BESTSELLER
Off Road 4x4
(1951 opinii) 199 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(894 opinii) od 79 zł
NOWOŚĆ
Szkolenie strzeleckie
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(122 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Floating
(191 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Lot szybowcem
(892 opinii) od 199 zł 169 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(723 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Stwórz swoją wymarzoną torebkę Mana Mana
Personalizowana świeca sojowa
(2 opinie) od 89 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(271 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(667 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(443 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(224 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(731 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(274 opinii) od 299 zł
Stwórz swoją własną szminkę
(15 opinii) od 169 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(615 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(246 opinii) od 199 zł
Skomponuj własne perfumy
(25 opinii) od 149 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Relaks w SPA
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 184 dostępnych

Co kupić mamie na urodziny?

Matka jest z nami od zawsze. To do niej przychodzimy z wesołymi nowinami, ale również z nią możemy podzielić się naszymi smutkami i rozterkami. Dlatego urodziny mamy to specjalna data w kalendarzu każdego dziecka, także tego dorosłego. W tym dniu chcemy podarować mamie coś wyjątkowego, co powie jej, jak bardzo ją kochamy i doceniamy za jej obecność. Czy prezenty materialne wywołają takie odczucie? Nie jesteśmy co do tego przekonani, dlatego proponujemy vouchery na przeżycia. Realizowanie siebie i swoich marzeń to doświadczanie pozytywnych emocji. A te jak wiemy, zostają w naszej głowie na dłużej.

Prezent na 40 urodziny dla mamy

Oprócz urodzinowego tortu i życzeń, musimy zastanowić się nad trafionym upominkiem. Prezent powinien być dopasowany do zainteresowań obdarowanego. Dlatego na prezent na czterdziestkę proponujemy, które rozbudzą zmysły każdej mamy!

Dla miłośniczki gotowania świetnie sprawdzi się voucher na warsztaty gotowania. Możemy wybrać tematykę warsztatów – od kuchni śródziemnomorskiej, włoskiej i meksykańskiej, aż po kurs sushi, czy warsztaty tworzenia czekolady. Mamie, która kocha przyrodę proponujemy kontakt z naturą podczas spaceru z Alpaką.

Prezent na 50 urodziny dla mamy

50-tka oznacza imprezkę! Jeśli zbliża się impreza urodzinowa, z pewnością zastanawiasz się jaki prezent podarować mamie na 50-te urodziny? Świetnie sprawdzi się taki, na którego widok można powiedzieć WOW.

Dla szalonych i energicznych mam proponujemy skok ze spadochronem. To prezent nie tylko dla odważnych, ale również dla tych, które chcą przełamać swój strach. A może Twoja mama nie potrafi wyobrazić sobie dnia bez filiżanki dobrej kawy? Dla mam, które kochają smak i aromat kawy polecamy kurs baristy.

Prezent na 60 urodziny dla mamy

Każde urodziny mamy są ważne. Jednak te okrągłe obchodzi się wyjątkowo. 60-tka to także okazja, aby powiedzieć naszym mamom, jak bardzo je kochamy! W propozycjach na prezent znajdą się więc prezenty lotnicze, które wzniosą obdarowaną ponad chmury i pozwolą na oderwanie się od przyziemnych problemów. Świetnym pomysłem będzie również weekend w spa, dzięki któremu mama poczuje się jak nowo narodzona!

Więcej inspiracji na prezent urodzinowy dla mamy

Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent dla matki na urodziny, wybierz Pakiet Małe Radości. Obdarowana będzie mogła wybrać atrakcję spośród wielu propozycji, a Ty będziesz mieć pewność, że będzie to trafiony wybór.