BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 238 dostępnych

Jaki prezent na rocznicę dla niej?

Co kobiety chciałyby dostać na rocznicę? Wśród najchętniej wybieranych prezentów dla niej z okazji rocznicy znajdują się masaże i zabiegi SPA. Kobiety cenią sobie relaks oraz możliwość zaczerpnięcia oddechu od codziennych obowiązków. Dlatego, jeśli chcesz zaskoczyć kobietę w dniu jubileuszu… podaruj jej dopasowany do niej masaż tematyczny. Być może zachwyci ją orientalny masaż gorącymi kamieniami lub masaż Lomi Lomi, który niesie ze sobą największe tajemnice Dalekiego Wschodu. Dla kobiet, które kochają przyjemne zapachy, sprawdzi się masaż miodem. Oprócz zbawiennych właściwości aromaterapii, taki masaż odżywi skórę i doda jej niecodziennego blasku. Czy może być lepszy prezent dla niej od tego, dzięki któremu poczuje się jeszcze piękniejsza?

Jaki prezent na rocznicę dla niego?

Skoro wiemy, co ucieszy kobiety, możemy odpowiedzieć sobie na pytanie - co podarować mężczyźnie na rocznicę? Większość mężczyzn za prawdziwie udany relaks uważa ten, któremu dostarczają atrakcje z adrenaliną. Dlatego na rocznicę dla niego możemy podarować ekstremalną atrakcję - lot paralotnią, skok spadochronowy czy wizyta na strzelnicy to tylko kilka z propozycji. Podczas emocjonujących przeżyć, facet będzie mógł błogo oddać się atrakcji i tym samym - zapomnieć o problemach. Prezenty rocznicowe z adrenaliną to również szansa dla niego na zdobycie nowej pasji. Może po takim prezencie, rozbudzisz iskrę do regularnych lotów paralotnią, kursu AFF, lub pokocha strzelectwo?

Najlepszy prezent dla dwojga na rocznicę

Najlepsze prezenty na rocznicę to jednak te, które jeszcze bardziej połączą obdarowanych. Proponujemy więc atrakcje, które można zrealizować we dwoje, szczególnie na pierwszą rocznicę. Dla smakoszów świetnym rozwiązaniem będzie romantyczna kolacja oraz degustacja win z sommelierem, które będą idealnym wstępem do romantycznego wieczoru. A dla pary, która kocha podróże, sprawdzi się weekend we dwoje, podczas którego obdarowani zdobędą wspólne wspomnienia. W Polsce jest wiele wspaniałych miejsc, w których para będzie mogła poznać się od nowej strony.

Szukasz prezentu na 10 rocznicę, 20 rocznicę, 30 rocznicę, a może 40 rocznicę małżeństwa? Zobacz nasze propozycje dopasowane do stażu związku.

Jak spędzić idealną rocznicę ślubu? Zdradzamy w artykule na naszym blogu - koniecznie przeczytaj :)