To już wszystko, co znaleźliśmy dla Ciebie w mieście, zobacz atrakcje w okolicy oraz online!
BESTSELLER
Lot szybowcem - Częstochowa
Lot szybowcem | Częstochowa (22 opinii) 349 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Gliwice
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Częstochowa
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 510 dostępnych

Gokartowe szaleństwo – prezenty z okolic Dąbrowy Górniczej

Uniwersalnym prezentem, który spodoba się zarówno mężczyznom, jak i kobietom, jest udział w wyścigu gokartowym na profesjonalnym torze. Decydując się na zakup takiego vouchera, możesz wybrać m.in. spośród „Gokartów dla dwojga” w Bytomiu, 30 km od Dąbrowy Górniczej i zawodów gokartowych dla paczki przyjaciół na terenie tamtejszego toru S-Kart. Taka atrakcja to doskonały sposób na przerwę w zwiedzaniu perły Śląska, a przeżyte podczas pościgu emocje z pewnością zostaną z obdarowanymi w ten sposób osobami na dłużej niż w przypadku tradycyjnych prezentów.

Eleganckie prezenty z dreszczykiem – Dąbrowa Górnicza

Kurs bilarda nieopodal Dąbrowy Górniczej to 4 godziny spędzone pod okiem profesjonalnego gracza i trenera, który podpowie, na co zwrócić uwagę podczas tej niezwykłej rozgrywki. Nie każdy wie, że bilard swoimi korzeniami sięga aż XV wieku i choć od tego czasu znacząco ewoluował, wciąż jest uważany za jedną z najbardziej eleganckich dyscyplin sportowych. Nie daj się jednak zwieść pozorom – takiemu pojedynkowi towarzyszą niemałe emocje, które ogarną małych i dużych miłośników kolorowych kul toczących się po blacie wyściełanym zielonym materiałem.

Tym, którzy wolą iść z duchem czasu i poznawać najnowsze sportowe odkrycia, z pewnością spodoba się snooker. Lekcja pozwoli się przekonać, jak wiele różni tę grę od tradycyjnego bilarda. Większy stół czy inne nazewnictwo to tylko początek niespodzianek. Odkryj snookera lub pozwól na to ważnym dla Ciebie osobom, a wszystko dzięki prezentowi z Dąbrowy Górniczej w postaci vouchera na naukę gry w snookera w sosnowskim klubie Bilardo.

Dąbrowa Górnicza – prezent dla najmłodszych

Ciekawym pomysłem może się też okazać szansa na naukę jazdy na deskorolce w Katowicach. Taki prezent to okazja do rozwinięcia zainteresować, a także do aktywnego spędzenia wolnego czasu. W Katalogu Marzeń jesteśmy pewni, że spodoba się to nastolatkom i dzieciom, które na co dzień wyczyny profesjonalnych sportowców podziwiają jedynie na ekranie telewizora czy komputera.

Pozwól młodszej siostrze czy synowi na odrobinę szaleństwa i podaruj mu prezent z Dąbrowy Górniczej, który zainteresuje go bez reszty. Gwarantujemy, że oboje będą zadowoleni!

Prawie jak w niebie – prezenty z Dąbrowy Górniczej dla fanów lotnictwa

Innym prezentem z Dąbrowy Górniczej może być szansa na odwiedziny tamtejszego centrum rozrywki Fly by Wire. To właśnie na jego terenie znajduje się wyjątkowy symulator lotów, w którym każdy może się poczuć jak doświadczony pilot. Poprowadź legendarnego Airbusa320 albo pozwól usiąść za jego sterami Twoim rodzicom lub przyjaciołom. Konsola i panel sterowania nie będą miały przed Wami żadnych tajemnic, a to dzięki podpowiedziom doświadczonych pracowników. Co więcej, taki voucher to świetny pomysł na prezent z Dąbrowy Górniczej, jeśli wiesz, że Twoi najbliżsi skrycie marzą o uniesieniu się ponad powierzchnię Ziemi. Pozwól im poczuć przedsmak tej przygody i na ważną okazję wręcz pięknie zapakowany voucher na kilkadziesiąt minut spędzonych w symulatorze lotu w Dąbrowie Górniczej