Załadowano 9 z 9 dostępnych

Jazda gokartem na prezent

Gokarty, chociaż na pozór niewielkie i przypominające raczej dziecięce zabawki, w rzeczywistości mają w sobie naprawdę dużą moc! Przekonaj się o tym sam lub wręcz prezent w postaci vouchera na gokarty swoim przyjaciołom albo rodzinie i wspólnie weźcie udział w prawdziwym gokartowym szaleństwie na profesjonalnym torze wyścigowym. Gokarty do doskonały pomysł na prezent, jeśli szukasz emocjonującej rozrywki dla małych i dużych, a także dla całych rodzin. Pościgi, manewry wyprzedzania, ostre zakręty – to wszystko czeka na każdego, kto odważy się usiąść za gokartową kierownicą. Spraw prawdziwą frajdę sobie i najbliższym i już dziś kup gokarty na prezent!

Gokarty na prezent – kto będzie zadowolony?

Szaleńcza jazda gokartem na prezent to właściwie pomysł na upominek dla każdego. Dorośli z pewnością docenią możliwość powrotu do lat dzieciństwa i z nostalgią przypomną sobie zacięte wyścigi w gronie paczki przyjaciół. Gokarty dla dzieci to natomiast doskonały pomysł na to, aby zaszczepić w młodym kierowcy miłość do czterech kółek, opowiedzieć mu nieco więcej o zasadach bezpiecznej jazdy, a przede wszystkim sprawić, aby czas spędzony poza domem był naprawdę niezapomniany. Gokarty na prezent możemy wręczyć zarówno paczce przyjaciół, jak i rodzicom na rocznicę ślubu. Każde z nich odnajdzie w tej aktywności coś dla siebie, zrelaksuje się i będzie doskonałe bawiło. Jazda gokartem to prawdziwa frajda, bo oprócz emocji i wyjątkowej atmosfery prawdziwego toru wyścigowego, kierowcom towarzyszy również klimat największych wyścigów, rodem Formuły 1.

Jazda gokartem – jak się przygotować?

Aby jazda gokartem była dla nas prawdziwą przyjemnością, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na strój. Powinien być jak najwygodniejszy i nieograniczający ruchów. Ważne jest też, aby jazda gokartem przebiegła bezpiecznie. Właśnie dlatego należy unikać zbyt obszernej odzieży, a w przypadku kobiet również rozpuszczonych włosów, które mogłyby utrudnić kontrolę toru i spowodować niebezpieczeństwo. Sportowy strój i wygodne buty – oto najważniejsze elementy przygotowania do jazdy gokartem.

Wybierając gokarty na prezent, możemy być pewni, że ważne dla nas osoby będą całkowicie bezpieczne. Na torze cały czas czuwają bowiem instruktorzy i pracownicy, a jednymi z podstawowych części wyposażenia każdego kierowcy gokarta są kask i kominiarka. Dzięki temu żadna prędkość nie będzie już przeszkodą. Więcej przydatnych informacji zaczerpniesz z artykułu na naszym blogu „Wszystko, co powinieneś wiedzieć o gokartach”.

A może gokarty dla dzieci?

Wiele osób zadaje sobie pytanie o to, czy gokarty na prezent dla najmłodszych to dobre rozwiązanie. Tak! Gokarty sprawdzą się świetnie jako prezent dla chłopca z okazji Dnia Dziecka. Ale przecież ścigać mogą się również dziewczynki! Właśnie dlatego, jeśli szukasz nietuzinkowego upominku dla niej na komunię, nie wahaj się już dłużej i wybierz gokarty dla dzieci albo cały Pakiet Małe Radości. Możesz te oczywiście wybrać gokarty na prezent dla całej rodziny. Wówczas wyścigom nie będzie końca, a gokarty dla dzieci zmienią się w atrakcję dla dużych i małych.

Pomysł na wieczór kawalerski? Tylko gokarty!

A może nadal szukasz prezentu dobrego na wieczór kawalerski? I tutaj jazda gokartem sprawdzi się doskonale. Adrenalina, ryk silników, zapach palonej gumy – oto naprawdę męski świat! Gokarty na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego w postaci wyścigu dla paczki przyjaciół będą świetnym wstępem do dalszej zabawy, pozwolą przyszłemu Panu Młodemu rozluźnić się i wprowadzą go w naprawdę szampański nastrój. Czy może być lepiej?

Śladami gokartów – pomysł na podróż po całej Polsce

Na stronach Katalogu Marzeń znajdziesz vouchery na gokarty w całym kraju. To doskonały pomysł na to, aby zwiedzić Polskę. Wypróbuj gokarty w Krakowie i poza sukiennicami czy Wawelem, odwiedź również tor wyścigowy w Małopolsce. Centrum to okazja do tego, aby spróbować swoich sił na gokartach w Łodzi lub Warszawie. Po całodziennym zwiedzaniu stolicy jazda gokartem dla dwojga będzie prawdziwym relaksem. A jeśli szukasz alternatywy dla spacerów brzegiem plaży, wybierz gokarty Gdański i ciesz się urokami motoryzacji, gdziekolwiek zechcesz.