczuje prawdziwe emocje!

Prezent na 40 urodziny dla niego

40-latkowie to osoby, które są już bogate w doświadczenia, ale nadal są młode duchem. Przekornie mówi się, że to w rzeczywistości 18-nastolatkowie z 22-letnim doświadczeniem. Przy wyborze prezenty dla mężczyzny na urodziny powinniśmy kierować się tą myślą. Solenizanta czekają w końcu jeszcze wiele przygód, spełnionych marzeń i niesamowitych podróży. Czy praktyczne prezenty jak krawat, czy kosz kosmetyków to podkreślą? Zdecydowanie radzimy postawić na emocje, które zawarte są w voucherach na przeżycia.

Miłośnik przeżyć kulinarno-degustacyjnych na pewno rozsmakuje się podczas degustacji win lub whisky, które – jak wiadomo – im starsze, tym lepsze! Fanowi motoryzacji z całą pewnością przypadnie do gustu off-road po wymagającym terenie, a także drifting. Wyobraź sobie uśmiech faceta, gdy 40 urodziny spędzi na torze, testując przejażdżkę wymarzonym samochodem.

Prezent na 40 urodziny dla niej

Czy kobiety tak samo podchodzą do obchodzenia 40 urodzin, jak mężczyźni? Z pewnością ekscytacja związana z tym dniem jest równie wielka. 40-stka jest także świetną okazją do rozpoczęcia przygody z nowym hobby. Kobiety docenią możliwość rozwoju podczas kursów kulinarnych, warsztatów fotograficznych lub nauki tańca towarzyskiego

Te Panie, które nadal chcą zachować swój wiek w tajemnicy, ucieszą się z vouchera kwotowego do SPA. Taki prezent można świetnie dopasować do budżetu, ponieważ dostępne są różne kwoty voucherów – 200, 300, 500, 1000 oraz 1500 złotych. Ta propozycja świetnie sprawdzi się również na prezent grupowy, jeżeli wspólnie ze znajomymi szukacie luksusowego prezentu na 40 urodziny dla koleżanki.

Drobny upominek na 40 urodziny

Masz nadal wątpliwości, jaki prezent na czterdziestkę wybrać? Możesz podarować Pakiet Marzeń Przygoda, dzięki któremu solenizant samodzielnie wybierze wymarzoną atrakcję spośród kilkuset propozycji. To gwarancja udanego upominku! W dniu czterdziestych urodzin bliskiej osoby spełnij jej marzenie.

 

A może chcesz zorganizować atrakcję samodzielnie? Wszystkiego dowiesz się w artykule "Jak Zrobić Urodzinową Niespodziankę Marzycielowi?" na naszym blogu.