PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Częstochowa
Lot szybowcem | Częstochowa (22 opinii) 349 zł 314 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Częstochowa (Nissan Patrol Y61)
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Częstochowa (Land Rover Defender)
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Częstochowa
PROMOCJA
BESTSELLER
Poznaj strzelanie - Częstochowa
Poznaj strzelanie | Częstochowa (8 opinii) 79 zł 71 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda Gokartem - Częstochowa
Jazda Gokartem | Częstochowa (9 opinii) 129 zł 116 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Ostre strzelanie - Częstochowa
Ostre strzelanie | Częstochowa (3 opinie) 249 zł 224 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Częstochowa (30 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Częstochowa (15 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda quadem - Częstochowa
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motolotnią - Częstochowa
Lot motolotnią | Częstochowa (13 opinii) 399 zł 359 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 551 dostępnych

Prezenty w Częstochowie, które spełniają marzenia

Co zrobić, aby spełnić marzenia swoich najbliższych, a w dodatku jeszcze ich zaskoczyć? Odpowiedzią jest voucher, który można będzie wykorzystać w Częstochowie. Jeśli nie wiesz, na który z nich się zdecydować, wybierz Pakiet Marzeń w Częstochowie. Niewielki karnet kryje w sobie 23 różnorodne atrakcje, wśród których znajdziesz m.in. jazda bolidem Ariel Atom, wizyta na strzelnicy dla dwojga i otwarty voucher na kursy programistyczne i komputerowe na wielu poziomach zaawansowania. Wybierz taki prezent z Częstochowy, jeśli nie wiesz, czym naprawdę zaskoczysz przyjaciół i rodzinę, a jednocześnie chciałbyś, aby ich święto stało się naprawdę niezapomnianym dniem.

OdLOTowe prezenty w Częstochowie

Lot szybowcem w Częstochowie to doskonałe przeżycie dla wszystkich fanów świetnej zabawy i niemałych emocji. Korytarze powietrzne tylko czekają, aż kolejni śmiałkowie zdecydują się z nich skorzystać. Przed oderwaniem się od ziemi, wstępem do tego wyjątkowego prezentu z Częstochowy będzie kompleksowe szkolenie teoretyczne pod okiem doświadczonego lotnika. Jakie prędkości osiąga szybowiec? Co powoduje, że odrywa się od ziemi i utrzymuje w powietrzu bez konieczności używania silnika? Jakie warunki musi spełnić każdy, kto marzy o karierze pilota takiej maszyny? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań kryją się w voucherze na prezent z Częstochowy. Komu podarujesz taki upominek i jaka okazja będzie temu towarzyszyć? Wszystko zależy od Ciebie. Bo w sklepie z prezentami do zrealizowania w Częstochowie przygotowaliśmy naprawdę wiele propozycji wysokich lotów dla dużych i małych marzycieli!

ODJAZDowe upominki – Częstochowa na kółkach

Odwiedzając to miasto, można je zwiedzić pieszo, wpław, na skrzydłach, a także na kołach. Osobom, którzy zdecydują się na tę ostatnią opcję, Katalog Marzeń proponuje prezenty z Częstochowy realizowane przy akompaniamencie wycia silników. Nic tak nie poprawia humoru, jak upominek w postaci rajdu off road 4x4 w Częstochowie. Taki przejazd to doskonała propozycja prezentu zarówno dla jednej osoby, jak i dla grupy przyjaciół. Za kierownicą można zmieniać się dowolną ilość razy, dzięki czemu każdy będzie miał okazję do tego, aby zmierzyć się z najbardziej wymagającymi odcinkami specjalnie przygotowanej trasy. Wielostopniowe nachylenia, ostre zakręty i błoto to tylko początek, ale we wszystkim pomoże dodatkowy napęd auta i wieloletnie doświadczenie instruktora, który zrealizuje wraz z uczestnikami teoretyczną część upominku z Częstochowy.

Jazda gokartem – pomysł na śmieszny prezent z Częstochowy

Kto sądzi, że jazda gokartem w Częstochowie do zajęcie wyłącznie dla najmłodszych, najwyraźniej nigdy nie próbował swoich sił w tym sporcie. Aby perfekcyjnie pokonać skomplikowany tor, trzeba nie tylko płynnie wchodzić w nawet najostrzejsze zakręty, ale również umiejętnie regulować moc silnika i odpowiednio wyważyć pojazd. Te niewielkie samochody są wyjątkowo zwrotne i szybkie, dzięki czemu prezent z Częstochowy w postaci vouchera na przejazd gokartem z pewnością spodoba się tym, którzy nie lubią się nudzić. Ten upominek z Częstochowy może być doskonałym rozpoczęciem wieczoru kawalerskiego, świetnym tematem przewodnim urodzin albo po prostu okazją do spotkania z przyjaciółmi w niecodziennym miejscu. Czy potrzeba lepszej rekomendacji?

Eleganckie prezenty w Częstochowie – coś dla tych, którzy cenią sobie szyk

A gdyby tak obdarować bliskich prezentem z Częstochowy, którym okaże się udział w degustacji wina z sommelierem w Częstochowie? Wykwintna sztuka smakowania wina i dobierania go zarówno do potraw, jak i indywidualnych upodobań, to wyjątkowy upominek dla miłośników dobrego smaku. Krótki i przejrzysty wstęp teoretyczny, kilka słów o historii wina, aż wreszcie główny punkt wieczoru – nauka rozpoznawania poszczególnych gatunków wina i degustacja. Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki wyjątkowy prezent z Częstochowy podarować swoim bliskim z ważnej okazji – ten voucher spełni swoje zadanie wprost doskonale.