POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 109 dostępnych

Jaki prezent pod choinkę dla brata?

Co tym razem na prezent? Świąteczne skarpetki w renifery, nowa golarka, gustowny krawat a może ulubione perfumy… Łatwo zgubić się wśród wszystkich propozycji, które do nas docierają z każdej strony. Święta Bożego Narodzenia nieodłącznie kojarzą się z ciepłem oraz bliskością rodziny. Taki sam klimat chcemy zamknąć w prezentach, które trafią pod choinkę. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać prezent, który wywoła u obdarowanego wielkie emocje! Łatwo powiedzieć, a jeszcze łatwiej zrealizować. Taką rolę świetnie spełnią vouchery na konkretne atrakcje. Wybierz lokalizację realizacji vouchera oraz jego kwotę, dodaj do tego zainteresowania, a wyniku otrzymasz spersonalizowany upominek na święta dla brata.

Oryginalny prezent świąteczny dla brata

Każdy chce podarować coś wyjątkowego, aby prezent wyróżnił się od innych i miał to coś. Podpowiadamy, które upominki dla brata wywołają efekt „WOW”! Oto kilka propozycji:

#1 Sesja VR – Idealna propozycja dla brata, który kocha nowe technologie i gry komputerowe. Zakładając specjalne gogle VR, możemy w kilka sekund przenieść się do świata, gdzie ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Możemy postawić pierwszy krok na Księżycu, wspinać się po skałach Wielkiego Kanionu, odpierać atak watahy orków lub wcielić się w rolę zawodowego snajpera. W wirtualnej rzeczywistości możemy być kim, kiedy oraz gdzie tylko chcemy!

#2 Survival – Dla facetów zainteresowanych militariami sprawdzi się weekendowy kurs survivalu. Sztuka przetrwania to fascynująca nauka, która pochłonie obdarowanego do reszty! Jeśli chcesz podarować prezent, który będzie fascynującą lekcją, jak radzić sobie w każdych warunkach. Jak zrobić ognisko, wyznaczyć kierunek wędrówki, jak oczyścić wodę z różnych źródeł? Takiej lekcji Twój brat z pewnością nie zapomni.

Relaksujący prezent świąteczny dla brata

Przenieśmy się z ekstremalnego lasu i wirtualnej rzeczywistości do świata dla osób, które cenią sobie relaks i spokój. Oto kilka pomysłów na upominek z myślą o relaksie:

#1 Wizyta u Barbera – Do niedawna zapomniany zawód wraca do łask! Profesjonalny golibroda zadba o nienaganny wygląd brody oraz fryzury. Brat dowie się również, jak odpowiednio pielęgnować swoje włosy oraz jak sprawić, żeby zawsze wyglądały perfekcyjnie.

#2 Masaż Tequilą – Czy może być coś lepszego od połączenia Tequili i masażu? Voucher na godzinny masaż z użyciem tego trunku będzie ukojeniem dla brata, który nie ma czasu na relaks. Święta będą idealną okazją do podarowania chwili wyłącznie dla siebie, w męskim charakterze.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci znaleźć odpowiedni prezent na Boże Narodzenie dla brata. Jeśli nadal nie jesteś zdecydowany, co podarować – wybierz Pakiet Marzeń dla Niego. Obdarowany sam wybierze marzenie do spełnienia spośród wybranych opcji.

Nadal z myślą o prezencie dla brata masz w głowie pustkę? Zainspiruj się prezentami w artykule "TOP10 Świątecznych Prezentów dla Niego" na naszym blogu.