PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Włocławek
Lot szybowcem | Włocławek (1 opinia) 315 zł 284 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Włocławek
Off Road 4x4 | Włocławek (10 opinii) 385 zł 347 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Włocławek
PROMOCJA
BESTSELLER
Poznaj strzelanie - Włocławek
Poznaj strzelanie | Włocławek (4 opinie) 195 zł 176 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Ostre strzelanie - Włocławek
Ostre strzelanie | Włocławek (4 opinie) 325 zł 293 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda quadem - Włocławek
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot motolotnią - Włocławek
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem z filmowaniem - Włocławek
PROMOCJA
BESTSELLER
Ekstremalne strzelanie - Włocławek
Ekstremalne strzelanie | Włocławek (2 opinie) 435 zł 392 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot samolotem Cessna - Włocławek (30 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot samolotem Cessna - Włocławek (15 min.)
PROMOCJA
Wyprawa Off-Road - Włocławek (2 godziny)
PROMOCJA
Być jak Rambo - pakiet strzelecki - Włocławek
PROMOCJA
Strzelanie policyjne - Włocławek
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 421 dostępnych

Pomysły na prezent z Włocławka na urodziny

Urodziny to taki dzień w roku, w którym solenizant powinien czuć się naprawdę wyjątkowo. Jak sprawić, aby tak właśnie się stało? Warto zacząć od wyboru trafionego w dziesiątkę prezentu, a najlepiej… podróży-niespodzianki! Kierunkiem, który obierzecie w tym roku, może się okazać na przykład województwo kujawsko-pomorskie i leżący właśnie tam Włocławek. A kiedy już przybędziecie na miejsce, nadejdzie czas wręczania prezentów prosto z Włocławka! Może w tym roku będzie nim na przykład voucher na skok ze spadochronem z filmowaniem we Włocławku, dzięki któremu świętujący poczuje się, jak gdyby urosły mu skrzydła? Dzięki obecności instruktora, taki wyczyn okaże się całkowicie bezpieczny, a najnowocześniejsza technologia sprawi, że całe wydarzenie zostanie zarejestrowane, więc wspomnienia ze skoku będą żywe naprawdę długo.

Innym pomysłem na urodzinowy prezent z Włocławka może być możliwość wzięcia udziału w locie szybowcem za samolotem we Włocławku. W przeciwieństwie do tradycyjnych samolotów, szybowiec unosi się nad ziemią dzięki korytarzom powietrznym lub napędowi innej maszyny silnikowej, więc emocje towarzyszące rejsowi są naprawdę wyjątkowe nawet dla doświadczonych pilotów.

Romantyczne prezenty z Włocławka – garść inspiracji

Lot balonem dla dwojga to prosty, ale za to bardzo efektowny przepis na randkę nie z tej ziemi. W chwili, kiedy kosz oderwie się od powierzchni lądowiska we Włocławku, rozpocznie się wspaniała przygoda. Loty balonem inspirowały odkrywców i pisarzy już setki lat temu, nic więc dziwnego, że do dziś są jedną z najchętniej wybieranych ekstremalnych form spędzania wolnego czasu.

Taki przelot balonem dla dwojga we Włocławku doskonale nada się jako prezent wręczany rodzicom z okazji Walentynek, dziadkom na rocznicę ślubu albo parze przyjaciół, którzy właśnie rozpoczynają wspólną przygodę na ślubnym kobiercu. W Katalogu Marzeń jesteśmy pewni, że dzięki takiemu prezentowi z Włocławka zapamiętają ten wyjątkowy dzień na długo.

Upominki z Włocławka dla prawdziwych podróżników

Wyobraź sobie, że przemierzasz bezdroża na wymarzonym rowerze… Brzmi jak bajka, prawda? Teraz ta bajka może stać się rzeczywistością, a wszystko dzięki voucherowi na zaprojektowanie roweru. To właśnie na tym jednośladzie Ty lub osoba, którym podarujesz taki prezent z Włocławka, będziecie mogli wyruszyć w inspirującą podróż. Jedyne, czego potrzebujecie, to siła Waszych nóg i determinacja!