PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Wrocław (z własnym napędem, 15 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Wrocław (Kraina Wygasłych Wulkanów)
PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Wrocław (60 min. Pasikurowice)
PROMOCJA
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Off Road 4x4 - Wrocław (30 min. Pasikurowice)
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Wrocław (8 i pół)
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Wrocław (Szynkarnia)
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN - Wrocław (DermaSpa)
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Wrocław
PROMOCJA
BESTSELLER
Poznaj strzelanie - Wrocław
Poznaj strzelanie | Wrocław (42 opinii) 159 zł 143 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda Gokartem - Wrocław (Bielany)
Jazda Gokartem | Wrocław (Bielany) (12 opinii) 129 zł 116 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 787 dostępnych

Atrakcje we Wrocławiu i okolicy

Jakie atrakcje można zrealizować we Wrocławiu? Będąc w Starym Mieście, warto obejrzeć Panoramę Racławicką, czyli artystyczną perłę Wrocławia. Możemy powiedzieć, że to tam Wrocławianie zostawili swoje serce. Blisko Starego Miasta znajduje się Hotel Tumski, wyjątkowe miejsce do spędzenia weekendu z widokiem na Odrę. Restauracja hotelu mieści się na barce, a z jej okien możemy podziwiać przepiękną panoramę Wrocławia.

Atrakcje we Wrocławiu dla znajomych

Chcesz spędzić miło czas ze znajomymi w okolicach Wrocławia? Zapomnijcie o nudzie. :) Wybierzcie się ekipą na paintball i sprawdźcie, kto z Was ma największą celność. Dla paczki przyjaciół proponujemy również emocje podczas rozwiązywania zagadek we wrocławskim escape roomie. Czy uda się Wam znaleźć wyjście przed końcem czasu? Dowiecie się na miejscu. Możecie również sprawdzić się podczas zabawy podczas VR, który oferuje gry zespołowe.

Jaki prezent we Wrocławiu?

Około 20 km od centrum Wrocławia znajduje się lotnisko, z którego odbywają się loty paralotnią. Dla miłośników podniebnych lotów to prawdziwa frajda! Jeżeli jednak wolisz ekstremalne atrakcje, we Wrocławiu czeka na Ciebie profesjonalna strzelnica. Pod asystą instruktora będziesz mógł przetestować tam różne modele broni. Jakie jeszcze prezenty możesz podarować w mieście spotkań i krasnali?

Oryginalne prezenty we Wrocławiu

We Wrocławiu mamy blisko 700 atrakcji, dlatego każdy znajdzie tutaj prezent dla bliskiej osoby. Szukasz prezentu we Wrocławiu na 50. urodziny? Wybierz skok ze spadochronem ze SkyDive. Planujesz podarować coś nietypowego na imieniny? Najlepszymi propozycjami będą lot motolotnią w okolicach Lotniska Aeroklubu Wrocławskiego. Potrzebujesz inspiracji na upominek na święta, który można zrealizować w okolicach Wrocławia? Podaruj relaks z voucherem do spa - dostępne są dwie lokalizacje salonów piękności.

Jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretny prezent, możesz podarować Pakiet Marzeń we Wrocławiu. Dzięki takiemu voucherowi obdarowany będzie mógł wybrać własne marzenie spośród wrocławskich propozycji.

Jak wyglądają atrakcje we Wrocławiu w praktyce? Przetestowaliśmy skok z wrocławskiego stadionu Dream Jump oraz spędziliśmy weekend w Hotelu Tumskim we Wrocławiu, aby podzielić się swoimi wrażeniami w specjalnych artykułach. Zapraszamy do przeczytania.