BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1235 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(535 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga
(292 opinii) od 349 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(132 opinii) od 25 zł
Kąpiel w piwie
(5 opinii) od 289 zł
Kąpiel w winie
od 289 zł
Kąpiel w mleku
od 389 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga
(411 opinii) od 159 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(548 opinii) od 100 zł
BESTSELLER
SPA dla dwojga
(151 opinii) od 379 zł
Relaks w SPA na wyłączność
(1 opinia) od 499 zł
BESTSELLER
Lot balonem dla dwojga
(28 opinii) od 1 209 zł od 1 149 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(113 opinii) od 299 zł od 269 zł
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga - warsztaty z sommelierem
BESTSELLER
Weekend dla dwojga w Czarny Groń Hotel & Spa
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Glamping w Czorsztyn Glamp
Sesja zdjęciowa dla par
(15 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
Gokarty dla dwojga
(313 opinii) od 109 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(514 opinii) od 199 zł
Weekend w domku na wodzie
(5 opinii) 2 999 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(79 opinii) od 125 zł od 113 zł
Weekend w domku na plaży
(4 opinie) 1 499 zł
Wakacje w kamperze
od 2 489 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 160 dostępnych

Prezent na 30 rocznicę ślubu dla żony

Wydaje się, że zaskoczenie żony po ponad 30-letnim związku jest niemożliwe. W końcu kobieca intuicja może podpowiadać już, jaki prezent szykuje dla nas mąż. Jeśli jednak chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę prezentem, który nie będzie przecierał tradycyjnych szlaków, wybierz coś nietypowego. Perfumy, kosmetyki i inne propozycje z drogeryjnej półki odłóż na bok. Wybierz prezent, który dostarczy żonie niesamowitych wspomnień. Dla kobiety, która nie boi się nowych przygód, proponujemy lot motoparalotnią, który będzie wspaniałą odskocznią od codzienności. Wielokrotnie powtarzamy, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno, dlatego 30sta rocznica ślubu będzie idealnym momentem, aby podarować spełnienie wyczekiwanego marzenia. Może to będzie emocjonujący skok ze spadochronem? Odprężający weekend w domku na plaży we dwoje? A może niedrogi masaż relaksacyjny, na który Twoja żona nie miała czasu? Niezależnie od wyboru – emocje, jakie niosą za sobą prezenty w formie przeżyć, są o wiele cenniejsze od materialnych upominków!

Prezent na 30 rocznicę ślubu dla męża

Choć częściej zapominają o rocznicach, mężczyźni również kochają być obdarowani! Każdy mężczyzna chce czuć się doceniony przez swoją żonę, dlatego podczas rocznic ślubu mamy okazję, aby powiedzieć „Kocham Cię” w zupełnie inny sposób. Szczególnie hucznie obchodzone są okrągłe rocznice – była już 10, 20, więc czas teraz na 30 rocznicę zawarcia małżeństwa. Przypomnij sobie, co uszczęśliwiło męża w poprzednich latach. Może był to spacer o zachodzie słońca podczas wspólnych wakacji? A może wspólna wyprawa rowerowa lub spływ kajakowy? Z pewnością macie wspomnienia, do których aż miło wracać. Prezent na rocznicę jest idealną szansą, aby stworzyć podobne przeżycia. Takie, które będziecie wspominać przez najbliższe lata. Proponujemy więc vouchery na wspólne atrakcje – wspaniały lot widokowy awionetką lub wizyta na strzelnicy będą idealnym rozwiązaniem.

Co kupić rodzicom na 30 rocznicę ślubu?

A co podarować rodzicom? Przez tyle lat troszczyli się o nasze wychowanie, często zapominając o swoich potrzebach. Warto wybrać więc prezent, który przyniesie relaks i ukojenie dla ciała. Wśród często wybieranych prezentów znajdują się masaż dla dwojga oraz weekend w spa dla dwojga. Jeśli chcesz jednak podarować praktyczny prezent, podaruj rodzicom wstęp na tematyczne kursy rozwojowe. Oferujemy kursy gotowania, kursy baristyczne, warsztaty decoupage oraz wiele innych. Poszerzenie horyzontów będzie trafionym prezentem, w końcu uczymy się przez całe życie.

Idealny prezent na 30 rocznicę ślubu

Prezent na 30 rocznicę powinien być wybrany zgodnie z zainteresowaniami obdarowanych. Ten wyjątkowy dzień możemy podkreślić wyjątkowym opakowaniem – przesyłka balonowa zachwyci zarówno męża, jak i żonę! Możesz dołączyć ją do każdego zamówienia.

Więcej inspiracji na prezenty na perłowe gody

Mamy nadzieję, że znalazłeś wymarzony prezent na rocznicę. Jeśli jednak nadal potrzebujesz inspiracji — zapraszamy do przeczytania artykułu "Rocznica Idealna! Jaki Prezent Na Rocznicę Ślubu?" w którym odkrywamy kilka pomysłów.