BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(380 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem z filmowaniem
(276 opinii) od 1 049 zł od 997 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Chmurach
Skok ze spadochronem dla dwojga
(18 opinii) od 1 599 zł
Kurs AFF
(1 opinia) 2 205 zł

Załadowano 9 z 9 dostępnych

Cena skoków spadochronowych

Cena skoków spadochronowych zaczyna się już od 689 złotych. Cena zależna jest od lokalizacji, a w ramach vouchera przejdziesz krótkie szkolenie przed skokiem oraz skok z wysokości 4000 metrów. Cena skoku ze spadochronem zwiększa się, gdy wybierzemy opcję z filmowaniem i zdjęciami. Warto jednak mieć pamiątkę po takim wydarzeniu, żeby częściej wracać myślami do tego wyjątkowego dnia.

Skok spadochronowy w tandemie

Jak to jest dotknąć chmur? Wznieść się na wysokość ponad 4 kilometrów i doświadczyć swobodnego spadania? Testowaliśmy skok ze spadochronem na własnej skórze i odpowiadamy – tego uczucia nie da się do końca opisać! Jest to coś zupełnie wyjątkowego, co jednocześnie dostarcza endorfin i adrenaliny do naszego ciała.

A co z osobami, które mają lęk wysokości? One również mogą skakać ze spadochronem — wyjaśniamy to w specjalnym artykule, odpowiedź z pewnością Cię zaskoczy.

Kurs AFF, czyli samodzielny skok spadochronowy

Jeżeli masz już swój pierwszy skok ze spadochronem za sobą, polecamy kurs Accelerated Free Fall, w skrócie AFF. Można zrobić go już w wieku 16 lat za zgodą rodziców. Podczas takiego kursu przejdziesz część teoretyczną, podczas której poznasz budowę spadochronu, technikę skoku, sterowanie spadochronem oraz zachowanie w sytuacjach awaryjnych. Następnie nauczyć się przyjmować odpowiednią pozycję ciała podczas skoków oraz ćwiczenia z otwierania spadochronu. Po krótkim teście z wiedzy będziesz mógł delektować się najlepszym, czyli praktycznym skokiem! Kilka pierwszych odbywa się w asyście instruktorów, a po opanowaniu techniki – będziesz mógł samodzielnie wyskoczyć ze spadochronem! Kurs AFF opcja dla osób, które są głodne potężnych wrażeń.

Voucher na skok ze spadochronem na prezent

Podaruj sobie lub bliskiemu moc ekstremalnych wrażeń, których dostarczają skoki spadochronowe realizowane pod opieką profesjonalnego instruktora. Przekonajcie się, że widoków z lecącego kilka tysięcy metrów nad ziemią samolotu i samego skoku w gęste od chmur przestworza po prostu nie da się zapomnieć!

Voucher na skok spadochronowy będzie idealnym prezentem na wyjątkowe okazje. Sprawdzi się jako prezent dla męża na 40 urodziny, aby przypomnieć ukochanemu, że nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń. Taki prezent spodoba się również kobietom, które kochają ekstremalne przygody – na rocznicę, urodziny, Boże Narodzenie. Podkreśl wyjątkowość tych okazji podarowując prezent, który zapiera dech w piersiach!

Jeżeli przerastają Cię ceny skoków ze spadochronem, zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym planujemy budżet na skok oraz podopowiadamy, jak uzbierać kwotę na spełnienie tego marzenia!