BESTSELLER
Off Road 4x4
(1888 opinii) od 179 zł od 170 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(657 opinii) od 199 zł od 189 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(376 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(270 opinii) od 299 zł od 284 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(712 opinii) od 189 zł od 180 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(235 opinii) od 199 zł od 189 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(301 opinii) od 149 zł od 134 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Degustacja whisky
(319 opinii) od 149 zł od 134 zł
BESTSELLER
Escape room
(343 opinii) od 25 zł od 21 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(316 opinii) od 35 zł od 33 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
(79 opinii) od 499 zł od 474 zł
BESTSELLER
Lot motolotnią
(275 opinii) od 189 zł od 180 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga
(413 opinii) od 159 zł od 151 zł
Jazda Monster Truckiem po torze
(16 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
(131 opinii) od 159 zł od 151 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem z filmowaniem
(270 opinii) od 1 049 zł od 999 zł
BESTSELLER
Ekstremalne strzelanie
(151 opinii) od 95 zł od 90 zł
Jazda Ferrari Italia
(41 opinii) od 449 zł
Paintball laserowy dla dwojga
(95 opinii) od 25 zł od 21 zł
Jazda quadem dla dwojga
(103 opinii) od 185 zł od 176 zł
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
(32 opinii) od 35 zł od 30 zł
Jazda bolidem Ariel Atom
(19 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Huracan
(34 opinii) od 499 zł
Jazda KTM X-Bow
(32 opinii) od 299 zł
Poznaj motocross | Pit Bike
(98 opinii) od 199 zł od 189 zł
Jazda TIRem
(173 opinii) od 299 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 139 dostępnych

Wieczór kawalerski – krótka historia

Tradycyjnie, wydarzenie to odbywało się na wieczór i noc przypadającą bezpośrednio przed ślubem. Właśnie wtedy przyszły Pan Młody po raz ostatni świętował w stanie kawalerskim i bezkarnie oddawał się typowo męskim rozrywkom w towarzystwie kolegów. Nietrudno się domyślić, że wieczór kawalerski obchodzony był wyłącznie w towarzystwie mężczyzn, podczas gdy jego żeńskim odpowiednikiem stał się wieczór panieński. Z czasem obyczaje nieco się zmieniły i dziś wieczór kawalerski często odbywa się na kilka tygodni przed ceremonią zaślubin.

Paintball dla paczki przyjaciół

Szukając pomysłu na spędzenie udanego wieczoru kawalerskiego w gronie kolegów, warto postawić na aktywność, która pozwoli jeszcze bardziej się zintegrować. Rozgrywka paintballowa dla czterech osób sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Podzieleni na zespoły, będziecie musieli wykonać niezwykłą misję i obronić ważny dla Was teren. Ale uwaga – podczas paintballowej rozgrywki nie będzie miejsca na sentymenty czy emocje. Chłodna kalkulacja, gruntowna analiza faktów i skrupulatnie opracowana taktyka to wszystko, co może okazać się naprawdę przydatne dla każdego z zawodników. Wybierz voucher na rozgrywkę paintballową i ciesz się unikalnym scenariuszem gry, opracowanym przez doświadczonych strategów. Razem z kolegami przetestujcie waszą wytrzymałość i odporność na stres, i sprawdźcie, który z Was wykona misję.

Odjazdowe prezenty na wieczór kawalerski

A może przyszły Pan Młody to fan szybkich samochodów: wycia silnika i błyszczącej karoserii? Jeśli tak, mamy dla niego idealny prezent na wieczór kawalerski. Będzie nim z pewnością przejazd słynnym Lamborghini Gallardo, które powstało w warsztacie jednego z bezdyskusyjnych gigantów międzynarodowego przemysłu samochodowego. Pochodzące z Włoch auto kryje pod maską aż 520 koni mechanicznych, więc o jego „zrywie” i skoczności nie trzeba nikogo przekonywać.

Miłośnikom bezdroży i kurzu polecamy natomiast voucher z Katalogu Marzeń na udział w rajdzie off roadowym 4x4. Zapierające dech w piersiach widoki, piach zasypujący szyby i naprawdę wymagający, pełen stromych podjazdów teren spodoba się każdemu, kto uwielbia adrenalinę i stroni od tradycyjnych rozwiązań. Co ważne, mimo przeżywanych za kierownicą emocji, cały przejazd jest wyjątkowo bezpieczny. Doskonale nadaje się zatem jako prezent na wieczór kawalerski.

Prezent „z pazurem”, czyli nauka strzelania pod okiem specjalisty

Zapewnij przyszłemu Panu Młodemu dawkę adrenaliny podczas wizyty na profesjonalnej strzelnicy. To właśnie tu, w jednym z 19 miast Polski, obdarowany w ten sposób mężczyzna będzie miał okazję spróbować swoich sił w obsłudze najróżniejszych rodzajów broni. Kto z nas nie chciał choć raz, przez chwilę wcielić się w rolę słynnego Rambo i na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące odbezpieczaniu pistoletu albo naciskaniu spustu? No właśnie! Dzięki prezentowi na wieczór kawalerski w postaci wizyty na strzelnicy to możliwe i łatwiejsze niż myślisz. Pakiet Ostre strzelanie zawiera możliwość oddania strzałów z naprawdę wielu rodzajów borni o najróżniejszym kalibrze. Chcesz, żeby nadchodzący wieczór kawalerski okazał się naprawdę wystrzałowy? W takim razie voucher na strzelnicę to prezent trafiony w dziesiątkę!

Pomysł na prezent na wieczór kawalerski z klasą

Dla osób, które wolą uczcić ten dzień w nieco spokojniejszy sposób, mamy natomiast degustację whisky w towarzystwie znawcy. Tego wieczora uczestnicy wydarzenia dowiedzą się skąd pochodzi złoto-bursztynowy napój, w jakiej temperaturze i z jakimi dodatkami go serwować, a także czy whisky warto łączyć z jedzeniem. Prowadzący warsztaty odpowie na wszystkie nurtujące ich pytania, a Pan Młody zyska okazję do bliższego przyjrzenia się jednemu z ulubionych trunków mężczyzn na całym świecie. Szukasz odpowiedzi na pytanie: „Co kupić na wieczór kawalerski z klasą”? Degustacja whisky doskonale spełni to zadanie!