POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 111 dostępnych

Prezent na imieniny dla babci, przyjemności naprawdę kreatywne

Żaden prezent nie daje tak wiele, jak podróże. Po kraju albo za granicą, solo albo w duecie… Możliwości jest naprawdę wiele. Specjalnie dla babci, do niewielkiej koperty schowaj więc bilet w podróż pełną niespodzianek. Tajemnicza Lubelszczyzna niech zauroczy ją licznymi zabytkami. Pakiet Marzeń w Katowicach będzie wyprawą w głąb tajemniczego Śląska. Poznań zaskoczy twoją babcię nie tylko słodkimi i pełnymi bakalii rogalami, ale również dzielnicą od wielu opisywaną przez Małgorzatę Musierowicz w cyklu książek „Jeżycjada”. A po długim dniu pełnym wrażeń, Twoja babcia-podróżniczka niech odpocznie w tradycyjnej saunie lub wewnątrz groty solnej.

Kilkudniowy wyjazd to doskonały pomysł na prezent imieninowy dla babci, która uwielbia podróże i nie chce siedzieć w jednym miejscu. Wraz z nią odwiedź najpiękniejsze polskie miasta i świętuj jej imieniny w niezapomniany sposób.

Imieninowy podarunek dla babci, która potrzebuje odrobiny szaleństwa

Wiek nie zna ograniczeń. Nigdy nie jest za późno, aby odkryć nową pasję i spróbować zrobić to, o czym zawsze się marzyło. Pamiętaj o tym, wybierając prezent na imieniny dla babci. W tym szczególnym dniu pozwól jej naprawdę zaszaleć i poczuć smak adrenaliny. Loty widokowe nad Warszawą albo rejs awionetką to tylko niektóre z „powietrznych” upominków. Prawdziwe wyzwania czekają na nią w Pakiecie Chwile Przyjemności, gdzie znajdzie m.in. jazdę quadem, gokartem i profesjonalny kurs gry na perkusji. Babcia może dziś robić naprawdę wszystko, więc jeśli szukasz dla niej idealnego prezentu imieninowego, wybierz na przykład wizytę w parku trampolin, w którym twoja babcia wyszaleje się i nabierze energii. Doskonałym upominkiem może być również wizyta w górach i wędrówki w Tatrach w asyście wykwalifikowanego przewodnika. Bliskość przyrody i niesamowite widoki będą najlepszą niespodzianką, jaką babcia może sobie wyobrazić.

Prezenty na imieniny dla babci-miłośniczki gotowania

Na imieniny zabierz babcię na prawdziwą ucztę. Wspólnie odwiedźcie najdalsze zakątki świata, i to bez odchodzenia od stołu! Włoskie menu pełne makaronów i pizzy to doskonały pomysł na kulinarną wyprawę. A jeśli Twoja babcia lubi odkrywać nowe smaki, zabierz ją do Kraju Kwitnącej Wiśni i razem spróbujcie najbardziej wyszukanych kompozycji sushi. Ryba, owoce morza, ryż, warzywa… Z pozoru tradycyjne składniki, wspólnie tworzą danie, o którego smaku trudno zapomnieć.

Kulinarne prezenty dla babci na imieniny

Prezentem imieninowym dla babci może być również tematyczny kurs kulinarny. Kuchnia bałkańska, indyjska, peruwiańska… Wszystko zależy od was! Jeśli aromaty dzieciństwa to dla ciebie zapach ciasta drożdżowego i domowych kopytek pieczołowicie formowanych przez babcię na kuchennym blacie, teraz wspólnie z nią odkryj nowe smaki i zafunduj jej prawdziwą imieninową ucztę. Z najlepiej zwieńczy ją filiżanka gorącej, samodzielnie skomponowanej herbaty.

Więcej inspiracji na upominki imieninowe dla babci

A może szukasz prezentu, która babcia będzie mogła zrealizować w duecie? W naszym artykule "Prezent dla Seniora" podajemy więcej inspiracji na upominki dla babci i dziadka.