Załadowano 9 z 9 dostępnych

Idzie nowe – różne gatunki tańca na wyciągnięcie ręki

Nie wiesz, jakiego gatunku tańca chciałbyś nauczyć się najbardziej? Na parkiecie stawiasz dopiero pierwsze, nieśmiałe kroki i wciąż szukasz tego, co naprawdę Ci w duszy gra? Jeśli Ty lub Twoi bliscy macie ochotę spróbować kilku różnych gatunków tańca, taki voucher z Katalogu Marzeń jest specjalnie dla Was! Pod okiem doświadczonego instruktora, w profesjonalnie przygotowanej Sali tanecznej, można bez obaw spróbować swoich sił we wszystkich najpopularniejszych odmianach tańca. Energetyczny hip-hop, który rodził się na ulicach Stanów Zjednoczonych? Zmysłowy taniec brzucha? A może pełen słońca reggaeton? Możliwości jest wiele! Wystarczą dobre chęci, uśmiech i wygodny strój – już można zaczynać swoją przygodę z nauką tańca.

Pole dance, czyli kwintesencja kobiecości

Ten taniec to połączenie techniki akrobatycznej z jazzową zmysłowością. Pole dance, czyli taniec na rurze, jest jednym z najbardziej sensualnych gatunków, jakich można dziś próbować na salach tanecznych. Poza wyczuciem rytmu, wymaga również świadomości własnego ciała, wytrzymałości i rozciągnięcia. Już na pierwszych zajęciach pole dance, które odbywają się m.in. w Warszawie i Krakowie, kursanci spróbują wykonać podstawowe, a przy tym wyjątkowo widowiskowe figury.

Kto wie, może podarowując taki voucher na naukę tańca mamie albo siostrze sprawisz, że dziewczyny odkryją całkiem nową pasję? Pole dance to dyscyplina, której popularność rośnie z roku na rok. Warto więc już dziś spróbować w niej swoich sił.

Nauka tańca towarzyskiego – klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody

Są takie gatunki tańca, które nigdy się nie nudzą. Mowa oczywiście o stylach towarzyskich, doskonale znanych już dziesiątki, a nawet setki lat temu. Niegdyś tańczone na wystawnych balach i spotkaniach pełnych śmietanki towarzyskiej z najwyższych kręgów, dziś nadal podbijają sylwestrowe sale oraz mniejsze i większe, eleganckie przyjęcia. Właśnie dlatego voucher na naukę tańca towarzyskiego to prezent, które jest całkowicie uniwersalny. Spodoba się zarówno młodzieży, która chciałaby poznać podstawy walca angielskiego czy wiedeńskiego, jak również ukochanym dziadkom, pragnącym przypomnieć sobie uroki młodości i ówczesnych zabaw.

Tańce towarzyskie są obecnie chętnie wykonywane zarówno na profesjonalnych turniejach, jak i podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Decydując się na wybór vouchera na kurs tańca, masz zatem pewność, że obdarowani otrzymają prezent, który okaże się wyjątkowo przydatny.

Zatańczcie w gorących rytmach salsy

Nic tak nie zacieśnia więzi i nie rozpala łączącego dwojga ludzi uczucia, jak ognista salsa. Wie o tym każdy, kto próbował tego gatunku tańca choć przez kilka chwil. I właśnie dlatego voucher na naukę salsy dla dwojga to prezent trafiony w dziesiątkę, jeśli szukasz pomysłu na upominek dla zakochanych. Chcesz zorganizować rodzicom niezapomnianą randkę w dniu ich rocznicy ślubu? Nie masz pomysłu na podarunek wręczany 14 lutego? Odpowiedzią na wszystkie te poszukiwania jest kurs salsy dla dwojga! Pod okiem nauczyciela, partner i partnerka zdobędą wiedzę niezbędną do tego, aby wspólnie stawiać dalsze kroki na drodze do mistrzowskiego tańca. Taki vouchera na naukę tańca to doskonały pomysł na upominek dla najbliższych w każdym wieku!

Pierwszy taniec – idealny na początek wspólnej drogi

Nauka pierwszego tańca to jeden z najważniejszych etapów przygotowań do wesela. Państwo Młodzi rozpoczynają nim mniej oficjalną część wieczoru, a jednocześnie otwierają w ten sposób całkiem nowy rozdział we wspólnym życiu. Właśnie dlatego lekcja pierwszego tańca powinna przebiegać w niezwykłej, przyjaznej atmosferze, dzięki czemu uroczysty pokaz będzie naprawdę udany. Jeśli ktoś z Twoich przyjaciół wkrótce bierze ślub, pomyśl o prezencie w postaci lekcji pierwszego tańca. W ten sposób sprawisz, że ich występ będzie niezapomniany, a narzeczeni zyskają szansę na uczestnictwo w profesjonalnych zajęciach tanecznych.