POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 136 dostępnych

Jaki prezent na porcelanowe gody?

Porcelanowe gody to idealna szansa, aby zbliżyć się do siebie i podkreślić istotność związku. Co podarować znajomym na 20-lecie ślubu? Kosze prezentowe, wino, czy wyposażenie mieszkania to prezenty, które nie wzbudzają wielkich emocji. Możesz podarować coś w tej samej cenie, co sprawi obdarowanym znacznie więcej radości. A mowa tutaj o prezentach-przeżyciach, które podbijają prezentowy świat. Oto kilka z propozycji na udany prezent na porcelanową rocznicę dla znajomych:

#1 Kolacja w ciemności – To prezentowy pewniak, który z pewnością spodoba się każdej parze. Aromaty potraw rozbudzą fantazję, a poprzez wyłączenie zmysły wzroku obdarowani zaangażują pozostałe zmysły. Kolacja w ciemności pozwoli obdarowanym na chwilę spędzone tylko we dwoje, bez rozpraszaczy w postaci telefonów.

#2 Degustacja win dla dwojga – Może zamiast klasycznej butelki wina, podarować możliwość degustacji trunku w towarzystwie profesjonalnego sommeliera? Do tego możesz wybrać opcję z personalizowaną butelką wina, którą obdarowani dostaną po warsztatach.

#3 Masaż dla dwojga – Rocznica to czas, który powinniśmy spędzić w swoim towarzystwie. Znajomi z pewnością docenią masaż dla dwojga, który zapewni relaks oraz przyjemne oderwanie się od codziennych obowiązków.

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla męża

Zbliża się ważna data, 20 lat temu stanęliście na ślubnym kobiercu i powiedzieliście sobie „TAK”. Jak sprawić, aby ta rocznica była wyjątkowa? Co podarować mężowi na porcelanową rocznicę? Po wielu latach związku trudno zaskoczyć swojego partnera. Nic straconego! Podsuwamy kilka pomysłów na prezenty dla mężczyzny na rocznicę.

Jeśli chcesz zaskoczyć swojego męża, podaruj mu prezent w klimacie wielkiej adrenaliny. Taką rolę świetnie odegra voucher na lot szybowcem lub lot paralotnią. To opcja dla mężów, który chodzą z głową w chmurach i nie boją się nowych wyzwań. Świetnie sprawdzą się również vouchery na jazdę szybkimi autami, jak Lamborghini Gallardo. Twój mężczyzna zapamięta mocne wciśniecie w fotel przy przyspieszeniu i niesamowite emocje, które pojawią się przy przekroczeniu setki.

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla żony

Większość mężczyzn nie przywiązuje wagi do dat, dlatego łatwo również zapomnieć o rocznicy ślubu. Jeśli należysz do tej grupy mężów – spokojnie, możesz jeszcze uratować ten dzień! Każdy prezent możesz zamówić z opcją eVoucher PDF, przy której prezent wędruje na Twojego maila po 1 minucie.

Jeśli zaś masz więcej czasu i planujesz zaskoczyć swoją wybrankę, wybierz Przesyłkę Balonową. W Katalogu Marzeń większość firmy stanowią kobiety i możemy jednoznacznie stwierdzić – prezent w Przesyłce Balonowej to marzenie każdej kobiety! A co poza pięknym opakowaniem? Voucher do SPA, który pozwoli na głęboki relaks oraz chwilę wyłącznie dla siebie. Dla odważnych kobiet lot awionetką lub skok ze spadochronem. Jeśli chcecie spędzić ten wieczór we dwoje, świetnie sprawdzi się również romantyczna kolacja we dwoje. Tradycyjne sposoby spędzenia rocznicy nie muszą być nudne!