BESTSELLER
Jazda Gokartem
(442 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Gokarty dla dwojga
(319 opinii) od 109 zł
Gokarty dla dzieci
(82 opinii) od 29 zł
Gokartowe intro
(39 opinii) od 29 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Motoryzacja
Gokartowe intro dla dwojga
(139 opinii) od 59 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Małe Radości
Gokarty dla całej rodziny
(6 opinii) od 215 zł

Załadowano 11 z 11 dostępnych

Jazda gokartem na prezent

Gokarty, chociaż na pozór niewielkie i przypominające raczej dziecięce zabawki, w rzeczywistości mają w sobie naprawdę dużą moc! Przekonaj się o tym sam lub wręcz prezent w postaci vouchera na gokarty swoim przyjaciołom albo rodzinie i wspólnie weźcie udział w prawdziwym gokartowym szaleństwie na profesjonalnym torze wyścigowym. Gokarty do doskonały pomysł na prezent, jeśli szukasz emocjonującej rozrywki dla małych i dużych, a także dla całych rodzin. Pościgi, manewry wyprzedzania, ostre zakręty – to wszystko czeka na każdego, kto odważy się usiąść za gokartową kierownicą. Spraw prawdziwą frajdę sobie i najbliższym i już dziś kup gokarty na prezent!

Gokarty na prezent – kto będzie zadowolony?

Szaleńcza jazda gokartem na prezent to właściwie pomysł na upominek dla każdego. Dorośli z pewnością docenią możliwość powrotu do lat dzieciństwa i z nostalgią przypomną sobie zacięte wyścigi w gronie paczki przyjaciół. Gokarty dla dzieci to natomiast doskonały pomysł na to, aby zaszczepić w młodym kierowcy miłość do czterech kółek, opowiedzieć mu nieco więcej o zasadach bezpiecznej jazdy, a przede wszystkim sprawić, aby czas spędzony poza domem był naprawdę niezapomniany. Gokarty na prezent możemy wręczyć zarówno paczce przyjaciół, jak i rodzicom na rocznicę ślubu. Każde z nich odnajdzie w tej aktywności coś dla siebie, zrelaksuje się i będzie doskonałe bawiło. Jazda gokartem to prawdziwa frajda, bo oprócz emocji i wyjątkowej atmosfery prawdziwego toru wyścigowego, kierowcom towarzyszy również klimat największych wyścigów, rodem Formuły 1.

Jazda gokartem – jak się przygotować?

Aby jazda gokartem była dla nas prawdziwą przyjemnością, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na strój. Powinien być jak najwygodniejszy i nieograniczający ruchów. Ważne jest też, aby jazda gokartem przebiegła bezpiecznie. Właśnie dlatego należy unikać zbyt obszernej odzieży, a w przypadku kobiet również rozpuszczonych włosów, które mogłyby utrudnić kontrolę toru i spowodować niebezpieczeństwo. Sportowy strój i wygodne buty – oto najważniejsze elementy przygotowania do jazdy gokartem.

Wybierając gokarty na prezent, możemy być pewni, że ważne dla nas osoby będą całkowicie bezpieczne. Na torze cały czas czuwają bowiem instruktorzy i pracownicy, a jednymi z podstawowych części wyposażenia każdego kierowcy gokarta są kask i kominiarka. Dzięki temu żadna prędkość nie będzie już przeszkodą. Więcej przydatnych informacji zaczerpniesz z artykułu na naszym blogu „Wszystko, co powinieneś wiedzieć o gokartach”.

A może gokarty dla dzieci?

Wiele osób zadaje sobie pytanie o to, czy gokarty na prezent dla najmłodszych to dobre rozwiązanie. Tak! Gokarty sprawdzą się świetnie jako prezent dla chłopca z okazji Dnia Dziecka. Ale przecież ścigać mogą się również dziewczynki! Właśnie dlatego, jeśli szukasz nietuzinkowego upominku dla niej na komunię, nie wahaj się już dłużej i wybierz gokarty dla dzieci albo cały Pakiet Małe Radości. Możesz te oczywiście wybrać gokarty na prezent dla całej rodziny. Wówczas wyścigom nie będzie końca, a gokarty dla dzieci zmienią się w atrakcję dla dużych i małych.

Pomysł na wieczór kawalerski? Tylko gokarty!

A może nadal szukasz prezentu dobrego na wieczór kawalerski? I tutaj jazda gokartem sprawdzi się doskonale. Adrenalina, ryk silników, zapach palonej gumy – oto naprawdę męski świat! Gokarty na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego w postaci wyścigu dla paczki przyjaciół będą świetnym wstępem do dalszej zabawy, pozwolą przyszłemu Panu Młodemu rozluźnić się i wprowadzą go w naprawdę szampański nastrój. Czy może być lepiej?

Śladami gokartów – pomysł na podróż po całej Polsce

Na stronach Katalogu Marzeń znajdziesz vouchery na gokarty w całym kraju. To doskonały pomysł na to, aby zwiedzić Polskę. Wypróbuj gokarty w Krakowie i poza sukiennicami czy Wawelem, odwiedź również tor wyścigowy w Małopolsce. Centrum to okazja do tego, aby spróbować swoich sił na gokartach w Łodzi lub Warszawie. Po całodziennym zwiedzaniu stolicy jazda gokartem dla dwojga będzie prawdziwym relaksem. A jeśli szukasz alternatywy dla spacerów brzegiem plaży, wybierz gokarty Gdański i ciesz się urokami motoryzacji, gdziekolwiek zechcesz.