Niezapomniane prezenty-przeżycia w Trójmieście!

Jakie atrakcje można zrealizować w Trójmieście? Lot szybowcem we dwoje, romantyczną kolację, przygodę na strzelnicy, jazdę quadem i off-road 4x4, degustację win i kurs kiperski z degustacją piwa, skok spadochronowy w tandemie, kurs kitesurfingu, relaks w grocie solnej i masaż klasyczny, a także paintball laserowy dla dwojga, przygodę w pokoju zagadek, kurs makijażu, jazdę gokartem i wiele innych.

Proponujemy również Księgę Marzeń w Trójmieście, czyli pakiet atrakcji, spośród których obdarowana osoba będzie mogła wybrać jedną i zrealizować ją w ciągu 12 miesięcy!

Prezenty - Trójmiasto

Liczba prezentów: 227
Liczba prezentów: 227

Gdańsk, Gdynia, Sopot - trzy miasta z nieskończoną możliwością spełniania marzeń! Znajdziesz tu atrakcje, które korzystają z dotępu do zatoki Gdańskiej, co daje świetną okazję do przeżycia wodnych marzeń!

W Trójmieście czak na Ciebie ponad 200 niesamiowitych atrakcji. Podaruj bliskiej Ci osobie parasailing, poznaj nurkowanie, naukę windsurfingu, jazdę skuterem wodnym, naukę bubblemaker czy wiele, wiele innych atrakcji niezwiązanych z wodą. Obdaruj swojego niezastąpionego tatę, kochającą żonę czy niezastąpioną przyjaciółkę najlepszym prezentem jaki tylko sobie wymarzy!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost