Relaks w Grocie Solnej
(20 opinii) od 19 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(133 opinii) od 25 zł
Relaks w saunie dla dwojga
(3 opinie) od 59 zł
Relaks w Łaźni
(22 opinii) 75 zł
Joga
(2 opinie) od 79 zł
Rejs po Wiśle w Warszawie
(26 opinii) od 79 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Małe Radości
Manicure SPA
(29 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Degustacja win
(272 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Floating
(191 opinii) od 119 zł od 89 zł
Nauka gry na pianinie
(5 opinii) od 89 zł
Nauka gry w bilarda
(9 opinii) od 109 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
Pedicure SPA
(15 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(88 opinii) od 125 zł
Nauka tańca towarzyskiego
(19 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
Degustacja whisky
(324 opinii) od 149 zł
Degustacja kawy
(1 opinia) 149 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 97 dostępnych

Prezenty dla seniora, który marzy o podróżach

Seniorzy to prawdziwe skarbnice wiedzy i wspomnień. Nasi dziadkowie, wujkowie i ciocie nie tylko pamiętają wiele ważnych wydarzeń z przeszłości z opowieści własnych rodziców, ale bardzo często sami brali w nich czynny udział. Właśnie dlatego warto spędzać z nimi każdą wolną chwilę i korzystać z niezwykłego doświadczenia, które mogą nam wtedy przekazać. A gdyby tak wysłać ukochaną babcię albo dziadka w podróż i zafundować im wyjątkowy dzień spędzony w jednym z najpiękniejszych miast Polski? Dzięki Pakietom Marzeń to nic trudnego! Podczas kilku godzin seniorzy obdarowani takim prezentem mogli poznać najbardziej urokliwe zakątki m.in. Krakowa, czy Poznania i poczuć się jak podczas wspaniałego urlopu od obowiązków. Poza tradycyjnym zwiedzaniem, czeka na nich również kilkadziesiąt atrakcji, wśród których znajdzie się m.in. przygoda na strzelnicy.

Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent dla seniora niż emocje towarzyszące poznawaniu nieznanego?

Pełen relaks, czyli prezenty dla seniora, który chce o siebie zadbać

Relaks w grocie solnej niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla ciała, jak i ducha. Warunki panujące we wnętrzu jaskini wypełnionej słonym powietrzem to wyjątkowy mikroklimat, pozwalający się rozluźnić i zapomnieć o pędzie codziennego życia. Właśnie na taki prezent z okazji urodzin zasługują seniorzy, które na co dzień poświęcają wiele czasu i uwagi młodszym pokoleniom, sami często o sobie zapominając. Inną propozycją prezentu dla osoby starszej może być na przykład profesjonalny masaż twarzy, który zregeneruje skórę i rozluźni mięśnie. Taki zabieg to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą znaleźć chwilę tylko dla siebie i cieszyć się błogim relaksem pod okiem doświadczonego pracownika salonu kosmetycznego.

Garść pomysłów na prezent dla aktywnego seniora

Kto powiedział, że seniorzy muszą całymi dniami siedzieć w fotelu i rozwiązywać krzyżówki? Coraz więcej z nich decyduje się na emeryturze rozwijać swoje pasje i odkrywać nowe zainteresowania. A ponieważ już tradycyjne przysłowie mówi, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, warto zachęcać ich do wszelkiego rodzaju aktywności. Będzie to łatwiejsze dzięki prezentowi dla osoby starszej w postaci nauki gry w golfa. Ten sport nie wymaga co prawda ciągłego ruchu, ale dzięki temu jest jedną z najbardziej eleganckich dyscyplin na świecie. Jeżeli zatem Twój dziadek chciałby poczuć się niczym gwiazda pola wypełnionego dołkami, a przy okazji zrelaksować na łonie natury, kurs gry w golfa to prezent idealny. ;)

Razem najlepiej – prezenty dla osób starszych

Najpiękniej spędzony czas to ten, w którym towarzyszy nam osoba bliska. Pamiętaj o tym i wybierając prezent na imieniny dla seniora, zdecyduj się na voucher dla dwojga. Może wyślesz swoich dziadków na aromatyczny seans w saunie albo pozwolisz im rozkoszować się wyjątkowym smakiem win podczas degustacji z sommelierem? Wybór należy do Ciebie!

Propozycje prezentów dla seniorów, którzy marzą o przygodzie

Emerytura to doskonały moment na spełnianie marzeń i podejmowanie wyzwań, na które wcześniej brakowało czasu. Właśnie dlatego, szukając idealne prezentu dla aktywnego seniora, wybierz taki, który go zaskoczy. Możliwość stworzenia własnego wina będzie przygodą dla wszystkich miłośników dobrego smaku, a Pakiet Marzeń w Powietrzu pozwoli oderwać się od ziemi i dostarczy naprawdę dużo adrenaliny. Spraw, aby prezent dla seniora był prawdziwym strzałem w dziesiątkę!