POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 625 dostępnych

Pomysły na upominki w Lublinie

Lublin to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Pełne zieleni, zabytków i uroczych kawiarenek, które wprost zachęcają do tego, by choć na chwilę usiąść przy stoliku i delektować się aromatyczną kawą. Prezentem z Lublina dla siostry o artystycznej duszy może być na przykład profesjonalny kurs fotografii. Pięknych miejsc, których zdjęcia ozdobią każde wnętrze, w tym mieście na pewno nie brakuje, dlatego warto doskonalić swoje umiejętności fotograficzne właśnie tu! Wiele emocji dostarczy też prezent w postaci wycieczki off road lubelskimi rozdrożami. Bliskość przyrody i poczucie wolności to doskonałe połączenie dla każdego, kto ceni sobie niezapomniane przeżycia. Nadal szukasz pomysłów na trafiony w dziesiątkę prezent z Lublina? Mamy kilka propozycji!

Artystyczne prezenty z Lublina

Żadne inne miasto po prostu nie może się równać z siedzibą festiwalu sztukmistrzów Carnaval pod względem artystycznej atmosfery! Wie o tym każdy miłośnik sztuki i dlatego Lublin jest co roku tak chętnie odwiedzany przez aktorów, rzeźbiarzy czy muzyków. To też doskonałe miejsce, aby zrealizować w nim voucher na artystyczny prezent. Może będzie to kurs tworzenia wymarzonej torebki albo kurs makijażu? Każdy z nich jest świetną propozycją na prezent z Lublina dla miłośników sztuki.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent z Lublina pełen artystycznego smaku, wybierz kurs fotografii. Doceni go zarówno przyjaciółka, która lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, jak i praktyczny brat. Każde z nich znajdzie podczas zajęć przepis na wyrażenie siebie, a o to przecież chodzi w udanych prezentach – aby były jak najlepiej dopasowane do tego, kto je otrzyma!

Lublin na sportowo – aktywne prezenty

W Katalogu Marzeń znajdziesz też pomysły na prezent dla sportowców. Dzięki nim nadarzy się niepowtarzalna okazja do zaczerpnięcia świeżego powietrza albo zadbania o ciało i kondycją na Sali treningowej. Pod okiem trenera będzie można poćwiczyć, jeśli jako prezent na urodziny dla brata z Lublina podarujesz mu trening w jednym z tamtejszych strzelnic. Aktywnym upominkiem z Lublina dla mamy albo babci może być na przykład lekcja tańca, dzięki któremu obie panie poczują się radosne i wypoczęte, a przy okazji znajdą chwilę na energetyczne zajęcia przy muzyce. A może szukasz czegoś nieco innego, łączącego w sobie silne sportowe emocje i bliskość wody? W takim razie Lublin to miasto idealne! Jezioro Piaseczno świetnie nadaje się do odbycia pierwszej lekcji nurkowania albo całego kursu przetrwania, który już wkrótce może stać się pomysłem na prezent imieninowy dla mieszkańców Lublina.

W mieście, a blisko natury – zielonym szlakiem Lublina

Mieszkanie w mieście wcale nie musi oznaczać, że nie mamy kontaktu z przyrodą. Przekonuje o tym Lublin, w którym z całą pewnością nie brakuje zielonych terenów zachęcających do ucieczki od zgiełku. Wykorzystaj to, szukając doskonałego prezentu dla rodziców albo przyjaciół i z okazji rocznicy zafunduj im lot paralotnią dla dwojga. Inną propozycją „zielonego” prezentu z Lublina może być voucher na wymarzony rower. Dzięki niemu ważna dla nas osoba obchodząca swoje święto odpocznie, złapie dystans od codzienności i zapomni o obowiązkach. Taki kupon realizowany w Lublinie może być na przykład prezentem dawanym chłopakowi z okazji Walentynek albo upominkiem wręczanym z miłością na Dzień Kobiet. Każdy pretekst jest dobry do tego, aby rozpieszczać tych, których kochamy!

Pomysły na prezent z Lublina dla niej

Odwiedzającym Lublin z pewnością nie zabraknie też pomysłów na pełen emocji prezent dla niej. Mamie możesz podarować masaż relaksacyjny w Lublinie, podczas którego rozluźni mięśnie i oczyści umysł. Prezentem na 18 urodziny dla niej niech stanie się zabieg manicure i pedicure w SPA, a jeśli urodziny twojej przyjaciółki albo siostry są już naprawdę niedługo, a nadal szukasz czegoś idealnego – zdecyduj się na sesję floatingu. Każda z atrakcji ukrytych w niewielkich kopertach to voucher z Katalogu Marzeń, który pozwoli odkryć Lublin z nowej perspektywy. Bez względu na to, o czym marzy ważna dla ciebie kobieta, jedno jest pewne – z takimi prezentami z Lublina niespodzianka jest gwarantowana!

Inspiracje prezentowe w Lublinie dla dzieci

Również najmłodsi znajdą w Lublinie wiele atrakcji, dzięki którym pobyt na Lubelszczyźnie stanie się niezapomniany. Spędzają tutaj Dzień Dziecka, warto wybrać się na gokarty. Prezentem z Lublina na urodziny może być na przykład Pakiet Dziecięce Marzenia, a znajdując pod choinką sesję zdjęciową, najmłodsi członkowie twojej rodziny z pewnością będą zadowoleni i podekscytowani.