Załadowano 7 z 7 dostępnych

Co można robić w wirtualnej rzeczywistości?

Odpowiedź na to pytanie brzmi — wszystko! Możemy tu stawiać nasze pierwsze kroki na Księżycu, wspinać się po ekstremalnych skałach Ameryki Południowej, bronić swojej fortecy podczas natarcia orków. Gier do wirtualnej rzeczywistości jest mnóstwo, a jedyne co je ogranicza to wyobraźnia ich twórców. A jak wiemy, próżno szukać ograniczeń wyobraźni. To, na jaką podróż się zdecydujesz, zależy od salonu VR, do którego się wybierzesz. Większości z nas kojarzy się ona z filmami si-fi oraz daleką przyszłością, gdzie latają samochody, a ludzi zastępują zaprogramowane roboty. Jednak w rzeczywistości można dotknąć świata VR w ciagu kilku sekund.

Gdzie znajdę salony VR?

Postęp technologiczny sprawia, że salony VR są coraz bardziej rozbudowywane. Niegdyś korzystano wyłącznie z okularów, które dzięki projekcji przenosiły nas do innego świata, oddziaływając jedynie na zmysł wzroku. Dzisiaj znajdziemy salony wirtualnej rzeczywistości, które oferują specjalne bieżnie, fotele oraz kontrolery, dzięki którym możemy doświadczyć większej ilości bodźców. Wszystko to sprawia, że technologia VR staje się coraz bardziej popularna, a lista salonów VR jest coraz dłuższa.

Kto odnajdzie się w wirtualnej rzeczywistości?

Wbrew pozorom, salony VR nie są przeznaczone wyłącznie dla młodych osób lub dla miłośników gier komputerowych. Do wirtualnej rzeczywistości przekonują się również osoby starsze, które mogą doświadczyć wrażeń, które nie są dostępne w realnym świecie. W końcu, kto nie chciałby przenieść się do wnętrza ludzkiego umysłu lub nurkować w głębinach oceanu?

Komu podarować voucher do salonu VR?

Z vouchera na sesję VR z pewnością ucieszą się fani gier komputerowych oraz osoby, które kochają testować nowe technologie. To idealny pomysł na prezent 18. dla chłopaka, który chce oderwać się od przyziemnych spraw. To także ciekawy upominek dla babci, która będzie mogła poszerzyć swoje doświadczenie o nietypową podróż w czasie.