POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 133 dostępnych

Upominek imieninowy dla siostry z artystyczną duszą

Jeśli szukasz prezentu dla siostry, która uwielbia malować, wycinać i od zawsze była rodzinną artystką, z okazji imienin pozwól jej wziąć udział w profesjonalnym kursie tematycznym. Samodzielne odnowienie mebli to prawdziwe pole do popisu dla osób marzących o karierze projektanta albo o studiach w Akademii Sztuk Pięknych. Solenizanta ogranicza tylko wyobraźnia, więc twoja siostra będzie mogła naprawdę zaszaleć i puścić wodze fantazji. Rezultatem kilkugodzinnych warsztatów będzie zaś jedyny w swoim rodzaju mebel, który przez wiele lat będzie jej przypominał o dniu imienin. Siostry z artystyczną duszą ucieszy też z pewnością kurs tworzenia biżuterii. Czas spędzony w pracowni pozwoli na stworzenie niecodziennej ozdoby, którą ona będzie mogła z dumą nosić jako dodatek do codziennych lub wyjściowych stylizacji. Każdy upominek na imieniny dla siostry, który wyzwoli jej kreatywność, z pewnością będzie miłą niespodzianką i niemałym zaskoczeniem. A przecież o to właśnie chodzi w prezentach!

Prezent imieninowy dla siostry z uśmiechem

A gdyby tak móc przenieść się w czasie i wrócić do beztroskiego dzieciństwa? Z prezentami z Katalogu Marzeń to możliwe! Dzień spędzony w Energylandii albo w świecie wirtualnej rzeczywistości pozwoli twojej siostrze się wyszaleć i na nowo odnaleźć w sobie dziecięcą ciekawość. Będzie okazja zarówno do spotkania bohaterów z dzieciństwa, jak i do wypróbowania najbardziej zwariowanych zjeżdżalni czy karuzeli. Nieważne, na co ostatecznie zdecyduje się solenizantka – na pewno będzie się świetne bawiła i po całym dniu spędzonym z uśmiechem na twarzy, na nowo nabierze sił. Wybierz prezent na imieniny dla siostry i podaruj jej radość, śmiech i odrobinę szaleństwa, czyli jednym słowem - prawdziwe emocje. Włosy rozwiane podczas zjazdu tyrolką albo pełna nowych wyzwań nauka jazdy na wrotkach pozwolą jej przypomnieć sobie wasze wspólne dzieciństwo i wszystkie najfajniejsze zabawy, na których każdy dzień mijał w mgnieniu oka. Tak będzie i tym razem, jeśli jako prezent imieninowy dla siostry wybierzesz voucher, który pozwoli jej na nowo odkryć w sobie dziecko.

Najlepszy podarunek na imieniny dla siostry

Nieważne co robicie, ważne, abyście robiły to razem. Jeśli właśnie taka myśl towarzyszyła każdemu waszemu pomysłowi – wspólnie spędzony dzień to idealny prezent dla siostry na imieniny. Obiad zjedzony w rodzinnym gronie, babski wyjazd do SPA na cały weekend albo wspólna kolacja w jednej z najlepszych restauracji w kraju to przepis na imieniny doskonałe. Po takiej niespodziance solenizantka będzie nie tylko zaskoczona, ale też naprawdę szczęśliwa, że może spędzić ten czas w gronie najbliższych. Siostrzana miłość jest naprawdę wyjątkowa i dlatego warto pielęgnować ją w szczególny sposób. A jeśli chcesz zaskoczyć swoją siostrę nie tylko z okazji jej imienin, przejrzyj nasze pozostałe propozycje na upominek dla siostry.

Więcej inspiracji na prezenty dla siostry na imieniny

Nie ma znaczenia – starsza czy młodsza, niech w dniu swojego święta otrzyma coś cenniejszego niż rzeczy materialne – emocje. Niech poczuje się jak mała dziewczynka i doskonale bawi w parku rozrywki. Niech rozwinie swoje artystyczne pasje i weźmie udział w wyjątkowym kursie. Albo spędźcie ten dzień razem i zadbajcie o siostrzane wspomnienia. Co podarować siostrze na imieniny? Ułatwiamy podjęcie decyzji w artykule "5 sprawdzonych pomysłów na prezent dla niej" w którym poprosiliśmy kobiety o wybranie najlepszych atrakcji - zapraszamy!