POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 133 dostępnych

Wieczór kawalerski – krótka historia

Tradycyjnie, wydarzenie to odbywało się na wieczór i noc przypadającą bezpośrednio przed ślubem. Właśnie wtedy przyszły Pan Młody po raz ostatni świętował w stanie kawalerskim i bezkarnie oddawał się typowo męskim rozrywkom w towarzystwie kolegów. Nietrudno się domyślić, że wieczór kawalerski obchodzony był wyłącznie w towarzystwie mężczyzn, podczas gdy jego żeńskim odpowiednikiem stał się wieczór panieński. Z czasem obyczaje nieco się zmieniły i dziś wieczór kawalerski często odbywa się na kilka tygodni przed ceremonią zaślubin.

Paintball dla paczki przyjaciół

Szukając pomysłu na spędzenie udanego wieczoru kawalerskiego w gronie kolegów, warto postawić na aktywność, która pozwoli jeszcze bardziej się zintegrować. Rozgrywka paintballowa dla czterech osób sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Podzieleni na zespoły, będziecie musieli wykonać niezwykłą misję i obronić ważny dla Was teren. Ale uwaga – podczas paintballowej rozgrywki nie będzie miejsca na sentymenty czy emocje. Chłodna kalkulacja, gruntowna analiza faktów i skrupulatnie opracowana taktyka to wszystko, co może okazać się naprawdę przydatne dla każdego z zawodników. Wybierz voucher na rozgrywkę paintballową i ciesz się unikalnym scenariuszem gry, opracowanym przez doświadczonych strategów. Razem z kolegami przetestujcie waszą wytrzymałość i odporność na stres, i sprawdźcie, który z Was wykona misję.

Odjazdowe prezenty na wieczór kawalerski

A może przyszły Pan Młody to fan szybkich samochodów: wycia silnika i błyszczącej karoserii? Jeśli tak, mamy dla niego idealny prezent na wieczór kawalerski. Będzie nim z pewnością przejazd słynnym Lamborghini Gallardo, które powstało w warsztacie jednego z bezdyskusyjnych gigantów międzynarodowego przemysłu samochodowego. Pochodzące z Włoch auto kryje pod maską aż 520 koni mechanicznych, więc o jego „zrywie” i skoczności nie trzeba nikogo przekonywać.

Miłośnikom bezdroży i kurzu polecamy natomiast voucher z Katalogu Marzeń na udział w rajdzie off roadowym 4x4. Zapierające dech w piersiach widoki, piach zasypujący szyby i naprawdę wymagający, pełen stromych podjazdów teren spodoba się każdemu, kto uwielbia adrenalinę i stroni od tradycyjnych rozwiązań. Co ważne, mimo przeżywanych za kierownicą emocji, cały przejazd jest wyjątkowo bezpieczny. Doskonale nadaje się zatem jako prezent na wieczór kawalerski.

Prezent „z pazurem”, czyli nauka strzelania pod okiem specjalisty

Zapewnij przyszłemu Panu Młodemu dawkę adrenaliny podczas wizyty na profesjonalnej strzelnicy. To właśnie tu, w jednym z 19 miast Polski, obdarowany w ten sposób mężczyzna będzie miał okazję spróbować swoich sił w obsłudze najróżniejszych rodzajów broni. Kto z nas nie chciał choć raz, przez chwilę wcielić się w rolę słynnego Rambo i na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące odbezpieczaniu pistoletu albo naciskaniu spustu? No właśnie! Dzięki prezentowi na wieczór kawalerski w postaci wizyty na strzelnicy to możliwe i łatwiejsze niż myślisz. Pakiet Ostre strzelanie zawiera możliwość oddania strzałów z naprawdę wielu rodzajów borni o najróżniejszym kalibrze. Chcesz, żeby nadchodzący wieczór kawalerski okazał się naprawdę wystrzałowy? W takim razie voucher na strzelnicę to prezent trafiony w dziesiątkę!

Pomysł na prezent na wieczór kawalerski z klasą

Dla osób, które wolą uczcić ten dzień w nieco spokojniejszy sposób, mamy natomiast degustację whisky w towarzystwie znawcy. Tego wieczora uczestnicy wydarzenia dowiedzą się skąd pochodzi złoto-bursztynowy napój, w jakiej temperaturze i z jakimi dodatkami go serwować, a także czy whisky warto łączyć z jedzeniem. Prowadzący warsztaty odpowie na wszystkie nurtujące ich pytania, a Pan Młody zyska okazję do bliższego przyjrzenia się jednemu z ulubionych trunków mężczyzn na całym świecie. Szukasz odpowiedzi na pytanie: „Co kupić na wieczór kawalerski z klasą”? Degustacja whisky doskonale spełni to zadanie!