POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 103 dostępnych

Prezent dla przyjaciółki na święta

Pokaż swojej przyjaciółce, że ją znasz i słuchasz jej potrzeb. A może chcesz, żeby spróbowała czegoś zupełnie nowego? Od dawna marzy o dniu spędzonym w SPA? Wspominała, że chce oderwać się od codziennych obowiązków i zrobić coś szalonego? Zrealizujemy każdy pomysł na świąteczny prezent dla przyjaciółki!

#1 Masaż gorącymi kamieniami – Krótkie dni, chłodne zimowe wieczory – chwila błogiego relaksu to wspaniały pomysł na prezent z okazji świąt! Podaruj przyjaciółce chwile tylko dla niej. Masaż gorącymi kamieniami odpręży ją i doda energii do realizowania noworocznych wyzwań!

#2 Popołudnie SPA dla niej – Masz nieco większy budżet? Wybierz popołudnie w SPA dla niej. Twoja przyjaciółka będzie zachwycona! Sama wybierze ulubiony zabieg z oferty salonu SPA. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak bardzo będzie Ci wdzięczna!

#3 Degustacja win – warsztaty z sommelierem – Ta przygoda pełna smaku jest dostępna w kilkunastu miastach w Polsce i gwarantuje nie tylko kolekcję przepysznych win najlepszej jakości, ale też solidną porcję wiedzy o tym, jak i z czym podawać wino. Przyjaciółka z pewnością doceni Twoją pomysłowość!

Jaki prezent pod choinkę dla przyjaciółki?

Chcesz podarować przyjaciółce na święta niezapomniane emocje? Zdecyduj się na bardziej szalone wyzwanie! Niech dzięki Tobie zrobi coś po raz pierwszy. Wybierz oryginalny prezent na święta dla przyjaciółki i podaruj jej wspomnienia, których nigdy nie zapomni!

#4 Lot w aerotuneluTunel aerodynamiczny spodoba się każdemu miłośnikowi adrenaliny! To świetny trening przed skokiem ze spadochronem. Zaskocz swoją przyjaciółkę i spełnij jej marzenia o lataniu!

#5 Off-road 4x4 – Kto powiedział, że cztery kółka interesują tylko mężczyzn? Twoja przyjaciółka nigdzie nie będzie bawić się tak dobrze jak za kierownicą terenowego auta! Off-road 4x4 to przygoda, którą po prostu trzeba przeżyć!

#6 Pakiet Chwile Przyjemności – Nie możesz się zdecydować, jaki prezent na święta dla przyjaciółki wybrać? Podaruj jej Pakiet Chwile Przyjemności. Sama będzie mogła zdecydować, jaką dokładnie atrakcję chce zrealizować. Do wyboru ma prawie 600 opcji!

Więcej inspiracji na świąteczne upominki dla przyjaciółki

Wybierz voucher na prezent-przeżycie i podaruj prezent świąteczny dla przyjaciółki, który pozytywnie ją zaskoczy i zadowoli w 110%! Możesz zapakować go w przesyłkę balonową i sprawić, żeby stał się zupełnie wyjątkowy!