POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 134 dostępnych

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie…

Kto nie kocha Bożego Narodzenia? To czas, który szczególnie kojarzy się z rodziną, ciepłem domowego kominka i oczywiście prezentami. Nawet jeśli już jesteśmy dorośli, tradycja dawania prezentów sprawia wiele radości. Możemy już nie wierzyć w działalność świętego Mikołaja, czy istnienie jego małych pomocników, który nagradza dobre dzieci. Ale magia świąt pozostaje niezmienna – to zdecydowanie czas, który chcemy spędzić w gronie najbliższych. Już w listopadzie dochodzą do nas pierwsze wzmianki o świątecznych prezentach, a w radiach możemy słyszeć nieśmiertelną melodię „Last Christmas”. Już wtedy z tyłu głowy zaczynamy myśleć o upominkach dla naszych bliskich.

Pomysł na prezent świąteczny dla mamy

Nasze intencje wobec mamy są proste – prezentem chcielibyśmy jej powiedzieć, jak bardzo jej dziękujemy, sprawić ogromną radość oraz zadbać o uśmiech widoczny na jej twarzy przez całe święta. Przecież mama jest wyjątkową postacią w naszym życiu, należy się jej więc wyjątkowy upominek. A co dołączyć do życzeń płynących prosto z serca? W ostatnim czasie królują vouchery na przeżycia, które zastępują klasyczne gadżety i przedmioty. Zamiast perfum, czy książki, coraz częściej stawia się na prezent na święta dla mamy w formie doświadczeń, których nie przykryje żaden kurz.

Podrzucamy najlepsze propozycje na upominki dla mamy, które sprawdzą się w świątecznym klimacie świąt Bożego Narodzenia. Zanim wybierzemy konkretne przeżycie, warto zastanowić się, czego mama potrzebuje, co najbardziej sprawiłoby radość. Potrzebuje relaksu? Chwili dla siebie? A może ekstremalnych przeżyć? Oto 5 najlepszych prezentów świątecznych dla mamy:

1# Wieczór w teatrze – prezent pełen emocji

Voucher do teatru sprawdzi się dla wszystkich mam, które cenią wysoką sztukę. Na deskach teatru możemy zobaczyć wielkie emocje, ale również zostawić swoje przemyślenia. Najlepsze spektakle pamięta się przez lata, ale w teatrze chodzi o dostarczenie rozrywki. Wyjście do teatru dla dwojga będzie wspaniałą okazją dla mamy na spotkanie z przyjaciółką, czy mężem.

#2 Pakiet SPA dla niej – odpoczynek na świąteczny prezent dla mamy

Już w starożytnej literaturze można znaleźć wzmianki o tym, że ówczesne kobiety dbały o to, aby karmić nie tylko umysł i ciało, ale również swoją duszę. I to właśnie gwarantuje pobyt w profesjonalnym SPA. Już dwudniowa wizyta w takim miejscu przywraca mnóstwo energii, poprawia krążenie, wygląd skóry i co najważniejsze – wpływa pozytywnie na nastrój. Jeśli Twoja ukochana mama pragnie relaksu, to prezent na święta dla mamy w postaci vouchera do SPA będzie strzałem w dziesiątkę!

3# Kurs sushi – smaczny prezent dla mamy na święta

Boże Narodzenie może być również okazją do podarowania tematycznych kursów, na których nadarzy się okazja do poznania nowych technik gotowania. Jednym z warsztatów, na które najchętniej uczęszczają Marzyciele, jest kurs sushi. Podróż do Japonii bez konieczności pakowania walizek czy kupowania biletów lotniczych to świetna szansa dla mamy na poznanie nowych sposobów komponowania sushi. Doświadczeni sushi masterzy pokażą, w jaki sposób zwijać idealne rolki.

Prezenty wysokich lotów na święta dla mamy

Jednym z ekstremalnych przeżyć, które z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większość popularność, jest lot szybowcem. Ta bezsilnikowa maszyna, wygląda bardzo niepozornie, jednak taki przelot dostarcza całej gamy emocji. Radość, ekscytacja, odrobina strachu i skok adrenaliny – oto, co czeka na mamę, której podarujesz voucher na lot szybowcem jako prezent na Gwiazdkę. Sprawdzi się on dla odważnej mamy, która wierzy, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Jeśli zatem szukasz idealnego prezentu dla mamy na Boże Narodzenie, wybierz voucher na rejs szybowcem i obserwuj, jak na jej twarzy pojawia się uśmiech.

Klasyczny prezent na święta dla mamy

Zamiast klasycznej butelki wina, możemy zdecydować się na kurs degustacji trunków pod okiem sommeliera. Z taką wiedzą mama będzie wiedziała jakie wino podawać do odpowiednich potraw oraz jak dobrać wino do okazji. Degustacja wina w sommelierem to także okazja do odrobiny odpoczynku i doszkolenia się z wiedzy o poszczególnych gatunkach winorośli i procesie wytwarzania wina, tak popularnego na całym świecie.

To tylko kilka inspiracji na świąteczne prezenty dla mamy. Jeśli potrzebujesz ich więcej, czym prędzej odwiedź kolejne zakładki Katalogu Marzeń i znajdź idealny prezent dla mamy na święta Bożego Narodzenia. Pamiętaj przy tym, że najlepsze upominki to te, które wręczamy od serca i z myślą o bliskich!