BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1265 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(557 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga
(303 opinii) od 229 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(133 opinii) od 25 zł
Kąpiel w piwie
(5 opinii) od 289 zł
Kąpiel w winie
od 289 zł
Kąpiel w mleku
od 389 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga
(418 opinii) od 159 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(567 opinii) od 100 zł
Spływ kajakiem dla dwojga
(93 opinii) od 39 zł
BESTSELLER
SPA dla dwojga
(156 opinii) od 379 zł
Relaks w SPA na wyłączność
(3 opinie) od 499 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(117 opinii) od 299 zł od 269 zł
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga - warsztaty z sommelierem
(501 opinii) od 159 zł od 143 zł
Jazda quadem dla dwojga
(104 opinii) od 185 zł
BESTSELLER
Lot balonem dla dwojga
(34 opinii) 1 209 zł
BESTSELLER
Gokarty dla dwojga
(318 opinii) od 109 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(535 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga w Czarny Groń Hotel & Spa
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Glamping w Czorsztyn Glamp
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(82 opinii) od 125 zł
Weekend w domku na wodzie
(5 opinii) 2 999 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 151 dostępnych

Jaki prezent na porcelanowe gody?

Porcelanowe gody to idealna szansa, aby zbliżyć się do siebie i podkreślić istotność związku. Co podarować znajomym na 20-lecie ślubu? Kosze prezentowe, wino, czy wyposażenie mieszkania to prezenty, które nie wzbudzają wielkich emocji. Możesz podarować coś w tej samej cenie, co sprawi obdarowanym znacznie więcej radości. A mowa tutaj o prezentach-przeżyciach, które podbijają prezentowy świat. Oto kilka z propozycji na udany prezent na porcelanową rocznicę dla znajomych:

#1 Kolacja w ciemności – To prezentowy pewniak, który z pewnością spodoba się każdej parze. Aromaty potraw rozbudzą fantazję, a poprzez wyłączenie zmysły wzroku obdarowani zaangażują pozostałe zmysły. Kolacja w ciemności pozwoli obdarowanym na chwilę spędzone tylko we dwoje, bez rozpraszaczy w postaci telefonów.

#2 Degustacja win dla dwojga – Może zamiast klasycznej butelki wina, podarować możliwość degustacji trunku w towarzystwie profesjonalnego sommeliera? Do tego możesz wybrać opcję z personalizowaną butelką wina, którą obdarowani dostaną po warsztatach.

#3 Masaż dla dwojga – Rocznica to czas, który powinniśmy spędzić w swoim towarzystwie. Znajomi z pewnością docenią masaż dla dwojga, który zapewni relaks oraz przyjemne oderwanie się od codziennych obowiązków.

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla męża

Zbliża się ważna data, 20 lat temu stanęliście na ślubnym kobiercu i powiedzieliście sobie „TAK”. Jak sprawić, aby ta rocznica była wyjątkowa? Co podarować mężowi na porcelanową rocznicę? Po wielu latach związku trudno zaskoczyć swojego partnera. Nic straconego! Podsuwamy kilka pomysłów na prezenty dla mężczyzny na rocznicę.

Jeśli chcesz zaskoczyć swojego męża, podaruj mu prezent w klimacie wielkiej adrenaliny. Taką rolę świetnie odegra voucher na lot szybowcem lub lot paralotnią. To opcja dla mężów, który chodzą z głową w chmurach i nie boją się nowych wyzwań. Świetnie sprawdzą się również vouchery na jazdę szybkimi autami, jak Lamborghini Gallardo. Twój mężczyzna zapamięta mocne wciśniecie w fotel przy przyspieszeniu i niesamowite emocje, które pojawią się przy przekroczeniu setki.

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla żony

Większość mężczyzn nie przywiązuje wagi do dat, dlatego łatwo również zapomnieć o rocznicy ślubu. Jeśli należysz do tej grupy mężów – spokojnie, możesz jeszcze uratować ten dzień! Każdy prezent możesz zamówić z opcją eVoucher PDF, przy której prezent wędruje na Twojego maila po 1 minucie.

Jeśli zaś masz więcej czasu i planujesz zaskoczyć swoją wybrankę, wybierz Przesyłkę Balonową. W Katalogu Marzeń większość firmy stanowią kobiety i możemy jednoznacznie stwierdzić – prezent w Przesyłce Balonowej to marzenie każdej kobiety! A co poza pięknym opakowaniem? Voucher do SPA, który pozwoli na głęboki relaks oraz chwilę wyłącznie dla siebie. Dla odważnych kobiet lot awionetką lub skok ze spadochronem. Jeśli chcecie spędzić ten wieczór we dwoje, świetnie sprawdzi się również romantyczna kolacja we dwoje. Tradycyjne sposoby spędzenia rocznicy nie muszą być nudne!