PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Gdańsk
Lot szybowcem | Gdańsk (154 opinii) 499 zł 449 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Kaszuby - Borsk (7-15 minut)
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Kaszuby - Borsk (40-60 minut)
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Gdańsk (1 godzina)
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Gdańsk (2 godziny)
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Gdynia (Bistro Serwus)
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Gdańsk
BESTSELLER
Jazda Gokartem - Sopot
Jazda Gokartem | Sopot (2 opinie) 179 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 870 dostępnych

Jakie atrakcje są dostępne w Trójmieście?

W Trójmieście czeka na Ciebie blisko 600 niesamowitych atrakcji. Dla miłośników kultury i wysokiej sztuki polecamy bilet na spektakl w Sopockim Teatrze Tańca. Trójmiasto to także miejsce pełne lotniczych przeżyć. Chętni na podniebną przygodę mogą zdecydować się na lot motoparalotnią, paralotnią oraz awionetką. Dla tych, którzy potrzebują relaksu, znajdzie się wiele propozycji. Floating, relaksacyjny masaż oraz pobyt w SPA to tylko kilka pomysłów na odprężające atrakcje nad morzem. W okolicach Gdańska znajduje się również nowoczesny tor samochodowy, na którym miłośnicy zawrotnej prędkości mogą wypróbować największe klasyki wśród sportowych aut.

Jak widzisz… nad Zatoką Gdańską dużo się dzieje! Jeżeli poszukujesz atrakcji idealnej dla siebie lub bliskiej osoby, wybierz spośród kilku rodzajów – dla relaksu, hobby, kulinarny, romantyczny, sportowy, z adrenaliną. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Niezapomniane prezenty przeżycia w Trójmieście!

Jakie atrakcje można zrealizować w Trójmieście? Zdecydowanie najbardziej emocjonującą jest skok spadochronowy w tandemie. Nie zabraknie tutaj również sportowych emocji z paintball laserowy dla dwojga, przygodę w pokoju zagadek, czy jazdę gokartem. Wśród tylu propozycji znajdziesz idealny upominek dla bliskiej osoby. Zbliżają się urodziny, Walentynki lub Boże Narodzenie? Zaskocz swoich bliskich prezentami, których nigdy nie pokryje warstwa kurzu. Prezenty-przeżycia to gwarancja na udany upominek, w końcu jak można zapomnieć o wspaniałych emocjach, które towarzyszyły nam podczas spełniania naszych marzeń?

Trafiony prezent w Trójmieście

Obdaruj swojego niezastąpionego tatę, kochającą żonę czy niezastąpioną przyjaciółkę najlepszym prezentem, jaki tylko sobie wymarzy! Jeżeli nie wiesz, z czego obdarowany będzie cieszył się najbardziej również Pakiet Marzeń w Trójmieście. To pakiet atrakcji, spośród których obdarowana osoba będzie mogła wybrać jedną i zrealizować ją w ciągu 12 miesięcy!