POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 489 dostępnych

Prezenty z wieloma lokalizacjami

A gdyby tak móc podarować komuś voucher, który będzie mógł zrealizować… w całej Polsce? Z Katalogiem Marzeń to nic trudnego! Vouchery na atrakcje w wielu lokalizacjach to najlepszy pomysł na upominek dla tych, którzy lubią być w wielu miejscach jednocześnie i nigdy do końca nie wiedzą, gdzie poniesie ich przygoda. Wybrana atrakcja w formie niewielkiego kuponu może zostać spakowana do koperty albo wydrukowana przez Ciebie w formie PDF. A jeżeli osoba, którą chcesz obdarować, ma tysiąc pomysłów na minutę i wszędzie jej pełno, zawsze możesz też wysłać prezent bezpośrednio na jej adres e-mail. W ten sposób wydrukuje go i wykorzysta w najlepszym dla siebie momencie.

Wybierając prezent możliwy do zrealizowania w wielu lokalizacjach, nie musisz się martwić o to, że nie zdążysz spełnić marzenia. Wszystkie vouchery są ważne przez okrągłe 12 miesięcy, a Ty masz cały rok na to, żeby znaleźć odpowiednią chwilę. Szalony pościg na torze VR dla przyjaciół? Wizyta w teatrze dla dwojga wręczona rodzicom? A może lot szybowcem jako upominek dla siebie? Wybierz jeden z voucherów na prezent w wielu lokalizacjach i ciesz się spełnionym marzeniem, gdziekolwiek zechcesz.

Sportowe prezenty w wielu lokalizacjach

Miłośnicy sportu nie lubią stać w miejscu i często sami znajdują przygodę, zanim ona odnajdzie ich. Vouchery prezentowe, które można zrealizować w jednym z kilku miast to zatem doskonały pomysł na prezent dla fanów aktywnego spędzania czasu. Podczas spływu kajakiem dla dwojga, obdarowani nie tylko będą mieli wyjątkową okazję do spędzenia czasu we własnym towarzystwie, ale również staną oko w oko z pięknem dzikiej przyrody. Taki spływ to świetny pomysł na prezent dla rodziców albo przyjaciół. Trudno bowiem o lepszą atmosferę, która połączy romantyczny nastrój z ruchem na świeżym powietrzu.

Dla chcących zachować formę, a do tego dla tych, którzy nie boją się oderwać stóp od ziemi, pomysłem na prezent może stać się przygoda w parku linowym. Ukryte w koronach drzew tory przeszkód o różnych poziomach trudności tylko czekają na śmiałków, którzy spróbują się z nimi zmierzyć. Taki prezent to świetna propozycja dla osób w każdym wieku, bo nigdy nie jest za późno, żeby odkryć w sobie prawdziwą, dziecięcą radość.

Lotnicze prezenty w wielu lokalizacjach

Lot paralotnią to propozycja dla tych Marzycieli, którzy cenią sobie ekstremalne atrakcje. Wybierając jedną z kliku dostępnych lokalizacji, będzie można poszybować ponad warstwą chmur i poczuć się lekkim jak piórko. Gwarantujemy, że po chwilach spędzonych nad ziemią emocje nie opadną jeszcze bardzo długo!

Prezenty dla kobiet – wiele lokalizacji

Szukając prezentu dla niej, również warto pomyśleć o takim, który obdarowana będzie mogła wykorzystać w wielu miejscach. Masaż SPA to kompleksowy zabieg przebiegający w naprawdę intymnej atmosferze jednego z najlepszych salonów odnowy biologicznej w Polsce. Wykwalifikowany personel pomoże dobrać najlepszy zabieg, a potem pozostanie już tylko zamknąć oczy i cieszyć się czasem tylko dla siebie.

Miłośniczki słodkości z pewnością ucieszy pakiet „Czekoladowy relaks”. Poza masażem relaksacyjnym, który ukoi skórę i zmęczone codziennym pędem mięśnie, zabieg o aromacie kakao to również gwarancja odpoczynku dla wszystkich zmysłów. Wręcz swojej przyjaciółce lub mamie voucher na Czekoladowy Relaks i pozwól jej zanurzyć się w słodkim, kojącym zapachu z dzieciństwa.

Pomysłem na prezent dla zapracowanych kobiet może być również seans w grocie solnej. Jej leczniczymi właściwościami i uspokajającą atmosferą można cieszyć się w 20 miastach w całej Polsce. Taki voucher to doskonały przepis na przerwę i ucieczkę od codzienności.

Pomysły na prezent dla małych i dużych – kilka lokalizacji

Są takie prezenty, które uszczęśliwią zarówno małych, jak i dużych Marzycieli. Należy do nich m.in. wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości, podczas której będzie można spotkać się z ulubionymi bohaterami i przeżyć wraz z nimi niezapomnianą przygodę.

Pokój zagadek czeka natomiast na tych, którzy mogliby godzinami rozwiązywać łamigłówki i dla których prawdziwym idolem jest Sherlock Holmes. Tu nie ma miejsca na pomyłki, znajdzie się go za to całkiem sporo na wyobraźnię i nieszablonowe myślenie. W jednym z dziesiątków tematycznych escape roomów w całej Polsce doskonale będą się bawili wszyscy, bez względu na wiek

Nieco starszych fanów emocjonujących atrakcji można zaś obdarować voucherem na strzelnicę sportową. Wiele rodzajów broni, doświadczeni instruktorzy i atmosfera, dzięki której nawet początkujący strzelec poczuje się jak Rambo. Te i wiele innych niespodzianek czekają na każdego, kto zrealizuje swój voucher z Katalogu Marzeń w jednej z naprawdę wielu lokalizacji.