PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Warszawa (za wyciągarką)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Warszawa (za samolotem)
Lot szybowcem | Warszawa (za samolotem) (29 opinii) 649 zł 519 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Warszawa Jabłonna (30 min)
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 1783 dostępnych

Atrakcje w Warszawie i okolicy

Mieszkańcy Warszawy nie mogą narzekać na nudę. Miasto tętni życiem, dostarczając rozrywki praktycznie dla każdego. Wśród różnorodnych aktywności znajdziesz wiele emocjonujących atrakcji. Zwolennicy wielkich emocji mogą zdecydować się na voucher poznaj strzelanie, testując różne modele broni. Miłośnicy zdrowej rywalizacji i spędzania czasu wśród przyjaciół mogą zorganizować gokartowe zawody i przekonać się, kto ma największe szanse na zostanie kierowcą F1. Motomaniacy będą zachwyceni możliwością przetestowania auta terenowego w specjalnych warunkach podczas off-roadu. A na tych, których pociągają sportowe bestie, czeka przejażdżka supersamochodem po torze.

W Warszawie możesz również polatać motoparalotnią, w jednej z opcji jest możliwy lot tuż nad Stadionem Narodowym. A gdy zgłodniejesz… czeka na Ciebie kilka wyjątkowych restauracji, gdzie napełnisz swój brzuch przed wielką przygodą. Bo to nie wszystko! Po całym dniu pełnym emocji proponujemy chwile relaksu. Te z relaksującym masażem, pobytem w spa, czy podczas wizyty u barbera. Moglibyśmy mnożyć atrakcje dostępne w Warszawie, jednak najlepiej sam przekonaj się, co ciekawego czeka na Ciebie w stolicy!

Pomysły na prezent w Warszawie

Wielkie możliwości otwierają się również w wyborze prezentów. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie w warszawie kupić prezenty jesteś w dobrym miejscu! Zebraliśmy wszystkie propozycje na najlepsze upominki prosto znad grodu nad Wisłą.

Vouchery na przeżycia w Warszawie to świetny pomysł na prezenty dla bliskich. Nieważne czy zbliżają się urodziny siostry, imieniny babci czy idą święta i warto każdemu coś sprezentować. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz wymarzony prezent zarówno dla rodziny, przyjaciół, jak i dla szefa, który obchodzi czterdzieste urodziny!

Uniwersalny prezent w Warszawie

Rozumiemy, że wybór konkretnego prezentu w Warszawie może przyprawiać o zawrót głowy. Jeżeli nie chcesz odbierać obdarowanemu przyjemności z samodzielnego wyboru atrakcji, mamy rozwiązanie. Proponujemy Pakiet Marzeń w Warszawie, czyli pakiet atrakcji, spośród których obdarowana osoba będzie mogła wybrać jedną i zrealizować ją w ciągu 12 miesięcy. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

A może chcesz poznać Warszawę z czasów PRL? Na naszym blogu zebraliśmy najlepsze wycieczki po Warszawie w jednym z motoryzacyjnych symboli minionego wieku. Wycieczka Fiatem 125p, Fiatem 126p lub Jelczem 043, czyli słynnym „Ogórkiem” to tylko kilka propozycji, sprawdź więcej w artykule.