Niezapomniane prezenty-przeżycia w Łodzi!

Jakie atrakcje można zrealizować w Łodzi? Lot paralotnią, romantyczną kolację we dwoje i degustację win połączoną z warsztatami z sommelierem, off-road 4x4 i jazdę gokartem dla dwojga, przygodę na strzelnicy, a także SPA dla dwojga i masaż gorącymi kamieniami, pierwszy kurs pilotażu i lot awionetką, paintball laserowy dla grupy, przygodę w pokoju zagadek i wiele innych.

Oferujemy także karty podarunkowe na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie. Gift Voucher to gwarancja trafionego prezentu, który obdarowana osoba może wybrać samodzielnie według własnych preferencji, i zrealizować go w ciągu 12 miesięcy.

Prezenty - Łódź

Liczba prezentów: 232
Liczba prezentów: 232

Łódź, to miasto znane ze spełniania marzeń, do czego przyczynia się w szczególności Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi. Katalog Marzeń również uwielbia spełniać marzenia - pomagają Nam w tym wspaniałe przeżycia w Naszej ofercie.

Wybierz prezent spośród blisko 400 przeżyć idealnych dla osób z Łodzi! Lot szybowcem, Off road 4x4, kolacja we dwoje, degustacja piwa - kurs kiperski, masaż relaksacyjny, gokarty dla dwojga i wiele, wiele innych atrakcji.

Obdaruj swoich najbliższych tym, co najlepsze!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost