Załadowano 6 z 6 dostępnych

Pomysł na randkę – przygoda w parku trampolin dla dwojga

Randki w parku trampolin nie zapomnicie do końca życia! Jeśli Twoja druga połówka po prostu uwielbia wybuchy adrenaliny i świetną zabawę, park trampolin jest miejsce, które musicie wspólnie odwiedzić. Szukając oryginalnego pomysłu na spędzenie Dnia Zakochanych, można w tym roku zapomnieć o kolacji i kinie, zastępując je właśnie voucherem do parku trampolin dla dwojga. A jeśli po kilkudziesięciu minutach zabawy poczujecie się zmęczeni i głodni, bez trudu znajdziecie miejsce do odpoczynku. Jak tylko zregenerujecie siły i „naładujecie akumulatory”, trampoliny znowu będą Wasze!

Razem raźniej – pomysły na zabawę z przyjaciółmi

Zamiast spędzać kolejny wieczór przy stole albo zastanawiać się, jaki film wybrać na wieczorny seans, warto znaleźć sposób na odmianę cotygodniowej rutyny. Może nim być na przykład wizyta w parku trampolin w towarzystwie grona przyjaciół. Jeśli obawiasz się, że zaplanowanie takiego spotkania będzie wymagało dużej ilości czasu, uspokajamy – w Katalogu Marzeń bez trudu znajdziesz voucher na przygodę w parku trampolin dla grupy. Dzięki niemu z prezentu skorzysta nawet do 20 osób, a wspólnie spędzony czas okaże się świetną zabawą.

Takie wyjście może być też pomysłem na organizację urodzin albo rodzinnego Dnia Ojca. Kto wie, może urządzicie konkurs na najbardziej efektowną ewolucję...?

Coś dla najmłodszych, czyli odwiedź kosmiczną salę zabaw

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko lub młodsze rodzeństwo chcieliby przeżyć niezapomnianą przygodę, oderwij ich na chwilę od komputera. Świetną alternatywą, która dodatkowo pozwoli zadbać o ich kondycję fizyczną, będzie wizyta w kosmicznej sali zabaw Space Kids. To miejsce jest po brzegi wypełnione atrakcjami dedykowanymi najmłodszym. Znajdą się wśród nich na przykład tory przeszkód i pola do gry w minigolfa. Nie zabraknie też miejsca do wykonywania podniebnych ewolucji, a także toru gokartowego, na który rozegra się niejeden wyścig.

Jeśli nie masz pomysłu na weekend z rodziną, zabierz ją do parku AIRO Space Kids i ciesz się, mogąc obserwować swoją pociechę w ciągłym ruchu. Odwiedziny w parku trampolin będą okazją nie tylko do spożytkowania nadmiaru energii, ale też do rozwinięcia wyobraźni. Ilość kolorów i dźwięków, które otaczają dzieciaki bawiące się w kosmicznej sali zabaw to gwarancja, że nikt nie będzie się nudził.

Poczuj się jak kaskader

Wystarczy, że przekroczysz próg parku trampolin AIRO i pozwolisz sobie na prawdziwe szaleństwo. Wnętrze warszawskiego budynku jest wypełnione w sumie 3000 m2 trampolin, które tylko czekają, aby je przetestować. Czy to właśnie Ty okażesz się śmiałkiem, który wykona zapierający dech w piersiach przewrót lub salto? A może zdecydujesz się poćwiczyć powietrzne figury, które wcześniej widziałeś tylko na ekranie, w filmach akcji?

Dzięki sprężystemu materiałowi, z którego wykonane zostały trampoliny, park AIRO to doskonałe miejsce na spróbowanie swoich sił w nawet najbardziej skomplikowanych ewolucjach. Gwarantujemy, że w miejscu takim jak to nikt nie będzie się nudził!