BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN - Koszalin  (A'Lalique)
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny - Koszalin  (A'Lalique)
BESTSELLER
SPA dla dwojga - Koszalin (Hotel Verde)
BESTSELLER
Lot balonem - Koszalin (Paraplan)
BESTSELLER
Masaż czekoladowy - Koszalin  (A'Lalique)
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 474 dostępnych

Podniebny prezent z Koszalina

Jeśli marzysz o tym, aby swoim najbliższym podarować prezent z Koszalina nie z tej ziemi, nie wahaj się ani chwili dłużej i wybierz lot balonem w Koszalinie. Wyjątkowy rejs pośród chmur to gwarancja niezapomnianej przygody, w którą osoba obdarowana będzie miała szansę wyruszyć niczym odważny Phileas Fogg z książki Juliusza Verne’a „W osiemdziesiąt dni dookoła świata”. Wraz z doświadczonym lotnikiem, właściciel vouchera na lot balonem w Koszalinie wzniesie się w powietrze i zyska szansę spojrzenia na miasto z lotu ptaka. Czy może być coś wspanialszego? Oczywiście! Prezent z Katalogu Marzeń zawiera bowiem nie tylko tradycyjny rejs, ale również krótką lekcję teoretyczną, która przygotuje do startu oraz garść zapierających dech w piersiach opowieści, słyszanych z ust pilota-opiekuna. W tym roku wybierz dla bliskich wyjątkowy prezent – Koszalin pozwoli Ci go znaleźć i spełnić ich największe, najbardziej szalone marzenia!

Uroczy prezent w Koszalinie dla dwojga

A może cały czas szukasz wyjątkowego prezentu z Koszalina, który będziesz mógł wręczyć zakochanej parze. Kto nią będzie? Rodzice, obchodzący w tym roku okrągłą rocznicę ślubu? Przyjaciele, którzy już niebawem staną na ślubnym kobiercu? A może Ty i Twoja ukochana druga połówka, chcący wspólnie spędzić niezapomniane Walentynki? Możliwości jest naprawdę wiele, a w przypadku każdej z nich świetnie sprawdzi się kolacja dla dwojga.

Urokliwe wnętrza, leżącej w znajdującej się pobliskim Mielnie restauracji Kubryk, powitają gości zaraz za progiem. A to dopiero początek kulinarnych przygód! Koszalińscy kucharze przygotują dla obdarowanych voucherem na kolację w Koszalinie pełen zestaw autorskich dań, które bez dwóch zdań podbiją kubki smakowe niejednego łasucha. Doskonale zaostrzająca apetyt przystawka, tradycyjne i sycące danie główne, a na finał: delikatny i lekki deser, świetnie wieńczący całą ucztę. Kolacja dla dwojga to pomysł na idealny prezent w Koszalinie. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

Będzie gorąco – moto-prezenty w Koszalinie

Koszalin, miasto położone w północno-zachodniej Polsce, zachęca do odwiedzenia go wszystkich, którzy chcieliby poczuć się niczym mistrz kierownicy. Wszystko za sprawą wyjątkowego, nowoczesnego toru wyścigowego, będącego jednym z najważniejszych i najchętniej odwiedzanych punktów na planie. Teraz Ty również zyskach okazję, aby się o tym przekonać. Wypróbuj nasze propozycje prezentów marzeń w Koszalinie i usiądź za kierownicą jednego z najszybszych samochodów na świecie. Jazda Porsche 911 to upominek, którego Ty ani ważne dla Ciebie osoby nie zapomnicie naprawdę na długo. Kilkaset koni mechanicznych i błyszcząca karoseria to dopiero początek, a o maszynie mogącej pochwalić się równie dużym przyspieszeniem, po prostu trudno przejść obojętnie.

Innym pomysłem na prezent w Koszalinie, który docenią na przykład tata albo brat, jest voucher na przejazd legendarnym Lamborghini Gallardo. Wystarczy już jedno okrążenie wykonane na koszalińskim torze, aby przekonać się, jak wiele wrażeń ma do zaoferowania fanom szybkiej jazdy właśnie ten samochód.

Odwiedzając Koszalin warto też postawić pierwsze kroki na drodze do ultraszybkiej jazdy i wypróbować nowoczesny KTM X-Bow. Test prędkości przeprowadzany właśnie na tej maszynie nie pozostawia złudzeń, ale za to wywołuje na skórze prawdziwą „gęsią skórkę”. Odwiedzając tor wyścigowy w Koszalinie można być zatem pewnym, że związany z tą lokalizacją prezent dla bliskich czy przyjaciół świetnie spełni swoje zadanie i pozwoli im poczuć się, niczym wytrawni kierowcy. Takich emocji, podobnie, jak radości ze spełnionych marzeń, nie zapomina się chyba nigdy. Czy zatem można wyobrazić sobie ciekawszy i bardzie „skrojony na miarę” prezent w Koszalinie? Z pewnością nie!