Załadowano 20 z 20 dostępnych

Vouchery kwotowe do SPA – pomysł na prezent z niespodzianką

Nie wiesz, co dokładnie podarować najbliższym na zbliżającą się okazję? Ale pewnie zauważyłeś, że ostatnio są zasypani obowiązkami, deadline to słowo, które przewija się w każdej rozmowie, a ich doba ma znacznie więcej niż 24 godziny. Jeśli tak właśnie jest, bez obaw możesz wybrać dla nich jeden z kwotowych voucherów do SPA.

Otrzymując taki voucher do SPA za 100 lub 200 zł, Twoi bliscy będą mogli odpocząć, złapać oddech i na chwilę zapomnieć o goniących ich terminach. Co więcej, taki prezent to prawdziwa niespodzianka, bo tylko od tych, którzy go otrzymają, zależy, na co przeznaczą kwotę.

Komu podarować otwarty voucher do SPA?

Przede wszystkim osobom, którym na co dzień brakuje czasu dla siebie. Nieprzespane noce, czyli scenariusz doskonale znany niemal wszystkim młodym rodzicom? Nadmiar obowiązków związany z zakończeniem miesiąca albo podsumowaniem roku? Wyjątkowo trudna sesja egzaminacyjna, która ciągnęła się bez końca?

Odpowiedzią na wszystkie te wydarzenia jest voucher otwarty do SPA. W klinice medycyny estetycznej w kwocie 300 zł nadarzy się okazja do tego, aby spełnić marzenia o upiększeniu własnego ciała. Poza dobrze znanymi zabiegami, takimi jak wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, dzięki temu otwartemu voucherowi do SPA można też na przykład oddać się w ręce doświadczonego stylisty fryzur.

Co kryje w sobie otwarty voucher SPA?

Wszystko zależy od tego, który voucher ze sklepu internetowego Katalogu Marzeń wybierzesz oraz od tego, na co zdecyduje się bliska Ci osoba. W każdym kuponie do wyboru jest od kilkunastu do kilkudziesięciu atrakcji, które z pewnością pomogą złapać oddech i odzyskać życiową równowagę.

Pakiet wSPAniała Ona” to aż 146 różnych zabiegów, wśród których znajdzie się m.in. relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami. Kilkadziesiąt minut wystarczy, aby rozluźnić mięśnie i poczuć, jak pod skórą rozchodzi się przyjemne ciepło.

Pamiętaj o tej różnorodności i pomyśl przez chwilę, komu chciałbyś podarować taki voucher otwarty SPA. Przyjaciółka z pewnością ucieszy się, jeśli wybierzesz się do salonu odnowy biologicznej razem z nią i wspólnie spędzicie popołudnie pełne niekończących się rozmów. Babcia, która na co dzień poświęca Ci mnóstwo uwagi, będzie zaskoczona, ale na pewno bardzo szczęśliwa.

Otwarty voucher do SPA może też okazać się niezapomnianym upominkiem dla rodziców, którzy już niebawem będą świętowali kolejną rocznicę ślubu. Zamiast romantycznej kolacji, wyślij ich razem do SPA i pozwól cieszyć się własnym towarzystwem bez ograniczeń.

Gdzie wykorzystać otwarty voucher do salonu piękności?

Otwarte vouchery SPA, które znajdziesz w Katalogu Marzeń, możesz zrealizować niemal w całej Polsce. Na przykład chcąc odwiedzić jeden z salonów Yasumi, mamy do wyboru aż ponad 100 lokalizacji, od gór aż po morze Bałtyckie. Podobnie będzie, jeśli zdecydujemy się podarować komuś voucher otwarty do SPA na kwotę 1000 zł. Pomysłów na jego realizację nie zabraknie, tak samo, jak adresów, pod którymi będzie można wypocząć i nabrać sił.