POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 108 dostępnych

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie…

Już w listopadzie dochodzą do nas pierwsze wzmianki o świątecznych prezentach, a w radiach możemy słyszeć nieśmiertelną melodię „Last Christmas”. Już wtedy z tyłu głowy zaczynamy myśleć o upominkach dla naszych bliskich. Co włożyć pod choinkę osobie, której zawdzięczamy tak wiele? Mama to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu, więc Boże Narodzenie staje się okazją, aby podziękować jej za jej poświęcenie i trud wychowania.

Pomysł na prezent świąteczny dla mamy

Nasze intencje wobec mamy są proste – chcemy w podarunku złożyć wielkie „dziękuję”, sprawić ogromną radość oraz zadbać o uśmiech przez całe święta. Skoro mama jest wyjątkową postacią w naszym życiu, należy się jej wyjątkowy upominek. Co dołączyć do życzeń płynących prosto z serca? W ostatnim czasie królują vouchery na przeżycia, które zastępują klasyczne gadżety i przedmioty. Zamiast perfum, czy książki coraz częściej stawia się na doświadczenia, których nie przykryje żaden kurz.

Jaki prezent dla mamy na święta?

Podrzucamy najlepsze propozycje na upominki dla mamy, które sprawdzą się w świątecznym klimacie świąt Bożego Narodzenia. Zanim wybierzemy konkretne przeżycie, warto zastanowić się, czego mama potrzebuje, co najbardziej sprawiłoby radość. Potrzebuje relaksu? Chwili dla siebie? A może ekstremalnych przeżyć? Oto 5 najlepszych prezentów świątecznych dla mamy:

1. Wieczór w teatrze – Voucher do teatru sprawdzi się dla wszystkich mam, które cenią wysoką sztukę. Na deskach teatru możemy zobaczyć wielkie emocje, ale również zostawić swoje przemyślenia. Najlepsze spektakle pamięta się przez lata, ale w teatrze chodzi o dostarczenie rozrywki. Wyjście do teatru będzie wspaniałą okazją dla mamy na spotkanie z przyjaciółką, czy mężem.

2. Pakiet SPA dla kobiety – Już od starożytności kobiety dbały o to, aby karmić nie tylko umysł i ciało, ale również swoją duszę. I to właśnie gwarantuje pobyt w spa. Nawet dwudniowa wizyta w takim miejscu przywraca mnóstwo energii, poprawia krążenie, wygląd skóry i co najważniejsze – wpływa pozytywnie na nastrój. Jeśli mama pragnie relaksu, to voucher do spa będzie strzałem w dziesiątkę!

3. Kurs sushi – Święta mogą być również okazją do podarowania tematycznych kursów, na których można poznać nowe techniki gotowania. Jednym z najchętniej uczęszczanych warsztatów jest kurs sushi. Podróż do Japonii to świetna szansa dla mamy na poznanie nowych sposobów na zwijanie idealnych rolek.

4. Lot szybowcem – Z ekstremalnych przeżyć popularność zdobywa lot szybowcem. Ta bezsilnikowa maszyna, wygląda bardzo pozornie, jednak dostarcza całej gamy emocji – radości, ekscytacji, odrobiny strachu i skoku adrenaliny. Sprawdzi się dla odważnej mamy, która wierzy, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno.

5. Degustacja win – Zamiast klasycznej butelki wina, możemy zdecydować się na kurs degustacji trunków pod okiem sommeliera. Z taką wiedzą mama będzie wiedziała jakie wino podawać do odpowiednich potraw oraz jak dobrać wino do okazji.

To tylko kilka inspiracji na świąteczne prezenty dla mamy. Pamiętaj, że najlepsze upominki to te, które wręcza się od serca!