POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 187 dostępnych

Co kupić mamie na urodziny?

Matka jest z nami od zawsze. To do niej przychodzimy z wesołymi nowinami, ale również z nią możemy podzielić się naszymi smutkami i rozterkami. Dlatego urodziny mamy to specjalna data w kalendarzu każdego dziecka, także tego dorosłego. W tym dniu chcemy podarować mamie coś wyjątkowego, co powie jej, jak bardzo ją kochamy i doceniamy za jej obecność. Czy prezenty materialne wywołają takie odczucie? Nie jesteśmy co do tego przekonani, dlatego proponujemy vouchery na przeżycia. Realizowanie siebie i swoich marzeń to doświadczanie pozytywnych emocji. A te jak wiemy, zostają w naszej głowie na dłużej.

Prezent na 40 urodziny dla mamy

Oprócz urodzinowego tortu i życzeń, musimy zastanowić się nad trafionym upominkiem. Prezent powinien być dopasowany do zainteresowań obdarowanego. Dlatego na prezent na czterdziestkę proponujemy, które rozbudzą zmysły każdej mamy!

Dla miłośniczki gotowania świetnie sprawdzi się voucher na warsztaty gotowania. Możemy wybrać tematykę warsztatów – od kuchni śródziemnomorskiej, włoskiej i meksykańskiej, aż po kurs sushi, czy warsztaty tworzenia czekolady. Mamie, która kocha przyrodę proponujemy kontakt z naturą podczas spaceru z Alpaką.

Prezent na 50 urodziny dla mamy

50-tka oznacza imprezkę! Jeśli zbliża się impreza urodzinowa, z pewnością zastanawiasz się jaki prezent podarować mamie na 50-te urodziny? Świetnie sprawdzi się taki, na którego widok można powiedzieć WOW.

Dla szalonych i energicznych mam proponujemy skok ze spadochronem. To prezent nie tylko dla odważnych, ale również dla tych, które chcą przełamać swój strach. A może Twoja mama nie potrafi wyobrazić sobie dnia bez filiżanki dobrej kawy? Dla mam, które kochają smak i aromat kawy polecamy kurs baristy.

Prezent na 60 urodziny dla mamy

Każde urodziny mamy są ważne. Jednak te okrągłe obchodzi się wyjątkowo. 60-tka to także okazja, aby powiedzieć naszym mamom, jak bardzo je kochamy! W propozycjach na prezent znajdą się więc prezenty lotnicze, które wzniosą obdarowaną ponad chmury i pozwolą na oderwanie się od przyziemnych problemów. Świetnym pomysłem będzie również weekend w spa, dzięki któremu mama poczuje się jak nowo narodzona!

Więcej inspiracji na prezent urodzinowy dla mamy

Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent dla matki na urodziny, wybierz Pakiet Małe Radości. Obdarowana będzie mogła wybrać atrakcję spośród wielu propozycji, a Ty będziesz mieć pewność, że będzie to trafiony wybór.