Załadowano 6 z 6 dostępnych

Park trampolin - co to jest?

Lubisz beztroską, dziecięcą zabawę? Daj się porwać manii skakania w jednym z parków trampolin. Park trampolin to specjalny obiekt, w którym znajdziesz różnego rodzaju trampoliny i atrakcje, w tym różne areny do rozgrzewek, podstawowych skoków, gry w zbijaka oraz pokonywania przeszkód, umożliwiające bezpieczne skakanie oraz różnego rodzaju akrobacje. Wbrew pozorom parki trampolin powstały nie tylko z myślą o dzieciach, ale również dorosłych, który z pewnością z chęcią spełnią marzenia o wykonywaniu skoków do basenów z gąbkami.

Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu

Park trampolin to miejsce, w którym doskonale uprawia się różne ćwiczenia fizyczne. Pod czujnym okiem instruktorów, dbających o bezpieczeństwo skaczących. To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Skakanie na trampolinach daje nie tylko mnóstwo radości, ale przypomina sport, w którym dbamy o koordynację ruchów, refleks i ćwiczymy mięśnie. Dla dzieci to przede wszystkim rewelacyjna zabawa dlatego park trampolin to miejsce, w którym można zorganizować niezapomniane urodziny w mieście.

Tor przeszkód i inne atrakcje

Parki trampolin wbrew nazwie, to nie tylko miejsca, w których skaczemy na trampolinie. Obiekty wyposażone są w różne areny do aktywności, takie jak gra w zbijaka i tory przeszkód. Obiekty wyposażone są w naprawdę różnorodne atrakcje i przeszkody, na przykład:

  • trampoliny sportowe o dużych powierzchniach, często połączone w jeden ciąg, by ułatwić wykonywanie akrobacji;

  • baseny wypełnione miękkimi gąbkami, w których można lądować w bezpieczny sposób;

  • ścianki wspinaczkowe różnego rodzaju;

  • tory przeszkód, które wymagają zręczności i koordynacji,

  • strefy do gry w zbijaka, czyli specjalne boiska najlepsze do zabawy w grupie;

  • ścieżki akrobatyczne, na których trenerzy uczą wykonywania zaawansowanych trików;

  • strefy dla najmłodszych dostosowane do wieku i możliwości dzieci,

  • koszykówka na trampolinach, czyli boiska z koszami do ćwiczenia wsadów i rzutów do kosza,

  • poduszki powietrzne, na które można bezpiecznie skakać z dużej wysokości.

Pomysł na randkę – przygoda w parku trampolin dla dwojga

Randki w parku trampolin nie zapomnicie do końca życia! Jeśli Twoja druga połówka po prostu uwielbia wybuchy adrenaliny i świetną zabawę, park trampolin jest miejsce, które musicie wspólnie odwiedzić. Szukając oryginalnego pomysłu na spędzenie Dnia Zakochanych, można w tym roku zapomnieć o kolacji i kinie, zastępując je właśnie voucherem do parku trampolin dla dwojga. A jeśli po kilkudziesięciu minutach zabawy poczujecie się zmęczeni i głodni, bez trudu znajdziecie miejsce do odpoczynku. Jak tylko zregenerujecie siły i „naładujecie akumulatory”, trampoliny znowu będą Wasze!

Razem raźniej – pomysły na zabawę z przyjaciółmi

Zamiast spędzać kolejny wieczór przy stole albo zastanawiać się, jaki film wybrać na wieczorny seans, warto znaleźć sposób na odmianę cotygodniowej rutyny. Może nim być na przykład wizyta w parku trampolin w towarzystwie grona przyjaciół. Jeśli obawiasz się, że zaplanowanie takiego spotkania będzie wymagało dużej ilości czasu, uspokajamy – w Katalogu Marzeń bez trudu znajdziesz voucher na przygodę w parku trampolin dla grupy. Dzięki niemu z prezentu skorzysta nawet do 20 osób, a wspólnie spędzony czas okaże się świetną zabawą.

Takie wyjście może być też pomysłem na organizację urodzin albo rodzinnego Dnia Ojca. Kto wie, może urządzicie konkurs na najbardziej efektowną ewolucję...?

Coś dla najmłodszych, czyli odwiedź kosmiczną salę zabaw

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko lub młodsze rodzeństwo chcieliby przeżyć niezapomnianą przygodę, oderwij ich na chwilę od komputera. Świetną alternatywą, która dodatkowo pozwoli zadbać o ich kondycję fizyczną, będzie wizyta w kosmicznej sali zabaw Space Kids. To miejsce jest po brzegi wypełnione atrakcjami dedykowanymi najmłodszym. Znajdą się wśród nich na przykład tory przeszkód i pola do gry w minigolfa. Nie zabraknie też miejsca do wykonywania podniebnych ewolucji, a także toru gokartowego, na który rozegra się niejeden wyścig.

Jeśli nie masz pomysłu na weekend z rodziną, zabierz ją do parku AIRO Space Kids i ciesz się, mogąc obserwować swoją pociechę w ciągłym ruchu. Odwiedziny w parku trampolin będą okazją nie tylko do spożytkowania nadmiaru energii, ale też do rozwinięcia wyobraźni. Ilość kolorów i dźwięków, które otaczają dzieciaki bawiące się w kosmicznej sali zabaw to gwarancja, że nikt nie będzie się nudził.

Poczuj się jak kaskader

Wystarczy, że przekroczysz próg parku trampolin AIRO i pozwolisz sobie na prawdziwe szaleństwo, gdzie grawitacja przestaje istnieć. Wnętrze warszawskiego budynku jest wypełnione w sumie 3000 m2 trampolin, które tylko czekają, aby je przetestować. Czy to właśnie Ty okażesz się śmiałkiem, który wykona zapierający dech w piersiach przewrót lub salto? A może zdecydujesz się poćwiczyć powietrzne figury, które wcześniej widziałeś tylko na ekranie, w filmach akcji?

Dzięki sprężystemu materiałowi, z którego wykonane zostały trampoliny, park AIRO to doskonałe miejsce na spróbowanie swoich sił w nawet najbardziej skomplikowanych ewolucjach. Gwarantujemy, że w miejscu takim jak to nikt nie będzie się nudził!