BESTSELLER
Lot balonem
(34 opinii) od 599 zł
BESTSELLER
Lot szybowcem
(903 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1954 opinii) od 199 zł od 159 zł
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1293 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga
(312 opinii) od 229 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(670 opinii) od 199 zł od 159 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(600 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(122 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(410 opinii) od 799 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(897 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(274 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(574 opinii) od 100 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(443 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(619 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej: Odważna i romantyczna
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(576 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(277 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(725 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(731 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
SPA dla dwojga
(158 opinii) od 379 zł
NOWOŚĆ
Rejs elektrycznym katamaranem
BESTSELLER
Symulator lotu
(339 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(249 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(555 opinii) od 199 zł
NOWOŚĆ
Lot balonem podczas festiwalu Baloniada
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego: Adrenalina i Relaks
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 522 dostępnych

"

Czy wiesz, że małopolskie to jedno z najmniejszych województw w kraju? Jednocześnie jest jednym z najgęściej zaludnionych. Nas wcale to nie dziwi, bo kto nie chciałby mieszkać w regionie, w którym można przechadzać się po 6 parkach narodowych, 11 parkach krajobrazowych, w tym 85 rezerwatach przyrody, w których znajduje się ponad 2000 pomników przyrody? Miłośników przyrody z pewnością nie trzeba namawiać na przyjazd! 

Co jeszcze skrywa małopolskie? Te ciekawostki o województwie małopolskim z pewnością sprawią, że chętnie wybierzesz się w ten rejon na wycieczkę. 

Małopolskie to region pełen winnic, do których można wybrać się na zwiedzanie czy też różnego rodzaju warsztaty. Spotkania prowadzą doświadczeni sommelierzy, którzy uczą, jak profesjonalnie oceniać wina, co wpływa na smak, aromat i kolor danego trunku i zdradzają, jak dopierać odpowiednie wino w kuchni.  

Kulinarnych doznań w województwie małopolskim z pewnością nie zabraknie, bo jest to rejon znany z takich przysmaków jak krakowskie obwarzanki czy góralskie oscypki. Tych ostatnich koniecznie musisz spróbować, będąc w Zakopanem. 

Na terenie województwa małopolskiego znajdziesz też 2 szczególnie ciekawe zamki. Zamek w Niedzicy skrywa (jeśli wierzyć legendom) złoto Inków. Z Kolei Zamek Tenczyn to największy tego typu obiekt na terenie całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. 

Małopolskie to województwo, w którym można uprawiać przeróżne sporty ekstremalne na łonie natury. Amatorów wodnego szaleństwa przyciągają różne formy spływu Dunajcem. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w walce z żywiołem wody, to zobacz koniecznie rafting dla dwojga, który odbywa się na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. 

Pomysł na ekstremalny prezent w małopolskim

Na wielbicieli emocji w małopolskim czeka jedna z najpopularniejszych atrakcji w naszej ofercie, czyli jazda monster truckiem. Kierowanie tymi olbrzymami wymaga wyczucia i doświadczenia, ale z pewnością jest to coś, czego warto doświadczyć! Ta niezwykła przygoda w małopolskim odbywa się na specjalnym torze, na terenie starej cementowni. Gwarantujemy, że będzie to wyjątkowy prezent dla fana motoryzacji, chłopaka czy narzeczonego i wręcz idealnie sprawdzi się w roli niespodzianki z okazji urodzin. 

Z kolei lot szybowcem to pomysł na prezent w małopolskim dla tych, którzy lubią poczuć szybsze bicie serca. W Krakowie szybowce w chmury wynosi specjalna wyciągarka, a z osobą obdarowaną leci (oczywiście) doświadczony pilot. 

Prezent dla miłośnika górskich wędrówek 

Małopolskie to z pewnością jedno z najchętniej odwiedzanych województw przez fanów gór i pięknych widoków. Jeśli szukasz prezentu dla kogoś, kto najchętniej każdą wolną chwilę spędzałby w Tatrach, podaruj mu w prezencie lot widokowy nad Tatramia wraz z nim niepowtarzalną okazję, by zobaczyć ukochane wzniesienia z innej perspektywy. Lot odbywa się w samolocie Cessna, mieszczącym nawet 3 pasażerów, a za sterami zasiada doświadczony pilot, który nie tylko pokaże wspaniałe widoki, ale też podzieli się z obdarowaną osobą pasją do lotnictwa. Zresztą, wystarczy spojrzeć na opinie, by przekonać się, że to najlepszy pomysł na prezent.

Atrakcje dla dzieci w województwie małopolskim 

Będąc w małopolskim z dziećmi, nie możecie ominąć zabawy w Parku Rozrywki Energylandia. W parku czeka na Was 160 atrakcji, 6 stref tematycznych i zabawy, które zachwycają nie tylko maluszki, ale też dorosłych. Voucher do Energylandii to idealny prezent z okazji Dnia Dziecka, które można świętować całą rodziną. 

Co robić w małopolskim we dwoje? 

Jakie atrakcje czekają w małopolskim na pary? Wśród romantycznych prezentów, które świetnie sprawdzą się na walentynki czy rocznicę, polecamy kolację we dwoje. Wystarczy wybrać ulubioną restaurację swojej drugiej połówki, by zagwarantować sobie niezapomniane chwile. 

Kolacja to za mało? Są okazje, które zasługują na wyjątkowe prezenty, a takim z pewnością jest weekend dla dwojga. Voucher obejmujący nocleg w luksusowym hotelu w małopolskim, wraz ze śniadaniem, romantyczną kolacją i dostępem do strefy wellness to wymarzony prezent wielu par. Wspaniale sprawdzi się jako podarunek od rodziców lub świadków z okazji ślubu. Voucher na weekend dla dwojga to okazja, by zrelaksować się i oderwać od codzienności, a także odreagować stres i poświęcić uwagę temu, co najważniejsze, czyli relacji z ukochaną osobą. 

Relaks w małopolskim dla niej i dla niego

Województwo małopolskie przyciąga wielbicieli relaksu w różnej formie. Od niezapomnianych atrakcji pełnych przygód, po relaksujące chwile w najwyższej jakości gabinetach SPA. Voucher do SPA to prezent, który sprawi radość każdej kobiecie, a my polecamy go szczególnie na Dzień Matki i urodziny ukochanej. 

Podaruj sobie i bliskim prezenty pełne emocji w województwie małopolskim!

"