POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 143 dostępnych

Dopasowany prezent dla dziewczyny na 6 grudnia

Wśród życzeń mikołajkowych niejednej dziewczyny z pewnością znajdzie się też relaksujący masaż. Fajnym prezentem dla twojej partnerki z okazji 6 grudnia może się również okazać słodka degustacja czekolady. Spraw, żeby tego dnia ona poczuła się dla ciebie najważniejsza. Szukając prezentu dla dziewczyny na Mikołajki wybierz niezapomniane przeżycia.

Prezent mikołajkowy dla dziewczyny-miłośniczki motoryzacji

Naprawdę fajne prezenty na Mikołajki dla dziewczyny to te, które ona zapamięta na długo. Jeśli twoja dziewczyna interesuje się motoryzacją, wybierz prezent mikołajkowy, dzięki któremu będzie mogła poczuć rajdowe emocje na własnej skórze. Jazda gokartem pozwoli poznać triki, dzięki którym raptowne i częste zakręty już nigdy nie będą problemem. Jeżdżąc quadem po torze twoja dziewczyna spróbuje swoich sił w naprawdę wymagającym terenie. Wsiadając za kierownicę Monster Trucka przekona się, na czym polega prowadzenie naprawdę wielkiej maszyny. Świetnym prezentem na Mikołajki dla dziewczyny, która jest fanką prędkości mogą być również zajęcia „Poznaj motocross”, podczas których ona nauczy się prowadzić profesjonalną maszynę i pod okiem instruktora przejdzie po specjalnie przygotowanym torze.

Upominek na Mikołajki dla dziewczyny, która ma 100 pomysłów na minutę

Jeżeli twoja dziewczyna jest prawdziwym wulkanem energii i trudno zapamiętać wszystkie pomysły, na które wpada w ciągu dnia, mamy dla niej idealny prezent mikołajkowy. 6 grudnia wręcz jej jeden z pakietów prost z Katalogu Marzeń. Pakiet Chwile Przyjemności pozwoli jej wybrać jedną spośród ponad stu aktywności w całej Polsce. Profesjonalny kurs strzelania? Romantyczny wieczór dla dwojga w teatrze? A może, idealna na zimę, nauka jazdy na nartach wykorzystująca nowoczesny symulator? Bez względu na to, co wybierze obdarowana, taki prezent na Mikołajki dla dziewczyny będzie strzałem w dziesiątkę.

Pakiet SPA na 200 złotych ucieszy miłośniczkę pielęgnacji ciała, a także wszystkie dziewczyny poszukujące równowagi ciała i ducha. Klimatyczny gabinet, doświadczony personel i pełna gama zabiegów relaksacyjnych to doskonały pomysł na mikołajkowy prezent dla dziewczyny. Pamiętając o tym, że nie każde marzenie musi być trudne do spełnienia, warto zdecydować się na Pakiet Małe Marzenia. W pakiecie znajdziemy naprawdę różne pomysły na spędzenie wolnego czasu. Spływ kajakiem? Proszę bardzo! Wizyta w świecie VR? Nic trudnego. A na koniec relaks w grocie solnej dla dwojga? Czemu nie! Pozwól swojej dziewczynie podjąć ostateczną decyzję i cieszyć się prezentem na Mikołajki skrojonym na miarę.

Pomysły na prezenty mikołajkowe dla dziewczyn chcących wrócić do dzieciństwa

Wielu z nas marzy, aby choć na chwilę móc przenieść się o kilka lat wstecz i znów choć na chwilę być dzieckiem. A gdyby tak, z okazji Mikołajek, móc spełnić to życzenie? Jeśli szukasz upominku mikołajkowego dla swojej dziewczyny i wiesz, że ona najchętniej cofnęłaby się do lat dziecinnych, wybierz rozrywkę, która jej to umożliwi. Wspomnienia najlepszych podwórkowych zabaw w gronie przyjaciół doskonale przypomni wizyta w parku linowym. Kto z nas nie zwisał głową w dół z trzepaka? O lęku wysokości nie było wtedy mowy! Podobnie będzie tutaj. Kolorowe elementy połączone linami i zawieszone kilka metrów nad ziemią to prawdziwy tor przeszkód. Na nim, twoja dziewczyna znowu poczuje w sobie dziecięcą radość!

Ciekawe pomysły upominków na Mikołajki dla niej

Seans w kinie 7D to świetna propozycja prezentu na Mikołajki dla dziewczyny, która w dzieciństwie nie rozstawała się ze swoimi ulubionymi bajkowymi postaciami. Pokaż jej, że teraz na sali kinowej można nie tylko obejrzeć i usłyszeć, ale także poczuć film!

Nieważne, które z jej marzeń postanowisz spełnić prezentem dla swojej dziewczyny na Mikołajki. Za każdym razem otwierając go, ona będzie czuła dziecięcą radość. A o to przecież chodzi w dawaniu prezentów, prawda?

Szukasz prezentu, który ma mieścić się w określonym budżecie? Sprawdź nasz artykuł "Mikołajki do 100 zł" gdzie opisujemy najlepsze pomysły na upominki do 100 złotych.